Can Yoldaşım 124. Bölüm Özeti – 1 Aralık Çarşamba

Can Yoldaşım 124

Sandiya Rathi Ailesinin Onurunu Korudu!

Can Yoldaşım 123. bölüm özetinde Santos sahte mücevher meselesini ailesine açmıştı. Santos meselenin çözülmesi yerine evdekilerin kavgasına şahit olur. Peki Can Yoldaşım 124.bölümde bizleri neler bekliyor? Mohit’in bulacağı çözüm işe yarayacak mı? Can Yoldaşım 124.bölüm özeti devam ediyor.

Can Yodaşım dizisinde Santos, Chavi’nin takılarının sahte çıkmasından sonra kendi takılarını satışa çıkarmaya karar vermişti. Santos’u yalnız bırakmak istemeyen Vikram, Mohit ve Arun hep birlikte giderler. Mena da evde Emily’le kavga eder. Ondan intikamını alacağını söyler. Chaturi ise nefes nefese Dilip ve ailesinin geldiğini haber verir. Evdeki dört kadın henüz onlarla yüzleşmeye hazır değildir. Kapıyı açmamaya karar verirler. Evdeki telefonları da kapatırlar. Böylece Dilip ve ailesi evde olmadıklarını düşünüp Suraj’ın dükkanına giderler.


Santos ise kuyumcuların kapalı olduğunu görür ve mücevherleri satamaz elleri boş döner.
Suraj misafirleri görüp davet eder. Onların terasta olduğunu düşünüp duymadıklarını söyler. Sandiya kızları arayıp haber verir.


Dilip’in annesi Satos’un mücevherleri saklama konusunda endişesini bildiği için almaya geldiğini söyler. Bu sözleri duyanlar şoka girer. Santos ve diğerleri ne yapacağını bilemiyor. Mena uzun zamandır onları beklediğini söyler. Mohit ise sahte mücevherleri vermeleri gerektiğini söyler. Santos ise bu yalanda hiç hoşlanmaz. Kızının evliliğinin tehlikeye girebileceğini düşünür. Bu konuşmaları duyan Suraj da çok üzülür. Annesinin kendisine en ihtiyacı olduğu anda ondan uzak duruyordur.

Santos sahte mücevherlerin verilmesi konusunda endişeli. Menakşi onu ikna etmeye çalışıyor. Menakşi ve Santos gidene kadar Sandiya elinde takılarla gelip Dilip’in annesine uzatır. Herkes şaşırır. Santos ve Mena da uzaktan izliyordur. Takıların kutusu açılınca Sandiya’nın kendi takıları olduğu anlaşılır. Chavi gözyaşları içinde uzaktan Sandiya’ya teşekkür eder. Santos, Sandiya’nın bu hareketinden etkilenir ve o da uzaktan gözleri dolarak izler.

Can Yoldaşım 124. Bölüm Özeti Devam Ediyor!

Dilip’in annesi takıları çok beğenir ve zevkli olduklarını söyler. Takılara bakarak 22 karat olduğunu söyler. Kadının böyle bilgili konuşması herkesi şaşırtır. Dilip annesinin mücevher tasarımı hakkında eğitimi olduğunu söyler. Santos az daha büyük bir yanlışa düşeceğini hatırlayıp üzülüyor. Şimdi hepsi Sandiya’ya minnettar hissettiriyor.

Misafirler gidecekken Mena, Sandiya’nın takılarını göstermelik getirdiğini takılarını ona vermeyeceğini söyler. Evdekiler de heyecanlı bir şekilde Sandiya’nın ne tepki vereceğini merak ediyorlardır. Sandiya kendi eliyle paketleyip takıları Dilip’in annesine uzatır. Herkes şaşkındır.

Chavi bugün Sandiya sayesinde hakarete uğramaktan kurtulduğunu onun sayesinde ailesinin onurunu koruduğunu söylüyor. Sandiya bütün takılarını verirken diğer yengeleri geri durmuştur. Menakşi her zamanki yalan söyleyip unuttuğunu söylüyor.

Şimdi diğer bir konu bu dolandırıcıları bulmaktır. Bunun için Sandiya ön ayak olacaktır. Fatura olmasa dahi birkaç ipucu ister. Chavi ona çekmiş olduğu fotoğrafları gösterir. Öte yandan Arun ise Sandiya ve Suraj’ın yaptıklarını gösterip bu ailenin birer parçası olduklarını kanıtladığını anlatmaya çalışır. Santos’un bu kadar inatçı olmamasını ister.

Santos, Arun’u haklı bulur. Söylediklerinde haklıdır. Sandiya bugün hiç düşünmeden bu ailenin onurunu korumuştur. Santos ise bu söylenenlerden yine kendisine çok bir şey çıkarmaz. Arun’un haklı olduğunu söyleyip sahte takıları alma sorumluluğunun kendine ait olduğunu söyler. Bu yüzden bunun cezasını Sandiya çekemez diyerek aile yadigari kemerini Sandiya’ya verir. Sandiya bunu kabul etmezken açıklama yapmaya çalışırken Santos beğenmezseniz atın der. Yani hala Santos bildiğimiz gibi.

