Benimle Kal 10.Bölüm Özeti – 19 Mayıs Cuma

Mahkeme Kuruldu! Purvi ve Vaibhav Karşı Karşıya!

Benimle Kal 10. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Benimle Kal son bölüm izle! Benimle Kal yeni bölüm izle. Benimle Kal adlı Hint dizisinin final 10. bölümü Kanal 7 ekranlarında 18 Mayıs Perşembe günü yayınlandı. Benimle Kal dizisinin 10. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Benimle Kal 10.Bölüm Full İzle.

Benimle Kal 10.bölümde neler olacak? Benimle Kal 10. bölüm özetinde sonunda gerçekler açığa çıkıyor ve Virender, Purvi’den özür dilemek zorunda kalıyor. Benimle Kal 10. bölüm özeti devam ediyor.

Benimle Kal 10

Hint Dizi Özetleri Benimle Ka son bölümde Purvi kendisine yöneltilen tehditler sonunda Manas ve Juhi’yi kaçırmıştı. Virender, Purvi’nin saklandığı yere gelir. Çocuklarını ondan geri veri vermesini ister. Çocuklar babalarının henüz saklambaç oynadığından habersiz olduğunu düşünür.

Purvi, Virender’e seslenerek ondan gitmesini ister. Purvi’ye sakin olmasını neden böyle davrandığını bir sorun varsa beraber halledebilecekleri konuşulur. Purvi’nin aklıysa telefonuna gelen mesajdadır. Manas koşarak babasının yanına gelir. Müfettiş Purvi’ye ateş edecekken Priyu araya girerek kolundan yaralanır.

Purvi ve Priyu kaçmaya başlar. Polis izleri takip ederek onlara ulaşmaya çalışır. Jyoti, amacına ulaşmak için bunun bir şans olduğunu düşünür ve Purvi’yi arar ve kasabayı hemen terk etmesini ister. Yakalanırsa video internete sızacaktır.

Anjali ve Jyoti, Virender’in kesinlikle Purvi ve Priyu’yu evden atacağını düşünür. Manas ve Juhi onlara kulak misafiri olur. Çocuklar Purvi için dua etmeye başlar.

Purvi kardeşi için ilaç bulmaya çalışır. Sudha da yardım etmek için kızlara ulaşmaya çalışır. Virender, Sudha’yı görünce polisle birlikt takibe başlar. Sudha sayesinde Virender ve polisler kızların yerini bulur.

Purvi ve Virender kavga etmeye başlar. Ardından Purvi tutuklanır. Virender çocukların kalbinden Purvi’yi nasıl söküp atacağını düşünür.Ertesi sabah Priyu ve Sudha, Purvi ile buluşmaya gelir. Purvi, Sudha’ya şantajcıyı bir kez aramasını söyler. Şantajcıdan şöyle bir mesaj gelir.” Sana bu kasabayı terk etmeni söyledim ama polis tarafından yakalandın. Şimdi ne yapacağımı görmeye hazırlanın.” Kızlar bu mesajdan sonra endişelenir. Özellikle de Priyu.. Ertesi gün saat 2 ye kadar vakitleri vardır. Acil plan yapmaları gereklidir.

Benimle Kal 9. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Benimle Kal 18 Mayıs Perşembe

Yemek masasında Vaibhav aile üyelerine Jyoti ile evlenmek istediğini söyler. Virender’in annesi şaşkındır. Ve hemen ertesi gün nişan töreninin yapılmasını istiyordur. Anjali de kendi kız kardeşinden iyi bir gelin adayı bulamayacaklarını söyler. Virender’in annesi istemese de durumu kabullenir.

Sudha, Virender’in yanına giderek bir numara tarafından rahatsız edildiğini beyan eder. Virender hemen numarayı araştırmaya koyulur. Müfettişler numaranın Virender’in evinden geldiğini söyler. Purvi de şaşırır ve bir şekilde kaçarak Priyu ile birlikte eve gider. O evdeki şantajcıyı bulmaya niyetlidir ve dansçı kılığında gider.

Purvi, Sudha ve Priyu tüm evi aramaya koyulur. O telefonu bulup görüntülere ulaşacaklarını düşünür. Zaman daraldıkça panik olurlar ve en doğru kararın Virender’i bulup anlatmak olduğuna karar verirler. En azından şantajcının mesajları elindedir. Purvi çocukları görünce heyecanla sarılır ve telefonu boya kutusuna düşer. Tek kanıtta gitmiş olur. Çocuklar Purvi’yi sevindirmek için telefonu onarmaya karar verir.

Bu telefon Anjali’ye tanıdık gelir ve Purvi’nin evlerinde olduğunu anlar. Aynı zamanda Vaibhav’ın bir arkadaşı gerçeği açıklayarak evlenmek zorunda olmadığını anlatır. Vaibhav, Radhika adındaki arkadaşını odaya kilitler.

Purvi son hamlesiyle evde aradığı telefonu bulur. Tabi Anjali’ye yakalanır. Anjali ve Purvi kavga eder. Purvi bu kez susmayacağını kardeşinin başına gelenleri oturup kameraya çektiği için aynı suçu işlediğini söyler. Anjali de kız kardeşini savunarak onu düşündüğünü ve evlendirmeye çalıştığını anlatır. Anjali özür dileyerek kaçar ve bir çıkış yolu düşünür.

Anjali’nin ardından Vaibhav, Purvi’ye musallat olur ve o telefonu bulup kırar. Anjali tarafından zorla evlendirilmek için tehdit edilmiş böylece kanıt ortadan kalkmıştır. Kanıtlar ortadna kalkınca Anjali Purvi’nin evde olduğunu haber verir. Purvi de gerçeği Virender’e açıklar.

Vaibhav hakkında yapılan suçlama şoke edicidir. Hem Virender hem de annesi kulaklarına inanamaz ve Purvi’yi suçlar. Bu büyük iddia karşısında Virender mahkemeyi kurar. Vaibhav oldukça rahattır. Purvi olayı başından sonuna kadar anlatır lakin kanıtı yoktur. Purvi, Vaibhav’ın arkadaşlarını gösterir. Onlarda haberi yokmuş gibi davranır. Purvi diğer kızı Radhika’yı sorar. Hizmetçiler evde Radhika’yı bulduklarında ise şoke olacaktır!

Benimle Kal – Molkki Hint Dizisinin Konusu Ne?

Molkki, fakir kızları para karşılığında zengin bir adamla evlendirmeyi içeren bir Hint geleneğidir. Serinin hikayesi, para karşılığında Molkki gelini yapılan Purvi adında fakir bir kızın etrafında dönüyor.

Purvi iki çocuklu dul bir adam olan Veerendra Pratapsingh ile evlenir. Veerendra’nın çocukları ile Purvi arasındaki ilişki başlangıçta gergindir. Dizinin iyi kalpli merhametli kızı herkesin gönlünü kazanmayı başarır.

Daha sonra ikili birbirine aşık olamaya başladığında Veerendra’nın ilk karısı Saksh’nin hayatlarına girmesi ve Purvi’den intikam almaya başlamasıyla bir dizi olay yaşanacaktır.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Watch Kan Çiçekleri 195th Episode Trailer – November 27 Monday
  Watch Kan Çiçekleri 195th Episode Trailer – November 27 Monday hello Kan Çiçekleri lovers… Baran has rolled up his sleeves to find Dilan’s real family. In the upcoming episodes, there will be scenes of Dilan’s family search! Sabiha will continue to yearn for her lost child! Will Dilan be the first to learn that Sabiha is her mother, or will Sabiha learn that Dilan is her daughter? These scenes seem to be quite exciting. What will happen in Kan Çiçekleri 195th episode? You can express your opinions with your comments…
 • Kan Çiçekleri 195. Bölüm Fragmanı İzle – 27 Kasım Pazartesi
  Kan Çiçekleri 195. Bölüm Fragmanı İzle – 27 Kasım Pazartesi Dilan’ın Bilekliği Sabiha’da!
 • Watch the Trailer of Kan Çiçekleri Episode 194 – November 24th, Friday
  Hello, Kan Çiçekleri fans… Baran has rolled up his sleeves to find Dilan’s real family. In the upcoming episodes, there will be scenes of Dilan’s family search! Sabiha will continue to yearn for her lost child! Will Dilan be the first to learn that Sabiha is her mother, or will Sabiha find out that Dilan is her daughter first? These scenes seem to be quite exciting. What will happen in Episode 194 of Kan Çiçekleri? Feel free to express your thoughts with your comments.
 • Vazgeçemem 19.Bölüm Özeti (Final) – 27 Kasım Pazartesi
  Vazgeçemem 19 final bölümde neler olacak? Vazgeçemem final bölümünde Nimra intihar ediyor. Şazip kendisini İsra’ya affettirmeye çalışır. Vazgeçemem 19. bölüm özeti devam ediyor.
 • Kan Çiçekleri 194. Bölüm Fragmanı İzle – 24 Kasım Cuma
  Merhaba Kan Çiçekleri severler… Baran, Dilan’ın gerçek ailesini bulmak için kolları sıvadı. Önümüzdeki bölümlerde Dilan’ın ailesinin arayış sahneleri olacak! Sabiha evlat hasreti çekmeye devam edecek! Sabiha’nın annesi olduğunu ilk Dilan mı öğrenecek yoksa Sabiha Dilan’ın kızı olduğunu mu öğrenecek? Bu sahneler epey heyecanlı olacağa benziyor. Kan Çiçekleri 194.bölümde neler olacak? Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir