Can Yoldaşım 104. Bölüm Özeti – 11 Kasım Perşembe

Can Yoldaşım 104

Santoş 3.Küpü Kırmanın Peşinde!

Can Yoldaşım 103. bölümde Sandiya suçu kendi üstüne almıştı. Santoş’un kendisine likörlü çikolataları yedirirken görmüş ve çok üzülmüştü. Bu yüzden polislik hayallerinden vazgeçmişti. Suraj ise Sandiya’nın gerçek düşüncelerinden habersiz ona destek olmaya devam ediyordu. Peki 104. bölümde bizleri neler bekliyor? Can Yoldaşım 104.bölüm özeti devam ediyor.

Sandiya ailesinin ve Santoş için hayallerinden vazgeçmeye karar verir. En başından beri Santoş’un polis olmasını istememesi sonra da likörlü çikolata meselesi ve Santoşu’un vicdanı… Sandiya bunları düşününce hayallerinden vazgeçip kendisini ailesine adamaya karar vermiştir. Emily yanına gelip teşekkür eder. Sandiya ise ailesi için bunu yapmak zorunda olduğunu söyler.

Damat tarafı eve gelerek sürpriz yaparlar. Çat kapı geldikleri için herkes telaşlanır. Santoş, Chavi’nin sınavın sormalarından endişe duyar. Kapıyı açan Sandiya olur. Santoş ise onlarla yüzleşmek istemediğini söyleyerek balkona çıkar.

Emily Chavi’yi Kurtaracak! Dilip ve ailesi telefonlara çıkmadıklarını söyleyip merak ettikleri için geldiklerini söyler. Chavi’yi görmek isterler. Emily, Chavi’nin hasta olduğunu ve Santoş’un da ona baktığını söyler. Dilip’in annesi görmekte ısrar edince Emily su çiçeği çıkardığını ve odaya girmediklerini söyler. Uygun bakıma ihtiyacı olduğu için dinlendiğini söyler. Ayrıca bu sebeple de sınava giremediğini araya sıkıştırır. Santoş uzaktan bunu duyunca şoke olur.

Santoş’dan Emily’e Övgü! Emily ortaya attığı yalanla durumu kurtarmış gibidir. Dilip’in annesi Chavi’nin evlendikten sonra sınava girebileceğini söyler. Chavi mutlu olup Emily’e sarılır. Mena ise ikilinin samimi olmasını istemez. Santoş da Emily’i durumu kurtardığı için ona övgülerde bulunur. Ama yalan söyledikleri için içi rahat değildir. Sonra aklına Sandiya gelir ve ona laf sokar.

Öte yandan Bahabasa, Suraj’ın kayıp olduğunu Mohit’den aramasını ister. Suraj ise tapınak merdivenlerinde oturuyor gözleri yaşlıdır. Sandiya’dan çok onun polis olması için çok mücadele etmiştir. İkinci küpün kırılmasına çok üzülür.

Can Yoldaşım 104. Bölüm Özeti Devam Ediyor!

Suraj Bir An Olsun Vazgeçmiyor! Sandiya, Suraj’ı bulur. Suraj, Sandiya’ya bugüne kadar hiçbir hayalinin olmadığını yalnızca Sandiya’nın hayalini benimsediğini onun hayalinin kendi hayaline dönüştüğünü anlatmaya çalışır. Tek hayalinin Sandiya’yı polis olarak görmek olduğunu söyler. Suraj, Sandiya için memurla konuşmaya gittiğini saygı gördüğünü çok hoşuna gittiğini anlatır. 3.küpü birlikte kurtaracaklarını söyler. Sandiya’nın ise kafası karışır.

Suraj ve Sandiya eve dönerler. Bhabasa ve Santoş kendi arasında konuşuyordur. Santoş ikinci mücadeleyi de kazandığı için mutludur. 3. küpün kırılmasını da dört gözle beklediğini söyler. Sandiya konuşulanları duymuştur.

Odasına gittiğinde ise Suraj onun çalışmasını istiyor bir yandan da süt içiriyordur. Sandiya sessizce Suraj’ı dinler. Aklına babasıyla konuştuğu anlar gelir. Kafasını Suraj’ın omzuna dayayıp düşünmeye başlar.

Öte yandan Suraj, Sandiya’nın genel kültürünün artması için eve gazete ve dergi getirir. Santoş bu tarz bilgilerle Sandiya’nın ne işi olabileceğiyle ilgili dalga geçer. Ardından Suraj’ın sokacağı sınavı öğrenip hemen maliyetini sorar. Suraj maliyeti kendi karşılayacağını söyler. Böylece Santoş daha da sinirlenir. Evdeki masrafları bahane etmeye başlar.

Can Yoldaşım 104. Bölüm Özeti – 11 Kasım Perşembe Günü Neler Olacak?

Santoş, Sandiya’nın son bir küpü kaldığını eğer o küp kırılırsa yaptığı bunca masrafların boşa gideceğini söyleyerek moral bozmaya çalışır. Suraj Sandiya meydan okumayı kazanırsa ne olur diye sorar. Santoş şoke olur. Ağlamaklı konuşmaya başlayıp duygu sömürüsü yapar.

Suraj ve Santoş Arasında Televizyon Krizi! Suraj, Sandiya’nın ulusa ve uluslararası haberleri takip etmesi gerektiğini savunur. Ona sadece eğlence aracı olmadığını anlatmaya çalışır. Santoş son sözünü söyleyip gider ama Suraj pes etmez. Santoş Chavi’nin evliliğine para ayrıldığını televizyonu hangi parayla alacağını sorar. Suraj gece gündüz çalışacağını söylerken, Santoş Sandiya’ya daha çok kızmaya başlar.

 • Sıcak Saatler Dizisi Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Sedat Yalçın, gözü pek bir televizyon gazetecisiydi. Zorlu ve gizemli maceraların içine girmekten geri durmayan bir karakterdi. Buket Hazal ise Sedat Yalçın’ın ekibine yeni dahil olan bir gazeteci olarak giriş yaptı. Önce sürtüşmelerle tanışan arkadaşlıklar, daha sonra aşka dönüşmüştü. Remzi Baba, Cehennem Cevdet, Komiser Doğan, gazeteci Coşkun, Ayşe ve diğer karakterler unutulmayanların arasına girmeyi başarmıştı. Biliyorsunuz ki Arzum Onan ve Mehmet Aslantuğ’un aşkı bu diziyle başlamıştı.
 • Bizimkiler Dizisi Oyuncularının Şimdiki Halleri
  1989-2002 yılları arasında tam 13 sezon boyunca Türk televizyon tarihinde yerini alan Bizimkiler, yaşadığı apartman dairesindeki komşuluk ilişkilerini anlatarak unutulmazlar arasına girmiştir. Türk televizyonculuk tarihinin en uzun süren dizilerinden biri olan Bizimkiler, özellikle 80’lerin sonu ve 90’ların başında büyüyen bir neslin hafızasında özel bir yer edinmiştir.
 • Yedi Numara Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Yedi Numara Oyuncularının Şimdiki Halleri Rüya, Ayten, Armağan, Sabit, Recep, Meryem gibi karakterlerle 23 yıl önce hayatımıza giren Yedi Numara oyuncularının zaman içindeki değişimleri, izleyicileri meraklandırmaktadır. İşte, Yedi Numara’nın efsane oyuncularının günümüzdeki halleri
 • Hayat Bilgisi Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Türk televizyon tarihine damgasını vuran ve milyonlarca izleyici tarafından sevgiyle anılan Hayat Bilgisi’nin oyuncuları, dizinin yayınlandığı dönemde büyük bir hayran kitlesi edinmişti. Peki, şimdi neredeler ve neler yapıyorlar? İşte, Hayat Bilgisi’nin efsane oyuncularının güncel hayat hikayeleri…
 • Prison Break’in Unutulmaz Yıldızları: Oyuncuların Değişimini İnceleyin!
  Prison Break dizisinin ilk sezonundan bu yana tam 17 sene geçti! Kaçış hikayesi, zamanla birçok değişikliğe uğradı. Oyuncuların geçen yıllarda nasıl değiştiğini merak ediyor musunuz? İşte Prison Break oyuncularının unutulmaz değişimleri!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir