Can Yoldaşım 142. Bölüm Özeti – 19 Aralık Pazar

Can Yoldaşım 142

Müfettiş’ten Sandiya’ya ZEHİR ZEMBEREK SÖZLER!

Can Yoldaşım 141. bölüm özetinde Sandiya bisiklet yarışını başarıyla kazanır. Suraj’ın başı ise düğün salonu ile derttedir. Peki 142. Bölümde bizleri neler bekliyor? Suraj düğün salonu bulabilecek mi? Sandiya’nın eğitimi ne olacak? Can Yoldaşım 142.bölüm özeti devam ediyor.

Santoş memnun değil! Suraj ile Sandiya yarışma hakkında konuşur. Suraj derecesinden dolayı Sandiya’yı tebrik eder. Ancak Santoş hiçte memnun değildir. 18. Sırada oldukça geri bir sıradır. Sandiya’nın çok daha iyi performanslar alması gereklidir. Santoş bu hızla Sandiya’nın başarılı olamayacağını düşünür.

Bu arada Sandiya Chavi’yi de tebrik eder. Düğün için çok az bir süre kalmıştır. Suraj bunu duyunca aklına düğün salonu ile ilgili yaşadığı sorun gelir. Üstelik ev halkının bu durumdan haberleri de yoktur.

Sandiya ağır hasta! Suraj bu sorunla nasıl baş edeceğini düşünürken Sandiya ise oldukça zor bir duruma düşer. Arkadaşları Sandiya’yı arar ancak bulamaz. Roma, Sandiya’nın odasına bakar. Onu yatakta ateşler içinde bulur. Hemen doktora götürür. Doktor zorlu eğitimlerden dolayı hastalandığını söyler. İlaç vererek Sandiya’dan dinlenmesini ister.

Can Yoldaşım 142. Bölüm Özeti Devam Ediyor

Sandiya hastanedeyken Suraj ise ona ulaşmaya çalışır. Ne kadar arasa da Sandiya telefonu açmaz. Suraj Roma’yı arayarak ondan bilgi almak ister. Roma ona olanları anlatır. Suraj oldukça endişelenir. Ertesi gün trene atlayıp oraya geleceğini söyler. Roma Suraj’ı sakinleştirir ve Sandiya’ya iyi bakacaklarını söyler.

Sert sözler! Sandiya hastaneden çıkıp odasına geri döner. Bu esnada eğitmen Roy ile karşılaşır. Roy ona neler olduğunu öğrenince öfkelenir. Sandiya’nın eski bir araba gibi olduğunu söyler. Sürekli arıza verip duruyordur. Roy daha fazla zorlanması için yerini değiştirdiğini ancak Sandiya’nın bu başarının ardından hemen hastalandığını söyler. Sandiya eğitmen Roy’un sözleri karşısında çok üzülür.

Ancak müfettiş Roy’un sözleri bitmez.  Başta Sandiya’nın cesarete ihtiyacı olduğunu düşündüğünü ancak şimdi farklı düşündüğünü söyler. Her eğitimden sonra yorulup dinlenecekse bu mesleği seçmemesi gerektiğini vurgular.

Sandiya üzgün! Müfettiş ve Sandiya’nın konuşması devam ederken Santoş ise evde bir hayli tedirgindir. Sandiya’nın uzakta olması onu endişelendirir. Şimdi ne halde olduğunu bilmiyorlardır. Üstelik Sandia kupayı kazanmaya da oldukça uzaktır. Ya evinden uzak bir yere atanırsa. O zaman Santoş ne yapacaktır? Santoş’un bu sözlerini Arun keser ve onu avutur.

Can Yoldaşım 142. Bölüm Özeti – 19 Aralık Pazar Günü Neler Olacak?

Nitekim Santoş endişelerinde haklıdır. Sandiya oldukça hasta düşmüştür. Üstelik Roy’un sözleri oldukça ağırdır. Arkadaşları onu avutup dinlenmesini isteseler de Sandiya kimseyi dinlemez. Arkadaşları dinlenmesi için onu yatağa yatırsa da Sandiya’nın aklından eğitmenin sözleri çıkmaz. Güçsüz olmadığını sayıklayan Sandiya hasta haliyle ayağı kalkar.

Sandiya Delirdi! Eğitim alanına giden Sandiya adeta delirmiş gibidir. Sırtına tekerlekleri bağlayıp koşar. Hasta olup düşse de yılmaz ve tekrar dener. Arkadaşları onunla konuşsa da kimseyi dinlemez. Müfettiş Roy Sandiya’nın bu halini görünce mutlu olur. Onun artık yenilmez bir subaya dönüştüğünü söyler.

Sandiya gerçekten de bambaşka birine dönüşür. Zakir’e dahi meydan okur. Her oyunda en yüksek skoru almak için kendine söz verir. Ve bunun ilk meyvesini de alır. Çizginin dışına çıkma oyununda Zakir’in bacağından tutarak onu engeller. Böylelikle oyunu kazanır. Sandiya ne kadar mutluysa Zakir o denli mutsuz ve hırsla dolar.

Bu arada Sandiya için yeni bir sorun daha vardır. Sandiya Chavi’nin düğününe gitmelidir. Bunun için müfettişe gidip izin ister. Müfettiş bu durumu düşüneceğini söyler.

 • Pis Yedili Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Show Tv ekranlarında 2011 yılında yayınlanan Pis Yedili dizisi bir dönem ekrana bağlayan dizilerden birisi olmuştu. Bazı isimler günümüzde en çok konuşulan dizilerde en iyi olmayı başardı. İşte Pis Yedili oyuncularının şimdiki halleri.
 • Kavak Yelleri Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  31 Mayıs 2007 tarihinde Kanal D’de yayımlanmaya başlayan Kavak Yelleri 30 Ağustos 2011 tarihinde ekrana gelen “Ve Dünya Bizi Yakınlaştırmak İçin Döndü” isimli 170. bölümü ile final yaparak sona ermişti. Toplam 5 sezondan oluşan Kavak Yelleri oyuncularının şimdiki halleri.
 • Selena Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  2006 yılında izleyicilerle buluşan ve Türk televizyon tarihine iz bırakan fantastik kurgu ve komedi dizisi Selena, ekranlara geldiği dönemde büyük bir ilgiyle karşılanmıştı. Başrollerini Sinem Kobal, Cansu Demirci, Gizem Güven ve Dilara Kurtulmuş’un paylaştığı dizi, 3 sezon boyunca seyircileri büyülemiş ve 2009’da 104. bölümüyle unutulmaz bir final yapmıştı. 18 yıl sonra Selena oyuncuları ne yapıyor?
 • Yılan Hikayesi Dizisi Oyuncuları 25 Yıl Sonra Nasıl Görünüyor?
  Yalnızca iş arkadaşlarının Memoli’si, E be köylü kızı Zeyno, Rambo, Avni, Belgin, Kürşat, Gülsüm ve Başkomiser Kemal… İşte bu karakterlerin hayatımıza tam 25 yıl önce girmiş. Şimdilerde Yılan Hikayesi oyuncuları nasıl görünüyor merak ediyor musunuz? Yılan Hikayesi Oyuncularının şimdiki halleri…
 • Bir Zamanların Efsanesi Vahşi Güzel Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Bir dönemin efsane pembe dizisi Vahşi Güzel’i unutmak mümkün değil. Mila ve Ivo o zamanlar favori çiftimizdi. Takvimler 2001 gösterdiğinde Türk televizyonunu pembe diziler ele geçiriyordu. Ana haberden hemen önce yayınlanan Vahşi Güzel çok konuşulan jenerikte esas kızımızın top sektirmesi meşhurdu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir