Can Yoldaşım 210. Bölüm Özeti – 25 Şubat Cuma

Can Yoldaşım 210

Sandiya Hamile! Yeni Bebek GELİYOR!

Can Yoldaşım 210. bölüm özetinde Mena ve Emily sinsice bir plana girişmiş ve her şeyi ellerine yüzlerine bulaştırmıştı. Sandiya ise ikilinin akıllanması için komik bir plan hazırlamıştı. Bu plan ikiliyi birbirine düşman etmişti. Peki 210. Bölümde bizleri neler bekliyor?  Can Yoldaşım 210.bölüm özeti devam ediyor.

Can Yoldaşım 210. bölüm özetinde Mena ve Emily akıllandı! Sandiya’nın planı doğrultusunda öfkeden deliren Mena ve Emily sonunda karşılaşır. İkili kavgaya girişirken birbirlerini suçlarlar. Mena ev konusunda onu arkadan vurduğunu söylerken, Emily ise o komadayken Mohit’i evlendirmekle suçlar. İkili bu konuşmada bir tuhaflık olduğunu fark eder.

Birbirleriyle yüzleştiklerinde ise durumun yanlış olduğunu anlarlar. Ancak Sandiya ve e halkı neden onlara yalan söylesin diye düşünürler. Bu esnada Rathi ailesi gelir. Sandiya tüm planı ikiliye anlatır. İkili yaptıklarının ne denli yanlış olduğunun farkında varırlar. Santoş’tan af dileyerek onları konağa geri almasını isterler. Santoş ikiliyi affederken bu garip oyunda böylece sona ermiş olur.

Sandiya sarhoş oldu! Olayların tatlıya bağlanmasıyla hayat kaldığı yerden devam eder. Ertesi gün Holi vardır. Her yer rengarenk olmuştur. Sandiya aldığı müjdeli bir haberi Suraj’a söylemek ister. Ancak bir türlü ona ulaşamaz. Bu esnada Daisa elindeki ladoları Sandiya’ya verir. Sandiya tatlıdan yemeye başlar. Bir Hint klasiği olan bu ladolar kısa sürede Sandiya’yı sarhoş eder. Sandiya, Suraj’ı üç tane görüp kahkaha atmaya başlar.

Aşk Yakar 18.Bölüm Özeti – 18 Şubat Cuma

Can Yoldaşım 210. Bölüm Özeti – 25 Şubat Cuma

Can Yoldaşım 210. bölüm özeti devam ediyor. Sandiya’nın çılgınlıkları bununla da bitmez. Mikrofonu kapıp sahneye atlar. Komik şarkılar söyleyerek herkesi güldürür. Aile başta Sandiya’ya ne olduğunu anlayamaz. Daisa Arun için hazırladığı ladoları yemiş olabileceğini söyleyince gerçek ortaya çıkar. Herkes Sandiya’nın bu komik haliyle eğlenir.

Sandiya’nın çocuk isteği! Aile Sandiya’yı sahneden indirmek istese de Sandiya orada mutludur. Suraj’ın yanaklarını sıkar. Herkesle alay ederek tüm aileyi güldürür. Suraj Snaidya’ya inersen her istediğini alacağım der. Sandiya ise önce Deepak mı yoksa Jothi mi gelecek der. Kimse bu iki ismin kim olduğunu anlamaz. Sandiya şifreli sorular sorarken Santoş’un jetonu düşer. Sandiya bebeğinin olmasını istiyordur.

Ertesi gün Sandiya kendine geldiğinde hiçbir şey hatırlamaz. Santoş ve Mena ise Sandiya’nın çocuk istediğini ve bu duygusunun sarhoş olduğunda gün yüzüne çıktığını düşünür. Sandiya kendine geldiğinde ona Deepak ve Jothi kim diye sorarlar. Sandiya gerilir ve komşunun çocukları der. Santoş ona videosunu izlettiğinde ise Sandiya utançtan kıpkırmızı olur. Çünkü videoda Santoş’un babaanne, Emily ve Mena’nın teyze olacağını söylüyordur. Santoş, Sandiya’ya hamile olup olmadığını sorunca Sandiya utancından ne diyeceğini bilemez.

Sandiya Hamile! Sandiya’nın bu utancı cevabı ortaya çıkarır. Suraj bu haberi neden ilk kendisine söylemediğini Sandiya’ya sorar. Snadiya müjdeli haberi alıp yanına gelmek istediğini ancak sonrasını hatırlamadığını anlatır. Tüm aile bu güzel haberle mutluluğa boğulur. Sandiya bebekle birlikte tamamlandıklarını ve bir aile olduklarını söyler. Suraj ile ikili birbirlerine sarılırlar.

Can Yoldaşım 210. Bölüm Özeti – 25 Şubat Cuma Günü Neler Olacak?

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın!

Merak Ediyorsan Tıklaman Yeterli

Bu müjdeli haberle birlikte Santoş gelini üzerine titremeye başlar. Menakşi ise hepimizi şaşırtan bir duruş sergiler. Annesi onu dolduruşa getirmek isterken Mena buna karşı çıkar. Sandiya ve bebeğini kendi çocuğu gibi gördüğünü söyler.

Santoş pervane oldu! Diğer tarafta Santoş, Sandiya için yemek hazırlar. Ancak bu yemekler mango satıcısının yemeği ile karışır. Santoş bu durumdan endişelenir. Sandiya’yı kendi elleriyle besleyeceğini söyler. O yüzden bu karışmaya oldukça sinirlenir. Gidip mango satıcısını bulur ve onu bir güzel azarlar.

Ancak Santoş’un düşüncesinin aksine Sandiya mango satıcının yemeğine bayılır. Santoş onun için ne kadar yemek hazırlasa da Sandiya o adı bulamaz ve yemek istemez. Bunun üzerine Santoş tekrar satıcıya gider ve ondan aynı yemeği tekrar yapmasını rica eder. 

Can Yoldaşım Bölüm Özetleri
Can Yoldaşım Bölüm Özetleri
Can Yoldaşım Bölüm Özetleri
Can Yoldaşım Bölüm Özetleri
Can Yoldaşım Bölüm Özetleri
 • Evlat 6.Bölüm Özeti – 24 Haziran Pazartesi
  Evlat 6. Bölüm Full İzle. Evlat 6. bölümde neler olacak? Evlat 6. bölüm özetinde Muskan evde yeni bir kriz dönemi başlatır. Evlat 6.bölüm özeti devam ediyor.
 • Evlat 5.Bölüm Özeti – 21 Haziran Cuma
  Evlat 5. Bölüm Full İzle. Evlat 5. bölümde neler olacak? Evlat 5. bölüm özetinde Muskan evde yeni bir kriz dönemi başlatır. Evlat 5.bölüm özeti devam ediyor.
 • Evlat 4.Bölüm Özeti – 20 Haziran Perşembe
  Evlat 4. Bölüm Full İzle. Evlat 4. bölümde neler olacak? Evlat 4. bölüm özetinde Bilal ailesini ikna edebilmek için son çare ilaç içer. Celal ve Zekiye evi Muskan’ın üzerine yapacak mıdır? Evlat 3.bölüm özeti devam ediyor.
 • Evlat 3.Bölüm Özeti – 19 Haziran Çarşamba
  Evlat 3. Bölüm Full İzle. Evlat 3. bölümde neler olacak? Evlat 3. bölüm özetinde eve elektrik faturası bomba gibi düşüyor. 3 maaşlı insan bir faturayı ödeyemez. Evlat 3.bölüm özeti devam ediyor.
 • Evlat 2.Bölüm Özeti – 18 Haziran Salı
  Evlat 2. Bölüm Full İzle. Evlat 2. bölümde neler olacak? Evlat 2. bölüm özetinde Bilal ailesine Muskan’dan hoşlandığını ve onunla evlenmek istediğini açıklar. Evlat 2.bölüm özeti devam ediyor.

Bir yanıt yazın