Can Yoldaşım 225. Bölüm Özeti – 12 Mart Cumartesi

Can Yoldaşım 225

Aditi’nin Suraj’a İLGİSİ! Sandiya’nın Haydutlarla MÜCADELESİ

Can Yoldaşım 225. bölüm özetinde Suraj takım seçimleri için fiziksel bir parkur ile karşılaşmış ve endişelenmişti. Diğer tarafta Sandiya ise otel arazisine çökmeye çalışan çete ile adım adım bir savaşa girer. Peki 225. bölümde bizleri neler bekliyor? Can Yoldaşım 225.bölüm özeti devam ediyor.

Suraj ilk etabı geçti! Takım seçimleri için zorlu etaba giren Suraj oldukça endişelidir. Yarışma göz bandı ile gerçekleşecektir. Gözleri kapalı olan oyuncular etabı geçerek çömleği kırmalıdır. Bunu başaran 20 kişi devam edecek geriye kalan kişiler elenecektir. Suraj oldukça zor görünen bu etabı Sandiya’nın ona olan güvenini hatırlayarak geçmeyi başarır.

Yarışmadan sonra kazanan 20 kişi dinlenmeye geçer. Yemekler dağıtılır. Suraj yemeklerde bir gariplik olduğunu fark eder. Üstelik yemek odasına elinde çantayla birinin girdiğini görmüştür. Suraj yemeyi durdurur ve haklı da çıkar. Biri sabotaj yaparak yemeklere zehir karıştırmıştır.

Sandiya’nın başı belada! Diğer tarafta Chavi uzun bir aradan sonra diziye geri döner. O da farklı bir yerde seyahate gitmiştir. Ancak Chavi’nin gelişi gecikir. Sandiya, Chavi aracına gittiğinde onu bulamaz. Telefonla evi arar. Chavi bulur açıp iyi olduğunu söyleyince Sandiya rahat nefes alır.

Chavi yolda bir grup serserinin ona saldırdığını ve birinin onu kurtardığını söyler. Sandiya Chavi kurtaran adama teşekkür eder ancak bu adamın otel arsasına çöken haydutlardan olduğunu fark etmez.

Aşk Yakar 32.Bölüm Özeti – 8 Mart Salı

Can Yoldaşım 225. Bölüm Özeti Devam Ediyor

Suraj ve ekibi tetikte! Diğer tarafta Suraj’ın ortaya çıkardığı zehirlenme olayı araştırılır. Aditi tüm aşçıları tek tek sorgular. Sonra güvenlik kameralarına bakacağını söyler. Aşçılardan biri durumun açığa çıkacağını fark edince suçunu itiraf eder. Tüm bunları Abhay adında birinin yaptırdığını söyler. Suraj, Abhay’ın kim olduğunu sorarken Aditi onu şikayet ederek hapse tıkacağı cevabını verir.

Polis Abhay’ı tutuklar. Aditi onun derhal cezalandırılmasını ister. Abhay tutuklansa da vazgeçmeyeceğini söyler. Abhay hırsına yenik düşmüş ve kazanmak için diğerlerini zehirlemeye karar vermiştir.

Tehlike kol geziyor! Diğer tarafta Chavi ile beraber gelen haydut herkesin övgüsünü kazanırken Sandiya’nın gelişi gerçeği ortaya çıkarır. Sandiya bu adamın burada ne işi var diye bağırır. Chavi beni kurtardı derken Sandiya gerçeği açıklar. Bu adamın Suraj’ın arazisine çökmeye çalışan bir haydut olduğunu söyler. Adam konaktan ayrılırken Sandiya bu tarz oyunlarla asla yılmayacağını haykırır. O arsa kendilerinindir ve kimse onlardan alamayacaktır.

Ertesi gün Suraj evi görüntülü arar. Aile ile konuştuktan sonra Sandiya ile baş başa konuşurlar. Sandiya onu çok özlediğini söyler. Burada her şeyin yolunda olduğunu anlatır. Ondan hayaline odaklanmasını ister. İkilinin konuşması bittikten sonra Aditi gelir.

Can Yoldaşım 225. Bölüm Özeti – 12 Mart Cumartesi Günü Neler Olacak?

Suraj’ın bir kızla konuştuğunu fark ettiğini söyler. Suraj o kişinin eşi olduğunu açıklar. Aditi eşinin mi yoksa sporu mu sevdiğini sorar. Suraj elbette eşim derken Aditi şaka yaptım der. Aditi’nin Suraj’a karşı ilgisi pek hayra alamet durmuyor!

Zakir, Emily ya da Chavi? Diğer tarafta Chavi’ye evde mini bir baskı olur. Chavi evliliğini bitirmiş uzun süredir bekar yaşıyordur. Santoş ve ev halkı ondan evlilik kararı için düşünmesini söyler. Buna benzer bir baskı Zakir’e yapılır.

Zakir’de bekar olduğu için evlilik baskısı hisseder.  Bu baskıyı son olarak Emily’de yaşar. Mohit ile evlilikleri yok olduğu için Mena ondan başkası ile evlenmesi gerektiğini tavsiye der. Burada işleri farklılaştıran Zakir olur. EMily ile yolda karşılaşır. Cüzdanını çaldırdığını söyler İkili konağa giderken Mohit, Santoş’a durumu anlatıp bir süreliğine misafir olmak ister.

 • Divane Gönlüm 3.Bölüm Özeti – 24 Mayıs Cuma
  Divane Gönlüm 3.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Divane Gönlüm son bölüm izle! Divane Gönlüm yeni bölüm izle. Divane Gönlüm adlı Pakistan dizisinin 3. bölümü Kanal 7 ekranlarında 24 Mayıs Cuma günü yayınlandı. Divane Gönlüm dizisinin 3.bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Divane Gönlüm 3. Bölüm Full İzle.
 • Divane Gönlüm Kaç Bölüm Yayınlanacak?
  Pakistan’da izlenme rekorları kıran “Deewangi” dizisi “Divane Gönlüm” adıyla ekranlardaki yerini alıyor! Dizinin başrol oyuncuları Danish Taimoor ve Hiba Bukhari. Sultan ve Nagin’in hikayesini izliyor olacağız. İki oyuncuyu da daha önce yayınlanan dizilerden çok iyi tanıyoruz. Danish Taimoor, Sultan karakteriyle yine diğer dizilerde olduğu gibi hırçın ve sert bir mizaçla karşımıza çıkıyor. Nagin karakteri ise Kardelen dizisinde olduğu gibi dik başlı, korkusuz ve sadık…
 • Divane Gönlüm Oyuncuları Kim?
  Merhaba Pakistan dizisi severler.  Kanal 7 ekranlarında yepyeni bir hikaye başlıyor! Pakistan’ın ünlü oyuncuları Danish Taimoor ve Hiba Bukhari’nin başrollerini paylaştığı “Deewangi” dizisi “Divane Gönlüm” adıyla Kanal 7 ekranlarında izleyicisiyle buluşuyor. Divane Gönlüm, siyah ve beyaz kadar farklı hayatlara sahip iki gencin yollarının kesişmesiyle birlikte yaşanan aşk öyküsünü konu ediyor. Divane Gönlüm ne zaman başlayacak? Divane Gönlüm konusu ve oyuncuları kim? Divane Gönlüm kaç bölüm sürecek?
 • Kızılcık Şerbeti 64.Bölümde Neler Olacak?
  Merhaba Kızılcık Şerbeti severler. Fatih’in kıskançlık krizleri tuttu! Görkem bu durumun farkında… Kızılcık Şerbeti 64.bölümde neler yaşanacak? İşte Kızılcık Şerbeti 64.bölümde yaşanacaklar!
 • Divane Gönlüm 1.Bölüm Özeti – 22 Mayıs Çarşamba
  Divane Gönlüm 1.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Divane Gönlüm son bölüm izle! Divane Gönlüm yeni bölüm izle. Divane Gönlüm adlı Pakistan dizisinin 1. bölümü Kanal 7 ekranlarında 22 Eylül Çarşamba günü yayınlandı. Divane Gönlüm dizisinin 1.bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Divane Gönlüm 1. Bölüm Full İzle.

Bir yanıt yazın