Can Yoldaşım 209. Bölüm Özeti – 24 Şubat Perşembe

Can Yoldaşım 209

Sandiya’nın Güldüren PLANI! Emily ve Mena Mal OLDU (Gülme Garantili)

Can Yoldaşım 209. bölüm özetinde Suraj, Sandiya’nın Santoş’a böbreğini verdiğini öğrenmişti. İkili bu gerçekle yüzleşmiş ve sırrı beraber saklamaya karar vermişti. Ayrıca tek böbreğin gelecekte çocuk için bir sorun olmayacağı da netliğe kavuşmuştu. Peki 209. Bölümde bizleri neler bekliyor? Can Yoldaşım 209.bölüm özeti devam ediyor.

Can Yoldaşım 209. bölüm özetinde Emily ortalıktan kayboldu! Doktorun çocuk yapabilirsiniz sözleri çiftimizi bir hayli utandırır. Ancak bu cevap konakta mutlu bir havanın oluşmasını da sağlar. Suraj Sandiya’dan hamileler için bademli süt yapmasını ister. Sandiya hamile olmadığını söylerken Suraj şimdiden hazırlanmaları gerektiği cevabını vererek Sandiya’yı utandırır.

Bu güzel hava devam ederken konakta bir eksiklik fark edilir. Bu eksiklik Emily’dir. Mena onu bulamadığını söyler, Mohit dükkana gittiğini düşünür ancak gerçek Emily’nin yazdığı not ile ortaya çıkar. Emily tüm strese, baskıya ve yaşananlara dayanamadığını ve konaktan ayrıldığını bu notta yazmıştır. Herkes yazılanları duyunca şoke olur. Sandiya, Emily’i bulup durumun ne olduğunu öğreneceğini söyler.

Mena ve Emily’nin oyunu! Emily’nin kayboluşu annesi tarafından da panikle karşılanır. Bütün bu karmaşa da tek sakin kişi Mena’dır. Mena Emily’nin çocuğunu alarak odaya gider. Laptoptan Emily arayarak ikiliyi görüştürür. Emily’e kursa gitmesini, kurs bittikten sonra da dönmesini söyler. Emily bu plandan dolayı çok endişelidir.

Aşk Yakar 17.Bölüm Özeti – 17 Şubat Perşembe

Can Yoldaşım 209. Bölüm Özeti Devam Ediyor

Bu arada Mohit ise büyük pişmanlıklar yaşar aynı şekilde diğerleri de. Herkes Emily’nin dönmesini ister. Mena durumun böyle olduğunu görünce sevinir. Sandiya ise Mena’nın bir şeyler bileceğinden şüphelenir. Ancak Suraj mektubu hatırlatarak Emily’nin kendisinin yazdığını söyler. Bu arada minik Pari ise bilgisayarın başına gelerek anne, anne demeye başlar. Mena bu durumdan korkarak Pari hemen bilgisayarın başından alır.

Sandiya Mena’yı yakaladı! Mena, Sandiya’nın ondan şüphelenmesinden korkar. Hemen mini bir plan yapar. Emily ile konuşuyor gibi gözükür. Sandiya, Mena’yı suç sütü yakalarken Mena suçunu inkar eder. Sandiya telefonu alıp kontrol ettiğinde ise Mena’nın Emily ile konuşmadığını görür. Mena hemen üste çıkarak Sandiya’yı iftira ile suçlar. Sandiya, Mena’dan özür diler. Diğer yanda Santoş ise Emily’nin dönmesi için gazete de özür metni yayınlamaya karar verir.

Mena hemen durumu Emily haber verir. İkili Santoş’un gazete ilanından mutlu olur. Diğer tarafta Sandiya ise Bela’dan tüm gerçekleri öğrenir. Mena ve Emily’nin planını, Santoş’u düşürmek istedikleri durumu. Her şeyi çözer. Bu durumu Suraj ile paylaşır. İkili Mena’nın ne denli şeytan olduklarını bir kez daha görür. Gerçeği açığa çıkarmak için plan yaparlar.

Emily araba çarptı! Ancak ikilinin planına gerek kalmadan olanlar olur. Emily dikkatsizce yolda yürürken hızla gelen ara ona çarpar. Çevredekiler onu hastaneye götürürken Emily durumu bir hayli kritiktir. Neyse ki Sandiya ve Suraj’ın doğru zamanda doğru yerde olması durumu kurtarır. İkili Emily kan verir. Emily kısa sürede kendine gelir.

Can Yoldaşım 209. Bölüm Özeti – 24 Şubat Perşembe Günü Neler Olacak?

Can Yoldaşım 209. bölüm özeti devam ediyor. Durum Santoş’a ulaşır. Santoş, Emily ve Mena’nın böyle bir şey yapmasına kızar. Akıllanmayacaklarını söyler. Sandiya ise onları akıllandıracak bir planı olduğunu açıklar. Planın Emily kısmı onun uzun süredir komada kaldığını ve 6 yıl sonra uyandığını söyleyerek olur. Minik Pari büyümüş ve koleje başlamıştır. Mena kısmı ise Emily’nin konağa geri döneceği ancak karşılığında konağın tapusunun üstüne yapılacağıdır. Bu iki plan hem Emily hem de Mena’yı şoke eder. Mena, Emily’nin kendisini kullandığını düşünerek sinirlenir. Bu iki sahne oldukça komiktir.

İkili birbirini suçluyor! Aile evi Emily vermeyi kabul edince Mena’ya yol gözükür. Bunun üzerine Mena tüm planı itiraf eder. Ancak herkes onun evi kaybetmemek için yaptığını söyler. Mena yaptıkları sahtekarlığı ispatlamak için ecel teri döker. Diğer tarafta Emily ise 6 yıl geçmesi karşısında şoke olur. Mohit ona evlendiğini söyler. Mena’nın ona bir eş bulduğunu anlatır. Burada da Emily delirmeye başlar. Mena’nın planı yüzünden tüm hayatı elinden gitmiştir.

Sandiya’nın planı oldukça komik ve bir o kadar da iyi ilerler. Son olarak yapılması gereken ise ikiliyi karşı karşıya getirmektir. Emily hastaneden çıkarken Mena ise Emily bir şekilde bulup hesap sormak için dışarı çıkar. İkili yolda karşılaşırlar. Öfkeyle birbirlerine doğru küfürler savurup yürümeye başlarlar. Bu bölümü mutlaka izleyin.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın!

Merak Ediyorsan Tıklaman Yeterli
 • Evlat 5.Bölüm Özeti – 21 Haziran Cuma
  Evlat 5. Bölüm Full İzle. Evlat 5. bölümde neler olacak? Evlat 5. bölüm özetinde Muskan evde yeni bir kriz dönemi başlatır. Evlat 5.bölüm özeti devam ediyor.
 • Evlat 4.Bölüm Özeti – 20 Haziran Perşembe
  Evlat 4. Bölüm Full İzle. Evlat 4. bölümde neler olacak? Evlat 4. bölüm özetinde Bilal ailesini ikna edebilmek için son çare ilaç içer. Celal ve Zekiye evi Muskan’ın üzerine yapacak mıdır? Evlat 3.bölüm özeti devam ediyor.
 • Evlat 3.Bölüm Özeti – 19 Haziran Çarşamba
  Evlat 3. Bölüm Full İzle. Evlat 3. bölümde neler olacak? Evlat 3. bölüm özetinde eve elektrik faturası bomba gibi düşüyor. 3 maaşlı insan bir faturayı ödeyemez. Evlat 3.bölüm özeti devam ediyor.
 • Evlat 2.Bölüm Özeti – 18 Haziran Salı
  Evlat 2. Bölüm Full İzle. Evlat 2. bölümde neler olacak? Evlat 2. bölüm özetinde Bilal ailesine Muskan’dan hoşlandığını ve onunla evlenmek istediğini açıklar. Evlat 2.bölüm özeti devam ediyor.
 • Evlat 1.Bölüm Özeti – 17 Haziran Pazartesi
  Evlat 1. Bölüm Full İzle. Evlat 1. bölümde neler olacak? Evlat 1. bölüm özetinde Celal ve oğlu Kuram tartışmaya başlar. Babası oğlunu evden kovar. Evlat 1.bölüm özeti devam ediyor.

Bir yanıt yazın