Chavi gözyaşlarını tutamaz. Annesinin onları kabul edeceğini hissettiğini söyler. Mena bile duygulanmıştır. Hatta oğlu Kanha’ya bile Sandiya gibi bir gelin bulacağını söyler. Santos’un bu hareketinden sonra Arun’da oğlu Suraj’a mahçup olur ve ondan özür diler.

Ertesi gün festival zamanıdır. Bu arada Suraj ve Sandiya’nın 15 günü dolmak üzeredir. Bu yüzden emlakçıda evi ne zaman boşaltacaklarını sorar. Suraj duştan çıkar ve dolapta hiç kıyafet olmadığını görür. Sandiya balkona astığını söyler. Suraj balkona çıktığında hiç kıyafet yoktur. Surat atletle Rathi konağına gider.

Can Yoldaşım 124. Bölüm Özeti – 1 Aralık Çarşamba Günü Neler Olacak?

Suraj ise evdekilere bayramlık kıyafet dağıtıyordur. Suraj’ı o halde görünce sinirlenir. Hırsızların kıyafetleri çaldığını söyler. Santos Sandiya’yı azarlar. 15 gün boyunca yaptığı beceriksizliği yüzüne vurur. En sonunda Satos, Sandiya ve Suraj içinde kıyafet verir. Suraj ve Sandiya Santos ve Arun’un kutsamasını aldıktan sonra kapıya yönelir. Bu sırada Daisa ve arkadaşları gelir. Suraj ve Sandiya’nın günü dolduğu için birlikte poja yapmayı teklif eder. Hep birlikte poja yapmaya başlarlar. Santos poja tepsisini Sandiya ve Suraj’a uzatınca herkes çok mutlu olur.

Daisa ve arkadaşlarına ikram yapılması için Santos Sandiya’nın adını söyler. Sandiya yine çok mutlu olur. Misafirler gittikten sonra ailecek yemek yenilecektir. Sadiya ve Suraj ne yapacağını bilemez. Kimse onlara kalın demediği için yavaşça kapıya yönelirler. Bu sefer de Arun bağırmaya mide ağrısı çektiğini söylemeye başlar. Suraj ve Sandiya Arun’un ilaçlarını ararken dolapta kendi kayıp kıyafetlerini görürler.

 • Sıcak Saatler Dizisi Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Sedat Yalçın, gözü pek bir televizyon gazetecisiydi. Zorlu ve gizemli maceraların içine girmekten geri durmayan bir karakterdi. Buket Hazal ise Sedat Yalçın’ın ekibine yeni dahil olan bir gazeteci olarak giriş yaptı. Önce sürtüşmelerle tanışan arkadaşlıklar, daha sonra aşka dönüşmüştü. Remzi Baba, Cehennem Cevdet, Komiser Doğan, gazeteci Coşkun, Ayşe ve diğer karakterler unutulmayanların arasına girmeyi başarmıştı. Biliyorsunuz ki Arzum Onan ve Mehmet Aslantuğ’un aşkı bu diziyle başlamıştı.
 • Bizimkiler Dizisi Oyuncularının Şimdiki Halleri
  1989-2002 yılları arasında tam 13 sezon boyunca Türk televizyon tarihinde yerini alan Bizimkiler, yaşadığı apartman dairesindeki komşuluk ilişkilerini anlatarak unutulmazlar arasına girmiştir. Türk televizyonculuk tarihinin en uzun süren dizilerinden biri olan Bizimkiler, özellikle 80’lerin sonu ve 90’ların başında büyüyen bir neslin hafızasında özel bir yer edinmiştir.
 • Yedi Numara Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Yedi Numara Oyuncularının Şimdiki Halleri Rüya, Ayten, Armağan, Sabit, Recep, Meryem gibi karakterlerle 23 yıl önce hayatımıza giren Yedi Numara oyuncularının zaman içindeki değişimleri, izleyicileri meraklandırmaktadır. İşte, Yedi Numara’nın efsane oyuncularının günümüzdeki halleri
 • Hayat Bilgisi Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Türk televizyon tarihine damgasını vuran ve milyonlarca izleyici tarafından sevgiyle anılan Hayat Bilgisi’nin oyuncuları, dizinin yayınlandığı dönemde büyük bir hayran kitlesi edinmişti. Peki, şimdi neredeler ve neler yapıyorlar? İşte, Hayat Bilgisi’nin efsane oyuncularının güncel hayat hikayeleri…
 • Prison Break’in Unutulmaz Yıldızları: Oyuncuların Değişimini İnceleyin!
  Prison Break dizisinin ilk sezonundan bu yana tam 17 sene geçti! Kaçış hikayesi, zamanla birçok değişikliğe uğradı. Oyuncuların geçen yıllarda nasıl değiştiğini merak ediyor musunuz? İşte Prison Break oyuncularının unutulmaz değişimleri!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir