Can Yoldaşım 223. Bölüm Özeti – 10 Mart Perşembe

Can Yoldaşım 223

Ankur’un Geri Adımı! “Siz Kardeşsiniz”

Can Yoldaşım 223. bölüm özetinde Suraj, otel işi için sponsor aramış ancak bulamamıştı. Burada Aditi adında bir kadınla tanışmış ve ona işi için bilgi vermişti. Diğer tarafta Mena, Vansh konusunda açık aramış ancak hiçbir şey bulamamıştı.  Peki 223. bölümde bizleri neler bekliyor? Can Yoldaşım 223.bölüm özeti devam ediyor.

Suraj çaresiz! Suraj’ın sponsor arayışları tüm hızıyla devam eder. Sandiya ona son durumu sorarken Suraj Aditi ile karşılaşmasını ona anlatır. Bu işten vazgeçmeyeceğini söyler. Bir sponsor daha bulduğunu onunla da görüşeceğini anlatır.

Suraj görüşmeye giderken büyük bir hayal kırıklığı yaşayacağından habersizdir. Sponsor Suraj’ı başta oldukça iyi karşılar. Ona yatırım yapacağını söyler. Ancak sponsorun Suraj’dan bir isteği vardır. Yeni gireceği ihalede Sandiya’nın yardım etmesi. İhale için ne kadar uğraşsa da onay alamamıştır. Sandiya müdahale ederse kolaylıkla alacaktır. Suraj bu sözlere karşı çıkar. Sandiya’nın böyle bir şey yapmayacağını açıkça haykırır. Bunun üzerine yatırımcı böyle aptalca bir projeye para harcamayacağını söyler. Suraj bir kez daha hayal kırıklığına uğrar.

Mena yakalandı! Chotu’yu dövdüler! Suraj ne yapacağını düşünürken Vansh’ın evinde ise Mena yakayı ele verir. Ved Vansh’ı ziyarete gelmiştir. Burada ikili pizza yerken Mena Ved’in seveceği şekilde hazırlar. Çocuklar bundan şüphelenip Mena’yı köşeye sıkıştırınca Mena kimliğini açık etmek zorunda kalır. Aynı zor durum Chotu inde olur. Chotu takım seçmelerine giderken bazı adamlar tarafından fena şekilde dövülür. Chotu seçmelerde başarılı olup kazandığı parayı Suraj’a vermek istemiştir. Chotu’nun hem bu ince düşüncesi hem de yediği dayak herkesi üzer!

Can Yoldaşım 223. Bölüm Özeti Devam Ediyor

Chotu’nun başına gelenler ve Suraj’ın art arda başarısız girişimleri izlenen yolun değişmesine sebep olur. Suraj yerel bir oyun olan kabaddi yarışmasına odaklanmaya karar verir. Suraj’ın amacı bu yarışmaya katılmak ve galip gelmektir. Chotu’nun düşündüğü şeyi o gerçekleştirecek ve ödülü kazanacaktır.

Vansh’ın şoke eden sözleri! Suraj inançla yarışma için strateji yaparken diğer tarafta Ankur şoke edici bir durumla karşılaşır. Vansh durduk yere Ankur’a sen benim babam değilsin der. Ankur buna şaşırırken Vansh bu sözlerine devam eder. Ankur hemen Santoş’u yanına çekerek bu sözlerde ne diye sorar. Yoksa gerçeği Vasnh’a anlattın mı diye sorar. Santoş Vasnh’a bir şey söylemediğini onun oyun oynadığını iddia eder. Ancak bu sırrın er ya da geç ortaya çıkacağının da altını çizer.  Ankur derin düşüncelere dalar.

Ankur’un kararı ise çok geçmeden netleşir. Santoş sözlerinde haklıdır. En azından bu uzaklaştırma işi gereksizdir. Bu yüzden Ankur ertesi gün Ved ile beraber Rathiler’in konağına gider. Sandiya başta Ve ile Vansh’ı görünce şoke olur. Vansh’ın nasıl buraya geldiğini sorar? Ardından Anur ortaya çıkar ve Sandiya’dan özür diler. Uzun zamandır devam eden küslüğü sonlandırmak istediğini açıklar. Sandiya gözyaşlarına boğulurken minikler kutsanır. Santoş onların kardeş olduğunu açıklar. Bu sözler başta herkesi şoke etse de kuzen kardeşliği diyerek sözlerini düzeltir.

Suraj yarışma için ayrıldı! Evde mutluluk yaşanırken Suraj ise kabaddi maçları için hazırlanmaya başlar. Sandiya ile beraber antrenman yapar. Suraj bu egzersizlerde çok zorlanır ancak vazgeçmeye hiç ama hiç niyeti yoktur. Zorlu çalışmanın ardından Suraj yarışmaya katılmak için konaktan ayrılır. 15 günlük kampa gidecek olan Suraj’ın tek arzusu yarışmayı kazanmak ve ödülü almaktır.

 • Divane Gönlüm 3.Bölüm Özeti – 24 Mayıs Cuma
  Divane Gönlüm 3.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Divane Gönlüm son bölüm izle! Divane Gönlüm yeni bölüm izle. Divane Gönlüm adlı Pakistan dizisinin 3. bölümü Kanal 7 ekranlarında 24 Mayıs Cuma günü yayınlandı. Divane Gönlüm dizisinin 3.bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Divane Gönlüm 3. Bölüm Full İzle.
 • Divane Gönlüm Kaç Bölüm Yayınlanacak?
  Pakistan’da izlenme rekorları kıran “Deewangi” dizisi “Divane Gönlüm” adıyla ekranlardaki yerini alıyor! Dizinin başrol oyuncuları Danish Taimoor ve Hiba Bukhari. Sultan ve Nagin’in hikayesini izliyor olacağız. İki oyuncuyu da daha önce yayınlanan dizilerden çok iyi tanıyoruz. Danish Taimoor, Sultan karakteriyle yine diğer dizilerde olduğu gibi hırçın ve sert bir mizaçla karşımıza çıkıyor. Nagin karakteri ise Kardelen dizisinde olduğu gibi dik başlı, korkusuz ve sadık…
 • Divane Gönlüm Oyuncuları Kim?
  Merhaba Pakistan dizisi severler.  Kanal 7 ekranlarında yepyeni bir hikaye başlıyor! Pakistan’ın ünlü oyuncuları Danish Taimoor ve Hiba Bukhari’nin başrollerini paylaştığı “Deewangi” dizisi “Divane Gönlüm” adıyla Kanal 7 ekranlarında izleyicisiyle buluşuyor. Divane Gönlüm, siyah ve beyaz kadar farklı hayatlara sahip iki gencin yollarının kesişmesiyle birlikte yaşanan aşk öyküsünü konu ediyor. Divane Gönlüm ne zaman başlayacak? Divane Gönlüm konusu ve oyuncuları kim? Divane Gönlüm kaç bölüm sürecek?
 • Kızılcık Şerbeti 64.Bölümde Neler Olacak?
  Merhaba Kızılcık Şerbeti severler. Fatih’in kıskançlık krizleri tuttu! Görkem bu durumun farkında… Kızılcık Şerbeti 64.bölümde neler yaşanacak? İşte Kızılcık Şerbeti 64.bölümde yaşanacaklar!
 • Divane Gönlüm 1.Bölüm Özeti – 22 Mayıs Çarşamba
  Divane Gönlüm 1.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Divane Gönlüm son bölüm izle! Divane Gönlüm yeni bölüm izle. Divane Gönlüm adlı Pakistan dizisinin 1. bölümü Kanal 7 ekranlarında 22 Eylül Çarşamba günü yayınlandı. Divane Gönlüm dizisinin 1.bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Divane Gönlüm 1. Bölüm Full İzle.

Bir yanıt yazın