Can Yoldaşım 151. Bölüm Özeti – 28 Aralık Salı

can yoldaşım 151

İsyancılar Sandiya’yı Kaçırdı! İçerideki Hain KİM?

Can Yoldaşım 150. bölüm özetinde Sandiya’nın nişan alma sorunu devam eder. Müfettiş Sandiya’yı bu konuda sınamaya ve zorlamaya çalışır. Ekip bunlarla uğraşırken isyancıların etrafı sardıklarından habersizdir. Peki 151. Bölümde bizleri neler bekliyor? Roma kurtulacak mı? Can Yoldaşım 151.bölüm özeti devam ediyor.

İsyancılar etrafı sardı! Sandiya ve ekip hazırlık yaparken diğer eğitmen gelerek isyancıların etrafı sardığını söyler. Tüm iletişim araçları hacklenmiştir. Müfettiş Singh tüm ekibe toplanmasını söyler. Acil şekilde kamp alanı terk edilecek ve ana birliğe doğru harekete geçilecektir. Bu durum tüm öğrencileri büyük bir endişeye sürükler.

Ekip elleri tetikte ilerlemeye başlar. Olası bir saldırıya karşı pür dikkattirler. Bu ilerleyiş esasında Singh takılarak yere düşer. Öğrencileri yavaşlatmamak için onlardan ilerlemesini ister. Ayrıca önemli koordinatların olduğu çipi de onlara verir. Bu esnada isyancılar gelerek Singh’in etrafını sarar. Sandiya Singh’i yalnız bırakmamak için geri döner.

Sandiya’nın akıl almaz hareketi! Sandiya isyancılara doğru yaklaşır. İsyancı ondan gitmesini isterken Sandiya çok çevik hareketle anarşisti etkisiz hale getirir. Singh anarşistlerden maskelerini çıkarmasını ister. Bunun bir tatbikat olduğunu açıklar.

Sandiya’yı yaptığı kahramanlıktan dolayı kutlar. Ancak ülkeyi ilgilendiren bir meselede görevin daha kutsal olduğunu da sözlerine ekler. Bu gerçek bir baskın olsaydı Sandiya’nın bunu yapmamasını emreder.

Can Yoldaşım 151. Bölüm Özeti Devam Ediyor

Tehlike aramızda! Ekip her ne kadar tatbikat yapsa da arka planda büyük bir tehlike onları bekler. İsyancıların lideri canlı bomba kullanarak tüm kampı patlatma planı yapar. Bu esnada Singh ise şifreli konuşmalar, kripto v.b iletişim yöntemlerini anlatır.

Öğrendiği bu bilgiler doğrultusunda kamp için odun toplamaya çıkan Sandiya yeni ipuçları elde eder. Bu ipuçları kampta onlardan başka birilerinin daha dolaştığı izlenimini verir. İpuçlarını takip eden Sandiya köpeğin üzerinde bir kağıt görür. Bu kağıdın ne anlama geldiğinin izini sürmeye başlar.

Sandiya iz peşinde! Sandiya bu düşüncelere dalarken kamp halkı günlük rutinlerine devam eder. Kimsenin bir şeyden şüphelendiği yoktur. Akşam karanlığı çökerken yemekler pişirilir. Bu esnada isyancılar sürekli kampı gözlemektedirler. Yemeklerini yiyen subayları görünce saldırı için zamanın yaklaştığını düşünürler. Herkes uykuya daldığında harekete geçeceklerdir.

Müfettiş Singh ise dinlenmeye geçilmeden Zakir’in görevini yerine getirmesini ister. Görev Sandiya’nın atış konusunda tam isabet alacak şekilde eğitilmesidir. Zakir bu kez sakin olarak Sandiya’ya destek olur. Sandiya ailesini verdiği sözleri düşünerek atışa başlar. İlk atışları iyi gitmese de kendini toplayan Sandiya hedef tahtasını tam isabetle vurmaya başlar.

Sandiya başarısız oldu! Sandiya her ne kadar hedefi tam isabetle vursa da toplamda yaptığı isabet 10 üzerinden 8’i geçemez. Müfettiş başarısızlıktan dolayı Zakir’in atıldığını ilan eder. Sandiya çok üzülür ancak henüz zamanın gece yarısının geçmediğini, çalışarak 10’da 10 yapacağını ilan eder.

Can Yoldaşım 151. Bölüm Özeti – 28 Aralık Salı Günü Neler Olacak?

Bu esnada isyancılar ise harekete geçer. Kampa saldırmadan önce müfettiş Singh’i kaçırmak isterler. Amaçları Singh’i kendileri için kullanmaktır. Böylesine iyi bir eğitmeni kendi askerlerine eğitim vermek için kullanacaklarıdır. Kampa sızan isyancılar çadıra grip Singh’i kaçırdıklarını düşünür. Ancak kaçırdıkları kişi Singh değil Sandiya’dır.

Hayatı tehlikede! İsyancılar kısa sürede yaptıkları yanlışı fark ederler. Müfettiş yerine değersiz bir öğrenciyi kaçırmışlardır. Sandiya bağlanıp köleye atılırken isyancılar tekrar kampa sızmak için harekete geçer. Bu esnada Sandiya kendine gelerek olanları gizlice gözetler. Üzeri battaniye ile sarılı birini görür. Bu kişi kamptan biridir ve isyancılarla en başından işbirliği yapmaktadır.

 • Pis Yedili Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Show Tv ekranlarında 2011 yılında yayınlanan Pis Yedili dizisi bir dönem ekrana bağlayan dizilerden birisi olmuştu. Bazı isimler günümüzde en çok konuşulan dizilerde en iyi olmayı başardı. İşte Pis Yedili oyuncularının şimdiki halleri.
 • Kavak Yelleri Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  31 Mayıs 2007 tarihinde Kanal D’de yayımlanmaya başlayan Kavak Yelleri 30 Ağustos 2011 tarihinde ekrana gelen “Ve Dünya Bizi Yakınlaştırmak İçin Döndü” isimli 170. bölümü ile final yaparak sona ermişti. Toplam 5 sezondan oluşan Kavak Yelleri oyuncularının şimdiki halleri.
 • Selena Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  2006 yılında izleyicilerle buluşan ve Türk televizyon tarihine iz bırakan fantastik kurgu ve komedi dizisi Selena, ekranlara geldiği dönemde büyük bir ilgiyle karşılanmıştı. Başrollerini Sinem Kobal, Cansu Demirci, Gizem Güven ve Dilara Kurtulmuş’un paylaştığı dizi, 3 sezon boyunca seyircileri büyülemiş ve 2009’da 104. bölümüyle unutulmaz bir final yapmıştı. 18 yıl sonra Selena oyuncuları ne yapıyor?
 • Yılan Hikayesi Dizisi Oyuncuları 25 Yıl Sonra Nasıl Görünüyor?
  Yalnızca iş arkadaşlarının Memoli’si, E be köylü kızı Zeyno, Rambo, Avni, Belgin, Kürşat, Gülsüm ve Başkomiser Kemal… İşte bu karakterlerin hayatımıza tam 25 yıl önce girmiş. Şimdilerde Yılan Hikayesi oyuncuları nasıl görünüyor merak ediyor musunuz? Yılan Hikayesi Oyuncularının şimdiki halleri…
 • Bir Zamanların Efsanesi Vahşi Güzel Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Bir dönemin efsane pembe dizisi Vahşi Güzel’i unutmak mümkün değil. Mila ve Ivo o zamanlar favori çiftimizdi. Takvimler 2001 gösterdiğinde Türk televizyonunu pembe diziler ele geçiriyordu. Ana haberden hemen önce yayınlanan Vahşi Güzel çok konuşulan jenerikte esas kızımızın top sektirmesi meşhurdu.

Bir yanıt yazın