Boğa Boğa Filminde İlk Fragman Geldi!

Boğa Boğa filmi

Kıvanç Tatlıtuğ ve Funda Eryiğit’ten Yeni Netflix Filmi!

“Buraya bambaşka bir insan olmaya geldi ama olmadı.” Hakan Günday ve Onur Saylak’tan gerilim filmi geliyor. Başrollerinde Funda Eryiğit ve Kıvanç Tatlıtuğ yer alıyor. Boğa Boğa filminin konusu ne? Boğa boğa filmi oyuncu kadrosunda kimler var? Boğa Boğa filmi nerede çekildi? İşte Boğa Boğa filmiyle ilgili tüm ayrıntılar…

Netflix’ten yeni bir yapım geliyor. Boğa Boğa filminde Kıvanç Tatlıtuğ İstanbullu iş adamı Yalın karakterini canlandırıyor. Yapımcılığı Ay Yapım imzası taşıyan film gerilim ve dram türlerinde olacak ve galasını 42. İstanbul Film Festivali’nde, 15 Nisan 2023 tarihinde gerçekleştirecek.

Boğa Boğa Filminin Konusu?

İstanbullu iş adamı Yalın, finansal bir skandalın ardından eşi Beyza’yla birlikte Assos’a yerleşir. Huzur ararken hayatı kâbusa dönen Yalın, düşmanlarının her yerde olduğunu anlar.

Boğa Boğa Filminin Oyuncu Kadrosu

Boğa Boğa filminde Kıvanç Tatlıtuğ ve Funda Eryiğit’e Gürgen Öz, Kerem Arslanoğlu, Müge Bayramoğlu, Onur Gürçay, Onur Akgülgil, Aşkin Şenol, Hayat Van Eck, Şahan Efe Küçük, Ahmet Baki Kurtuluş, Nadi Güler eşlik edecek.

Boğa Boğa filminin yayınlanan bu afişinde Yalın karakterinin kendini yiyen yılan sembolüyle çevrildiğini görüyoruz. Boğa Boğa filminde karşımıza sembollerin çıkacağını düşündürtüyor. Filmin Assos’ta çekildiğini ele alırsak oldukça zengin görsel ögelere rastlayacağımız aşikar.

Boğa Boğa filmi 21 Nisan’da Netflix’te gösterime girecek.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir