Benimle Kal 9.Bölüm Özeti – 18 Mayıs Perşembe

Vaibhav, Priyu’ya Tecavüz Etti!

Benimle Kal 9. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Benimle Kal son bölüm izle! Benimle Kal yeni bölüm izle. Benimle Kal adlı Hint dizisinin final 9. bölümü Kanal 7 ekranlarında 18 Mayıs Perşembe günü yayınlandı. Benimle Kal dizisinin 9. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Benimle Kal 9.Bölüm Full İzle.

Benimle Kal 9.bölümde neler olacak? Benimle Kal 9. bölüm özetinde sonunda Purvi’nin korktuğu başına gelir. Vaibhav kıza kardeşine acımasızca davranmıştır. Purvi daha sonra tehdit edilmeye başlar ve çocukları kaçırır. Benimle Kal 9. bölüm özeti devam ediyor.

Benimle Kal 9

Hint Dizi Özetleri Benimle Kal son bölümde çiftlik evine doğru yola çıkılmıştı. Purvi bu yolculukta Vaibhav’ın tavırlarından hoşlanmamış Priyu’yu kullanacağına emindi. Vaibhav, geceyi birlikte geçirme teklifini Priyu’ya sorunca evlilik şartıyla karşılaşır ve arkadaşları bu duruma güler.

Purvi kulaklarıyla Vaibhav’ın gerçeğini duyar bu nedenle kız kardeşini ondan uzak tutmaya çalışır. Juhi ve Manas’ın yanına göndererek çocuklarla oyalanmasını sağlar. Purvi çocukların babalarıyla kaynaşmasını sağlamak için bu oyuna Virender’i de dahil eder. Herkes mutlu şekilde körebe oynarken Purvi yeniden kardeşinin yokluğunu fark eder.

Purvi, Priyu’yu arar. Sonunda kendisine seslendiğini duyar ve sesin geldiği yöne doğru koşar. Jyoti, Vaibhav’ın Priyu ile birlikte olup olmadığını merak eder. Priyu ayakkabısını düzeltiyordur. Purvi ondan özür diler.

Vaibhav aynı zamanda Jyoti’nin yanına giderek onunla flörtleşir. Priyu’ya karşı plan yaparlar. Jyoti safı da hemen kabul eder.

Purvi, çocuklar ve Virender bir takım olarak basket maçı yapmaya başlar. Tüm aile mutlu mesut eğlenerek maç yapıyordur. Virender de ki değişim farkedilir derecededir. Çocuklarına sarılarak kutlama yapıyordur.

Bu arada Jyoti elbisesini bahane ederek Priyu’yu odasına çağırır ardından kapıları kilitleyerek odadan çıkar. Purvi de Vaibhav ve Priyu’nun ortalıkta görünmemesinden tedirgin olup kız kardeşini aramaya başlar.

Vaibhav odaya girer. Priyu şaşırır. Vaibhav ona evlenme teklifi ederek yüzüğünü takar ve alkollü meyve suyu içirir. Priyu’nun başı dönmeye başlar. Vaibhav arkadaşlarına haber vererek planında başarılı olduğunu göstermek ister. Anjali ve Jyoti de konuşmaları duyar. Jyoti ağlarken Anjali de kız kardeşini azarlar.

Vaibhav başı dönen ve hareket etmekte zorlanan Priyu’ya tecavüz etmeye başlar. Arkadaşları bile şok olmuştur. Purvi kalabalığı görüp ne olduğunu merak eder ama gençler telefondan bir şey izlediklerini anlatır.

Benimle Kal 9. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Benimle Kal 18 Mayıs Perşembe

Anjali de Purvi’yi yanlış tarafa yönlendirir. Bu arada Manas bir direğe çarparak yaralanır. Acil hastaneye gitmesi gereklidir. O da Purvi gelsin diye tutturur. Herkes Purvi’yi ararken Purvi kardeşinin derdine düşmüştür. Anjali, Purvi’nin gelmeyeceğini söyler. Anjali’nin yalan söylediğini düşünürken Virender, Purvi’ye telefon eder. Ondan gelmesini isterken Purvi kardeşini bulması gerektiğini söyler. Purvi’nin Manas’ın yaralandığından haberi yoktur. Bu arada hemen yine ayak üstü Purvi bu yaptığıyla silinir. Hemen üvey anne damgası vurulur.

Purvi kilitli odayı fark eder ve girmeye çalışır. Virender camdan atlayarak kaçar. Purvi kardeşini o halde bulunca ağlar ve ağlamaya başlar. Onu daha önceden uyardığını hatırlatır. Priyu da haklı olduğunu belirtir. Purvi bu durumu Virender ile çözeceklerini Vaibhav’ın cezalandırılacağını söyler.

Purvi, Manas’ın yaralandığını öğrenir ve hemen hastaneye koşar. Yolda Vabhav’ı görür ve ona tokat atar. Vaibhav abisinin molkki gelinine asla inanmayacağını bu tokatın hesabını ondan soracağını söyler.

Purvi hastaneye gider ama Virender’dn beklemediği tepkiyi görür. Virender oğluyla görüştürmek istemez. Manas ise Purvi’nin adını sayıklıyordur. Purvi ona gerçeği nasıl söyleyeceğini düşünür. Özel konuşmak istediğni belirtir. Bu arada Purvi’nin eline kağıt tutuşturulur ve Purvi fikir değiştirmek zorunda kalır. Gerçeği söyleyemeyince Virender onu gönderir.

Purvi eve dönünce eşyalarını toplayara Purvi ile ayrılacaklarını haber verir. Purvi eşyalarını topladıktan sonra yeniden hastaneye geçer ve çocukları kaçırır. Purvi’nin eline tutuşturulan notta Priyu’nun görüntülerinin internete düşeceğini bu yüzden çocukları kaçırması istenmiştir. Çocuklar bu saklambaç oyunundan pek memnun kalmazlar.

Virender de öfkeye kapılmış ve kamera görüntülerinden Purvi’nin çocukları götürdüğünü anlar. Purvi’ye Priyu ve Sudha da yardım eder. Purvi’ye yeniden bir mesaj gelir ve Virender’in oraya doğru geldiği ve onları bulacağı yazılıdır. Eğer gerçekleri açıklar ve çocuklar bulunursa Priyu’nun görüntüleri internete düşeceği yazılıdır.

Benimle Kal – Molkki Hint Dizisinin Konusu Ne?

Molkki, fakir kızları para karşılığında zengin bir adamla evlendirmeyi içeren bir Hint geleneğidir. Serinin hikayesi, para karşılığında Molkki gelini yapılan Purvi adında fakir bir kızın etrafında dönüyor.

Purvi iki çocuklu dul bir adam olan Veerendra Pratapsingh ile evlenir. Veerendra’nın çocukları ile Purvi arasındaki ilişki başlangıçta gergindir. Dizinin iyi kalpli merhametli kızı herkesin gönlünü kazanmayı başarır.

Daha sonra ikili birbirine aşık olamaya başladığında Veerendra’nın ilk karısı Saksh’nin hayatlarına girmesi ve Purvi’den intikam almaya başlamasıyla bir dizi olay yaşanacaktır.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Watch Kan Çiçekleri Episode 198 Trailer – November 30 Thursday
  Hello Kan Çiçekleri fans! Baran and Dilan have embraced each other tightly amid their problems. It seems that it will take quite a while for Dilan to reach Sabiha. Dilan and Baran will knock on every door! Will each door they knock on lead them to her mother? What will happen in Episode 198 of Kan Çiçekleri? You can share your thoughts and opinions in the comments…
 • Kan Çiçekleri 198. Bölüm Fragmanı İzle – 30 Kasım Perşembe
  Merhaba Kan Çiçekleri severler… Baran ve Dilan ve sorunların içinde birbirlerine sımsıkı sarıldı. Dilan’ın Sabiha’ya ulaşması epey zaman alacak gibi duruyor. Dilan ve Baran çalmadık kapı bırakmayacak! Çaldıkları her kapı onu annesine götürecek midir?  Kan Çiçekleri 198.bölümde neler olacak? Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz…
 • Kızıl Goncalar Konusu Ne?
  Kızıl Goncalar yayınlanan fragmanla merak uyandırdı. Başrollerini Özgü Namal ve Özcan Deniz’in paylaştığı dizi yakında Fox Tv ekranlarında yayınlanacak. Konusu şimdiden merak uyandırdı. Kızıl Goncalar konusu ne? Kızıl Goncalar ne zaman başlıyor? Kızıl Goncalar hangi kanalda yayınlanacak? Kızıl Goncalar oyuncuları kim? İşte diziyle ilgili merak edilen ayrıntılar…
 • Redemption 218th Episode Trailer -November 29th Wednesday
  Hello Redemption fans. While Orhun and Hira’s wedding preparations continue, suddenly things went upside down. Cihangir and Neva came like a black cloud! Afife, trying to handle things in her own way, got her son in trouble! Let’s see what awaits us in Episode 218 of Esaret? You can express your opinions in the comments for the upcoming episode analysis…
 • Esaret 218. Bölüm Fragmanı – Esaret 29 Kasım Çarşamba
  Merhaba Esaret severler. Esaret’te Orhun ve Hira’nın düğün hazırlıkları sürüyorken birden işler tepetaklak oldu. Cihangir ve Neva kara bulut gibi çöktü! Afife kendi yöntemleriyle işleri halletmeye kalkarken oğlunun başını yaktı! Bakalım Esaret 218.bölümde bizleri neler bekliyor? Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir