Can Yoldaşım 155. Bölüm Özeti – 1 Ocak Cumartesi

Can Yoldaşım 155

Kavita Sandiya’yı Tuzağa Düşürmek İstiyor! Yeni DÜŞMAN!

Can Yoldaşım 154. bölüm özetinde Sandiya polisliğe başlamış ve büyük sorunlarla karşılaşmıştı. Karakol çetelerin eline geçmiş ve rüşvet normalleşmiştir. Peki 155. bölümde bizleri neler bekliyor? Sandiya bu kokuşmuş düzeni değiştirebilecek mi? Can Yoldaşım 155.bölüm özeti devam ediyor.

Ya adam olacaksınız ya da istifa! Sandiya karakoldaki bu zor durumu görüp kızar. Memurlara kadın otoritesinde çalışmak istemiyorsanız istifa edebilirsiniz der. Onlara istifa mektuplarını uzatır. Memurlar istifa mektuplarını görünce şoke olurlar. Sandiya’dan son bir şans isterler.

Konakta ise Arun Santoş’u avutmaya devam eder. Sandiya ile gurur duymaları gerektiğini, onun en zor anında bile düğüne gelerek ailesini ne denli önemsediğini anlatır. Bu yüzden şimdi Sandiya’ya destek olma zamanı kendilerindedir.

Romantik Suraj! Jalebi dükkanında ise Suraj zamanın geçmesini bekler. Sandiya’yı görmeyi arzular. Gazetede gördüğü şiiri ona okumayı planlar. Beklemeye dayanamayan Suraj onu arar. Sandiya şiirden etkilense de Suraj’ın yazmadığını anlar. İkili arasında komik anlar oluşur.

Can Yoldaşım 155. Bölüm Özeti Devam Ediyor

Telefon konuşmasının ardından Sandiya’nın ofisine bir ihbar gelir. Bu ihbar sahte içki üretimidir ve Kavita tarafından verilmiştir. Sandiya ekibi toplayarak hızla çıkar. Baskın yerine gelen Sandiya depoları inceler ancak bir şey bulamaz.

Sandiya’nın zekası! Diğer memurlar da bu durumun sahte bir ihbar olduğunu düşünür. Sandiya’nın dikkati ipuçları yakalamasını sağlar. Sandiya sahte içkileri bulmak için bir plan düşünür. Bu plan oldukça mantıklı ve hızlı sonuç verecektir.

Sandiya depodaki artıkları göstererek fiyat analizi yapar. O fiyatın üstünde bir çek yazarak her şeyi satın aldığını söyler. Ardından aldığı eşyaları benzin dökerek yakmak ister. Depo sahipleri durumun kötü yöne gittiğini fark eder ve Sandiya’dan durmasını ister. Sandiya sahte içkilerin yerini göstermelerini yoksa depoyu ateşe vereceği tehdidini tekrar eder. Korkan depo sahipleri hemen sahte içkileri gösterir.

Kavita’nın oyunu! Sandiya içkilere el koyar. Tabi bu işin arkasında kimin olduğunu da araştırmaya karar verir. İçki üreticilerini bu seferlik affeder. Sandiya’nın bilmediği şey ise tüm bunların Kavita’nın bir tuzağı olduğudur. Kavita imha için getirilen sahte içkileri polise rüşvetle alacak ve seçim için kullanacaktır.

Can Yoldaşım 155. Bölüm Özeti – 1 Ocak Cumartesi Günü Neler Olacak?

Sandiya bu tuzaktan habersiz eve gider. Tüm ailesini restorana götürüp güzel bir yemek yiyeceklerdir. Sandiya oldukça güzel mavi bir sari giyer. Suraj onu böyle güzel görünce hayran kalır. Tüm aile araca atlayıp restorana gider. Sandiya Subay olduğu için özel bir ilgi görür. Mena bu ayrıcalıktan çok memnundur.

Pinti Santoş! Yemekler söylenir, Sandiya güzel seçimler yapar. Obur Arun tüm yemekleri siler süpürür. Yemekleri yemeyen tek kişi Santoş olur. Santoş restoran fiyatlarını görünce şoke olur. Fiyatlar çok ama çok pahalıdır.

Santoş her ne kadar bu durumdan rahatsız olsa da Sandiya’nın BTS Subayı olması işleri değiştirir. Sandiya gibi bir subayın gelişi restorana için bir şereftir. Bu yüzden para almazlar. Santoş ve Suraj para vermekte ısrarcı olsa da restoran sahibi bir sonraki gelişlerinde ödemelerini ister.

Sandiya’nın şüpheleri! Yemekten sonra dışarı çıkan Sandiya birçok ipucu ile karşılaşır. Bunlardan ilki depoyu bastıkları kadının orada olmasıdır. Bundan kısa süre sonra Sandiya Kavita’yı da görür. Kavita’nın gelişi de ilginçtir.  

Sandiya depocu kadın Hetal’in yanına giderek onu sorgular. Kavita ise bu esnada ecel terleri döker. Kavita oyunun ortaya çıkacağını düşünür.

 • Aşk Yakar 109.Bölüm Özeti – 26 Temmuz Salı
  Svetlana Belası Dönüyor! Aşk Yakar 109.bölüm özetinde neler olacak? Aşk Yakar 109.bölüm özetinde Mehek, Shaurya’yı hapisten kurtarmak için planını ilmek ilmek işliyor. Mehek ve ekibi Anjali’yi hapse yollamayı başarırken daha büyük bir felaketi uyandırdıklarının farkında …
 • Aşk Yakar 108.Bölüm Özeti – 25 Temmuz Pazartesi
  Mehek Hamile! Aşk Yakar 108.bölümde neler olacak? Aşk Yakar 108.bölüm özetinde Mehek Shaurya’yla kavga eder ve evden ayrılır. Anjali, Mehek’in başını belaya sokar. Mehek’in imdadına Shaurya koşar. Mehek’in hamile olduğu ortaya çıkar. Aşk Yakar 108.bölüm …
 • Aşk Yakar 107.Bölüm Özeti – 24 Temmuz Pazar
  Mehek Anjali’yi Kaçırdı! Aşk Yakar 107.bölümde neler olacak? Aşk Yakar 107.bölüm özetinde Karuna tüm mal varlığını Anjali’nin üstüne devredecek. Mehek ise Anjali’yi kaçırıp bu duruma engel olmaya çalışacak! Aşk Yakar 107.bölüm özeti devam ediyor. Aşk …
 • Aşk Yakar 106.Bölüm Özeti – 22 Temmuz Cuma
  Shaurya ve Mehek Evden Atıldı! Aşk Yakar 106.bölümde neler olacak? Aşk Yakar 106.bölüm özetinde Karua Shaurya ve Mehek’i evden yolluyor. Shaurya cüzdanına kadar her şeyi evde bırakıp ayrılır. Shaurya ve Mehek’i hangi zorluklar bekliyor? Aşk …
 • Aşk Yakar 105.Bölüm Özeti – 21 Temmuz Perşembe
  Aşk Yakar 105. bölüm özetinde Anjali evlendirileceğini öğrendiğinde olay çıkarır. Anjali Karuna ve Mehek’in arasını bozdu. Aşk Yakar 105 bölüm özeti devam ediyor. Aşk Yakar 105. bölüm özetinde ev halkı Anjali’nin evlendirilmesine karar vermişti. Karuna …
 • Sıcak Saatler Dizisi Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Sedat Yalçın, gözü pek bir televizyon gazetecisiydi. Zorlu ve gizemli maceraların içine girmekten geri durmayan bir karakterdi. Buket Hazal ise Sedat Yalçın’ın ekibine yeni dahil olan bir gazeteci olarak giriş yaptı. Önce sürtüşmelerle tanışan arkadaşlıklar, daha sonra aşka dönüşmüştü. Remzi Baba, Cehennem Cevdet, Komiser Doğan, gazeteci Coşkun, Ayşe ve diğer karakterler unutulmayanların arasına girmeyi başarmıştı. Biliyorsunuz ki Arzum Onan ve Mehmet Aslantuğ’un aşkı bu diziyle başlamıştı.
 • Yedi Numara Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Yedi Numara Oyuncularının Şimdiki Halleri Rüya, Ayten, Armağan, Sabit, Recep, Meryem gibi karakterlerle 23 yıl önce hayatımıza giren Yedi Numara oyuncularının zaman içindeki değişimleri, izleyicileri meraklandırmaktadır. İşte, Yedi Numara’nın efsane oyuncularının günümüzdeki halleri
 • Hayat Bilgisi Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Türk televizyon tarihine damgasını vuran ve milyonlarca izleyici tarafından sevgiyle anılan Hayat Bilgisi’nin oyuncuları, dizinin yayınlandığı dönemde büyük bir hayran kitlesi edinmişti. Peki, şimdi neredeler ve neler yapıyorlar? İşte, Hayat Bilgisi’nin efsane oyuncularının güncel hayat hikayeleri…
 • Prison Break’in Unutulmaz Yıldızları: Oyuncuların Değişimini İnceleyin!
  Prison Break dizisinin ilk sezonundan bu yana tam 17 sene geçti! Kaçış hikayesi, zamanla birçok değişikliğe uğradı. Oyuncuların geçen yıllarda nasıl değiştiğini merak ediyor musunuz? İşte Prison Break oyuncularının unutulmaz değişimleri!
 • Mahallenin Muhtarları Oyuncularının Yıllara Meydan Okuyan Değişimi
  Türk dizisinin en uzun soluklu yapımlarından biri olan Mahallenin Muhtarları, 10 yıl boyunca ekranda yer almış izleyicilerine keyifli anlar yaşatmıştı. Peki, dizinin sevilen oyuncuları yıllar sonra nasıl bir değişim gösterdi? İşte Mahallenin Muhtarları oyuncularının şimdiki halleri!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir