Can Yoldaşım 116. Bölüm Özeti – 23 Kasım Salı

Can Yoldaşım 116

Ev Halkı Merakta! Suraj ve Sandiya Nerede?

Can Yoldaşım 115. bölüm özetinde Suraj ve Sandiya yeni evlerine yerleşmişti. Santoş ikilinin kahkahalarını uzaktan izliyordur. Peki Can Yoldaşım 116.bölümde bizleri neler bekliyor? Suraj ve Sandiya’nın yanlış anlaşılmaları son bulacak mı? Can Yoldaşım 116.bölüm özeti devam ediyor.

Can Yoldaşım dizisinde Suraj ve Sandiya asansörde mahsur kalırlar. Suraj bir şeyleri sökmeyi dener ama başarısız olur. Bu yüzden sabahı beklemeye koyulurlar. Suraj, Rakhi olmasından dolayı tedirgindir. Sandiya ise onu teselli eder.

Vikram kardeşi Chavi için iyi bir hediye almayı düşünüyor. Menakşi pahalı bir hediye almaları gerektiğini söylüyor. Emily’i mutfakta görünce onu yermeye başlıyor. Emily üzgündür. Eğer yarışmayı kazansaydı parası olacaktı. Santos Emily’nin halini görünce bir çift küpe verip Chavi’ye hediye etmesini ister. Emily yarışmayı kaybetse de Santos’u kazandığı için mutludur. Bir gün Mohit’in de onu anlayacağından emindir.

Chavi ise mutsuzdur. Suraj’ın geleceğine dair umudunu yitirmiş diğer kardeşlerinin de kendi işleriyle meşgul olduğunu söyler. Vikram ve Mohit, Chavi’nin Rakhi’si için hazırlık yapmaya çalışırlar. Ama ikisi de Suraj’dan sonra maddi kayıp verdikleri için bu işin içinden nasıl çıkacaklarını düşünür.

Ertesi sabah Suraj ve Sandiya asansörden kurtulmayı başarır. Hızlıca bir arabaya doğru binerler. Suraj kardeşinin rakhisine yetişmeye çalıştığını söyler. Adam onu hemen yetiştireceğini belirtir. Evde ise hüzün hakimdir. Chavi Suraj’ın gelmeyeceğin düşünse de üç bileklik hazırlamıştır. Menakşi onların şu an Abi Dağı’nda olduklarını gece de eve gelmediklerini söyler.

Can Yoldaşım 116. Bölüm Özeti Devam Ediyor

Arun ise Suraj’ın geleceğinden emindir. Daisa da eve gelir. Suraj ile ilgili sorularını ev halkı yanıtsız bırakıyordur. Kapıda ses duyulur. Suraj gelmiştir. Chavi koşup abisine sarılır. Herkes Sandiya ve Suraj’ın gelişine şaşırmıştır. Suraj pahalı kolye setini çıkarıp Chavi’ye uzatır. Bu pahalı hediyenin Chavi’ye alınması ise oldukça şaşkınlık yaratır. Suraj kardeşi için en güzel hediyeyi almaya çalışmıştır. Bu arada annesinden izin almadan böyle bir hediye aldığı için özür diler.

Kardeşler tek tek Chavi’ye hediyelerini verir. Mohit’e sıra gelince Mohit utanır. Emily küpeleri çıkarıp Mohit’e uzatır. Menakşi de Emily’nin küpe vermesine bozulur. Mohit daha sonra Emily’e kendisini kurtardığı için teşekkür eder. Mohit daha sonra Emily’nin arkasından çok kolay kandırılacağını söyler.

Chaturi bilekliğini Chotu’ya da bağlar. Chotu hediye almadığı için üzülürken Sandiya hediyesini uzatır. Sandiya Chotu’yu da düşünmüştür.

Suraj asansörde kaldıklarını da ailesine anlatır. Telefonla aradıklarını ama kimsenin telefonu açmadığını söyler. Herkesin kafasındaki soru işaretleri böylece kaybolmuş olur. Santos kahvaltı hazırlamaya gider. Arun da dün geceden beri SurYa ikilisinin asansörde kaldıklarını öğrendiğinden onlarında aç olacağını düşünüp kalmalarını ister. Vikram da kalmaları için ısrar eder.

Can Yoldaşım 116. Bölüm Özeti – 23 Kasım Salı Günü Neler Olacak?

Santos ise onlar için paket yapıyordur. Suraj da kalmaya ikna olur. Sandiya da Santos kadar güzel yemek yapamadığını söyler. Santos hazırladığı paketi uzatır. Evlerine dönmelerini ima eder. Arun ise Santos’a kızar. Santos ise evden kendi istekleriyle ayrıldıklarını hatırlatır. Geldi işini halletti ve gidebilir der.

Suraj ve Sandiya evlerinde üzgündür. Sandiya sabahın çok güzel başladığı festivali tamlamadıklarını ama şimdi her şeyin mahvolduğunu söyler. Santos’un onları eve geri döndüreceğine dair umutlarını kaybettiğini söyler.

Suraj ise Sandiya’nın tam tersi inancını koruduğunu söyler. Bunu ona açıklayamadığını sadece öyle hissettiğini anlatır. Suraj, Sandiya’ya bu gece Santos’un onları ziyarete geleceğini söyler.

 • Sıcak Saatler Dizisi Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Sedat Yalçın, gözü pek bir televizyon gazetecisiydi. Zorlu ve gizemli maceraların içine girmekten geri durmayan bir karakterdi. Buket Hazal ise Sedat Yalçın’ın ekibine yeni dahil olan bir gazeteci olarak giriş yaptı. Önce sürtüşmelerle tanışan arkadaşlıklar, daha sonra aşka dönüşmüştü. Remzi Baba, Cehennem Cevdet, Komiser Doğan, gazeteci Coşkun, Ayşe ve diğer karakterler unutulmayanların arasına girmeyi başarmıştı. Biliyorsunuz ki Arzum Onan ve Mehmet Aslantuğ’un aşkı bu diziyle başlamıştı.
 • Bizimkiler Dizisi Oyuncularının Şimdiki Halleri
  1989-2002 yılları arasında tam 13 sezon boyunca Türk televizyon tarihinde yerini alan Bizimkiler, yaşadığı apartman dairesindeki komşuluk ilişkilerini anlatarak unutulmazlar arasına girmiştir. Türk televizyonculuk tarihinin en uzun süren dizilerinden biri olan Bizimkiler, özellikle 80’lerin sonu ve 90’ların başında büyüyen bir neslin hafızasında özel bir yer edinmiştir.
 • Yedi Numara Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Yedi Numara Oyuncularının Şimdiki Halleri Rüya, Ayten, Armağan, Sabit, Recep, Meryem gibi karakterlerle 23 yıl önce hayatımıza giren Yedi Numara oyuncularının zaman içindeki değişimleri, izleyicileri meraklandırmaktadır. İşte, Yedi Numara’nın efsane oyuncularının günümüzdeki halleri
 • Hayat Bilgisi Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Türk televizyon tarihine damgasını vuran ve milyonlarca izleyici tarafından sevgiyle anılan Hayat Bilgisi’nin oyuncuları, dizinin yayınlandığı dönemde büyük bir hayran kitlesi edinmişti. Peki, şimdi neredeler ve neler yapıyorlar? İşte, Hayat Bilgisi’nin efsane oyuncularının güncel hayat hikayeleri…
 • Prison Break’in Unutulmaz Yıldızları: Oyuncuların Değişimini İnceleyin!
  Prison Break dizisinin ilk sezonundan bu yana tam 17 sene geçti! Kaçış hikayesi, zamanla birçok değişikliğe uğradı. Oyuncuların geçen yıllarda nasıl değiştiğini merak ediyor musunuz? İşte Prison Break oyuncularının unutulmaz değişimleri!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir