Can Yoldaşım 10. Bölüm Fragman ve Özeti – 9 Ağustos Pazartesi

Bhabo, Sandhya’yı Aşağılıyor! Hayaller VEDA!

Can Yoldaşım 10.bölüm özetinde Sandhya Soraj ile ilgili yeni gerçeklerle yüzleşmişti. Menakşi ve Vikram’ın sinema macerası ise evde ortalığı karıştırmıştır. Can Yoldaşım 10.bölüm özeti devam ediyor.

Can Yoldaşım hint dizisinde Bhabo’nun öfkesi! Vikram’ın Menakşi’ye karşı şiddeti devam ederken Sandhya daha fazla dayanamaz ve araya girer. Sorunların konuşarak çözülmesi gerektiğini savunur. Ancak Bhabo öfkelidir. Menakşi’ye unutamayacağı bir ceza verilmesi gerektiğini söyler.

Bhabo eğer Menakşi gerçeği söyleseydi olaylar bu denli büyümeyecekti der. Vikram’dan Menakşi’nin ailesini aramasını ister.

Sandhya’nın mücevherleri çalınmış! Menakşi’nin ailesine haber verilirken Soraj ve Sadnhya’nın odasında nelerin çalındığına bakılır. Kısa süreli aramada Sadnhya’ya ait mücevherler ve ona ait belgelerin çalındığı fark edilir.

Bu esnada Menakşi’nin ailesi gelir. Bhabo ailesinin önünde Menakşi’yi yerin dibine sokar. Tüm bunları izleyen Sandhya ise epey gerilir. Kendisi ile ilgili gerçekleri Bhabo’ya söylemekten vazgeçer. Abisi ve yengesinin şu anki duruma düşmesinden korkar.

Can Yoldaşım 10. Bölüm Özeti Devam Ediyor!

Menakşi çok üzgün! Tüm bu olanlardan sonra hayat kaldığı yerden devam eder. Bhabo bu olanlara üzülmemesini söyler. Hintlilere özgü ritüeller yeniden başlar. Bu ritüeller yapılırken Soraj ve Sandhya yine yakınlaşır. Bu sefer Soraj Sandhya’nın küpesinin çıkmak üzere olduğunu fark eder.

Soraj Sandhya’ya küpesini işaret ederken küpe yere düşer. Soraj hemen küpeyi alarak Sandhya’ya verir. İkili arasında hafif bir elektriklenme yaşanır. Sarti töreni bu sefer Menakşi’siz yapılır. Menakşi törene katılmak istese de Bhabo onu dışlamıştır. Sandhya Menakşi’yi ağlar görünce epey üzülür ancak elinden bir şey gelmez.

Can Yoldaşım 10.Bölüm

Soraj’ın rüyası! Dükkanına geri giden Soraj, Sandhya ile ilgili bir rüya görür. Bu rüyasında Sandhya tütsü ateşe veriken patlama yaşanır. Soraj endişeyle uyandığında Sandya’yı rüyasında gördüklerini yaparken bulur. Hemen ona yardım ederek olası bir kazayı önler.

Can Yoldaşım Hint Dizisi -9 Ağustos Pazartesi Neler Olacak?

Bu yaşananlar Soraj’ın dalgınlaşmasına sebep olur. Eve gittiğinde yemeği bile düzgün yiyemez. Menakşi’yi sorar. Ancak Bhabo onun yemeğe oturmasını yasaklamıştır. Soraj, Menakşi’nin odasının önünden geçerken ağlamasını duyar ve çok üzülür.

Bu arada Vikram kendi çıkarı için Bhabo’ya yalvarır. Bhabo’ya ne isterse yapacağını söyler, isterse Menakşi’den hemen ayrılacağını bile dile getirir. Yeter ki Bhabo onu affetsin. Tüm bunları gören Sandhya, Menakşi’nin bu denli önemsenmemesine çok üzülür.

Masum Dizisi Hakkında 8 Gerçek!

Okumak için Hemen Tıkla

İyi yürekli Sandhya! Yaşananlara üzülen Sandhya mutfaktan yemek alarak Menakşi’ye götürür. Ancak Menakşi Sandhya’dan kendisine yaklaşmamasını ister. Kendisi bir yalancıdır ve yaklaşırsa ona da zarar getirecektir. Sandhya bunu önemsemez. Menakşi’nin vücudundaki yara izlerini görüp ona merhem sürer.

Menakşi ise konuşmaya devam eder. Burada tek işlerinin hizmetçi olmak olduğunu söyler. Hepimiz Bhabo’ya hizmet için getirilen inekleriz der. Kocasının kendisini dövdüğünden yakınır. Bu evde gelinlerin tıpkı bir koltuk gibi olduğunu, eskiyince çöpe atıldığını vurgular. Menakşi’nin bu sözleri elbette asılsızdır. Sandhya’ya böyle diyerek sadece onun aklını karıştırmıştır.

Menakşi’nin sözlerinden sonra Sandhya’nın Soraj’a tavrı değişir. Soraj bu duruma anlam veremez. Bu arada Mohit ise Bhabo ile konuşur. Ona bilgisayar merkezinde bir iş bulduğundan bahseder. Ancak öncelikle sertifika için para gereklidir. Mohit Bhabo’ya bu konuda ne kadar yalvarsa da Bhabo ona para vermez.

Bhabo Sadnhya’yı susturdu! Sandhya’da bu konuya müdahil olur. Bhabo’nun Mohit’e yardım etmesi gerektiğini anlatır. Ancak Bhabo gelinine onun fikrini sormadığını söyler. Fikrini sorduğunda cevap vermesini ister. Ayrıca buu evde gelinler ya evet der ya da hayır. Bunun dışında başka bir şeye karışmaz. Sandhya Bhabo’nun bu tavrına çok içerlenir.

Bhabo son sözünü söyleyip giderken Mohit bu evde hiç kimsenin hiçbir şey bilmediğini söyler. Tek bildikleri şeker dükkanı ve üç öğün yemek der. Ayrıca geleceğe dair hayalleri olmadığını da vurgular. Hayalleri olmayan insanların başkalarının hayallerine nasıl izin verebileceğini söyler. Tüm bu sözler Sandhya’yı üzer. Aklına kendi hayalleri gelir. Mohit Sadnhya’yı sözleriyle üzdüğünü görünce ondan özür diler.

Can Yoldaşım Hint dizisi 11.Bölüm Özetinde Neler Olacak?

Sandhya abisi ile yüzleşecek! Sandhya bu yüzleşmede abisine neler söyleyecek? Soraj hangi konuda Sandhya’nın yanında yer alacak?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir