Can Yoldaşım 220. Bölüm Özeti – 7 Mart Pazartesi

Can Yoldaşım 220

Suraj Oğlunun Hayalini Gerçekleştirdi! Santoş’un PLANI!

Can Yoldaşım 220. bölüm özetinde Arun ve Santoş tutuklanmış kısa sürede olsa kodeste tutulmuştu. Sandiya ve Suraj ikiliye Vansh ile ilgili gerçekleri anlatmıştı. Bu arada ikizlerin yaklaşan doğum günü konakta heyecan yaratmıştı. Peki 220. bölümde bizleri neler bekliyor? Can Yoldaşım 220.bölüm özeti devam ediyor.

İkizlerin doğum günü! Mena ve Vikram konağa dönerken tüm aile onları mutlulukla karşılar. İkili seyahatlerini anlatırken diğer yandan çocuklarla ilgili bilgi edinir. Bu arada Ved’in doğum günü yaklaşırken Sandiya, Suraj’ı alışverişe gönderir. Ondan makarna pişirmesini ister. Suraj’ı video çekerek tüm bunları kaydeder. Bunu Ved için yaptığını söyler.

Ved içinse sorun giderek büyür. Vansh’ın hasta olması ve partisini iptal etmesi gözleri bir anda ona çevirmiştir. Tüm çocuklar Ved’in babasının otelindeki partiye gideceklerini söylerler. Ved hem Vansh’ın hasta olmasına üzülür. Ayrıca parti işinin tekrar gündeme gelmesi karşısında ne yapacağını bilemez.

Ankur’un kararı! Ved kara kara düşünürken parti için yanına Misri’yi de alıp mekânlara fiyat sorar. Fiyatların ne denli pahalı olduğunu gören Ved’in çaresizliği giderek artar. Diğer tarafta Vasnh’ta zor duruma düşmüştür. Ankur onun partisini iptal etmiştir. Ayrıca yakında bu mahalleden taşınacağını da söylemiştir. Bülbül buna itiraz etse de Ankur her şeyi Vansh’ın geleceği için yaptığını söyler.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın!

Merak Ediyorsan Tıklaman Yeterli

Can Yoldaşım 220. Bölüm Özeti Devam Ediyor

Ved, Vasnh’ı arayarak ondan gerçeği öğrenir. Bu durma oldukça üzülür. Aynı şekilde Bülbül’de Aryan’a Ankur’un kararını anlatır. Aryan bu karar karşısında öfkelenirken ikili ne yapacaklarını düşünmeye başlarlar. Ve son olarak bu durumdan haberdar olmasa da torununu tekrar isteyen Santoş’ta Mena’dan yardım ister. Torunu ona getirirse istediği altınları almayı teklif eder.

Ved’ gerçeği söyledi! Ertesi sabah Suraj oğlunu okula bırakırken onun yüzündeki ifadeyi fark eder. Bir şeylerin ters gittiği belli oluyordur. Ved babasının soruları üzerine daha fazla dayanamayarak ona gerçeği anlatır. Suraj oğlunun zor duruma düşmesini elbette istemez. Onu mutlu etmek için Suraj oteldeki partiye Ved’in arkadaşlarını davet eder. Suraj’ın bu kararı Sandiya’nın da desteğini alır.

SurYa oğullarını mutlu etmek için uğraşırken Mena ise Santoş’un isteğini yerine getirmek için uğraşır. Öncelikle bir avukatla görüşen Mena buradan istediği yanıtı alamaz. Avukat bunun imkansız olduğunu söyler. Ancak Mena kolay vazgeçmeyecektir. Onun şeytani fikirleri vardır. Avukatı tehdit ederek ne denli kararlı olduğunu gösteren Mena’nın planı Ankur ve ailesinin Vansh’a bakamadığını ispat etmek ve davayı düşürmektir.

Can Yoldaşım 220. Bölüm Özeti – 7 Mart Pazartesi Günü Neler Olacak?

Aşk Yakar 26.Bölüm Özeti – 26 Şubat Cumartesi

Ved’in doğum günü! Ved doğum gününün otelde kutlanacağı için çok mutludur. Evde yapılan doğum günü töreninde Santoş, Ved’in bileğine iki ip bağlar. Ved buna anlam veremezken Suraj iki kat çok sevdiğini söyler. Santoş diğer ipi elbette Vansh için bağlamıştır. Ve kader o ipi bir şekilde Ved aracılığıyla Vasnh’a götürür. İkili okulda konuşurken Ved Vasnh’ın bileğinde ip olmadığını fark eder. Ona kendi ipinden birini bağlar.

Parti günü geldiğinde Suraj Ved’le beraber hazırlanarak otele gider. Mısri herkesten önce yukarı çıkar. Parti odalarını inceleyen Mısri Ved’in tabelasıyla diğerini değiştirir. Böylelikle daha lüks bir parti ayarlamış olur.  Mısri’nin bu hareketiyle parti oldukça muhteşem geçer. Hatta Sandiya bu denli bir organizasyonun çok pahalı olacağını düşünür. Çocuklar ve herkes eğlenirken partinin asıl sahipleri otele gelir ve çalışanlarla kavga etmeye başlar.

Bu arada Mena ve Santoş ise uzaktan Vansh’ın doğum günün takip ederler. Santoş torunu görünce ona hayır duası eder. İkili Ankur ve ailesinin bir açığını aramaya gelmişlerdir.

 • Yeni Başlayacak Diziler
  Yeni hikayelerin ve unutulmaz karakterlerin dünyası, televizyon dizileriyle her sezon yeniden canlanıyor. Heyecanla beklenen ve izleyicileri ekrana kilitleyen yeni dizilerin tanıtımıyla birlikte, seyir zevkine yepyeni bir boyut katılıyor. Bu heyecan verici döneme, ışıltılı yıldızlar ve büyüleyici senaryolar eşlik ediyor. Yeni başlayacak dizilerle ilgili merakla beklenen haberler ve ipuçları, şimdiden dizi severleri heyecanlandırıyor.
 • Bahar 12.Bölümde Neler Olacak?
  Merhaba Bahar dizisi severler. Bahar, Timur’dan boşanmayı başarabilecek mi? Rengin ikilinin boşanmasını bekliyor. Nevra’ya ne oldu? Bahar 12.bölümde neler yaşanacak? İşte Bahar 12.bölümde yaşanacaklar!
 • Kızılcık Şerbeti 62.Bölümde Neler Olacak?
  Merhaba Kızılcık Şerbeti severler. Fatih’in kıskançlık krizleri tuttu! Görkem bu durumun farkında… Kızılcık Şerbeti 62.bölümde neler yaşanacak? İşte Kızılcık Şerbeti 62.bölümde yaşanacaklar!
 • Pis Yedili Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Show Tv ekranlarında 2011 yılında yayınlanan Pis Yedili dizisi bir dönem ekrana bağlayan dizilerden birisi olmuştu. Bazı isimler günümüzde en çok konuşulan dizilerde en iyi olmayı başardı. İşte Pis Yedili oyuncularının şimdiki halleri.
 • Kavak Yelleri Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  31 Mayıs 2007 tarihinde Kanal D’de yayımlanmaya başlayan Kavak Yelleri 30 Ağustos 2011 tarihinde ekrana gelen “Ve Dünya Bizi Yakınlaştırmak İçin Döndü” isimli 170. bölümü ile final yaparak sona ermişti. Toplam 5 sezondan oluşan Kavak Yelleri oyuncularının şimdiki halleri.

Bir yanıt yazın