Benimle Kal 67.Bölüm Özeti – 8 Ağustos Salı

benimle-kal-67

Satyam, Renu’yu ÖLDÜRDÜ!

Benimle Kal 67. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Benimle Kal son bölüm izle! Benimle Kal yeni bölüm izle. Benimle Kal adlı Hint dizisinin 67. bölümü Kanal 7 ekranlarında 8 Ağustos Salı günü yayınlandı. Benimle Kal dizisinin 67.bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Benimle Kal 67.Bölüm Full İzle.

Benimle Kal 67.bölümde neler olacak? Benimle Kal 67. bölüm özetinde Satyam, Renu’yu terastan iterek ölmesine sebep olur. Benimle Kal 67. bölüm özeti devam ediyor.

Benimle Kal 67

Hint Dizi Özetleri Manas kaçırılmıştı. Prakashi silahını Manas’a doğrultur. Müfettiş Manas’ı bırakmasını söylerken Virender de torununa nasıl böyle davrandığını sorar. Prakashi tehditlerini savurur. Lakin Virender’in de gözü dönmüştür. Prakashi Virender’in silahını ateşlemeyeceğini düşünse de Virender omzundan yaralar. Prakashi şoke olarak ağlamaya başlar. Prakashi hastaneye götürülür.

Satyam, Virender’in kılığına girmiş ve Manas’ı kaçırıp teslim etmişti. Bu yüzden Manas babasına mesafeli davranır. Onunla gitmek istemediğini söyler. Babasının kötü biri olduğunu söyleyip durur. Herkes ondan özür dilemesini bekler. Purvi ne yaşanırsa yaşansın hala daha Virender’ı affetmediğini söyler ve bu yüzden eve dönmeyecektir. Juhi babasıyla gitmek isterken Manas Purvi’yle eve gider.

Benimle Kal 67. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Benimle Kal 8 Ağustos Salı

Renu Satyam’ı arar. Satyam maskeyi çıkararak eve gelir. Renu’ya da doktor kontrolü olduğunu 6 ay kadar ömrü kaldığını anlatır. Renu’ya telefon gelir. Eski patronu bir Dubai kralının ona vurulduğunu ve çok para teklif ettiğini söyler. Renu telefonu kapatır. Satyam bunu duyar ve adamı arar. Renu’yu satacağını evlerine gelmesini söyler.

Ertesi günü Manas’ın doğum günüdür ve Purvi’yle birlikte eve gelirler. Birlikte oyunlar oynanır. Renu odasına çıktığında Satyam onu diğer adamlara satmaya çalışır. Virender, Renu’nun geciktiğini görür ve ona bakmaya gider. Virender kafasından darbe alarak bayılır. Satyam yine Virender kılığındadır Renu’yu iple aşağı indirirken yere düşer ve ölür. Manas bu anları görüp şok olur. Satyam onu tehdit eder. Konuşursa Purvi’nin de başına aynısının geleceğini söyler.

Evdekiler Renu’nun çıkardığı çığlık üzerine bakmaya giderler. Kanlar içinde bulurlar. Purvi, Virender’e bakmaya gider ve o da yerde yatıyordur. Satyam oraya gelir ve hiçbir şeyden haberi yokmuş gibi davranır. Renu’yu da öyle görünce intihar etmiş gibi düşünmelerini sağlar. Tabi Purvi bu işin peşin bırakmaz. Müfettiş gelir ve incelemeye başlar. Purvi Satyam’ın hareketlerini şüpheli bulur. Manas’ta babasını işaret eder. Herkesin aklı iyice bulanır. Purvi Manas’ı doktora götürmek ister ve davranışlarını sorgular. Gitmişken de Satyam’ın tümörünü gösterir. Satyam’ın 80 yaşındaki bir kadının röntgenini aldığını öğrenir. Konakta ise bir adam vardır. Drone uçurmuş ve evlerine düşmüştür. Cenazeleri olduğu içinde gelmeye çekinmiştir. Müfettiş çağırılarak drone videosu incelenir. Renu’yu terastan iten kişinin Virender olduğu görülür.

Benimle Kal – Molkki Hint Dizisinin Konusu Ne?

Molkki, fakir kızları para karşılığında zengin bir adamla evlendirmeyi içeren bir Hint geleneğidir. Serinin hikayesi, para karşılığında Molkki gelini yapılan Purvi adında fakir bir kızın etrafında dönüyor.

Purvi iki çocuklu dul bir adam olan Veerendra Pratapsingh ile evlenir. Veerendra’nın çocukları ile Purvi arasındaki ilişki başlangıçta gergindir. Dizinin iyi kalpli merhametli kızı herkesin gönlünü kazanmayı başarır.

Daha sonra ikili birbirine aşık olamaya başladığında Veerendra’nın ilk karısı Saksh’nin hayatlarına girmesi ve Purvi’den intikam almaya başlamasıyla bir dizi olay yaşanacaktır.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Watch Kan Çiçekleri 195th Episode Trailer – November 27 Monday
  Watch Kan Çiçekleri 195th Episode Trailer – November 27 Monday hello Kan Çiçekleri lovers… Baran has rolled up his sleeves to find Dilan’s real family. In the upcoming episodes, there will be scenes of Dilan’s family search! Sabiha will continue to yearn for her lost child! Will Dilan be the first to learn that Sabiha is her mother, or will Sabiha learn that Dilan is her daughter? These scenes seem to be quite exciting. What will happen in Kan Çiçekleri 195th episode? You can express your opinions with your comments…
 • Kan Çiçekleri 195. Bölüm Fragmanı İzle – 27 Kasım Pazartesi
  Kan Çiçekleri 195. Bölüm Fragmanı İzle – 27 Kasım Pazartesi Dilan’ın Bilekliği Sabiha’da!
 • Watch the Trailer of Kan Çiçekleri Episode 194 – November 24th, Friday
  Hello, Kan Çiçekleri fans… Baran has rolled up his sleeves to find Dilan’s real family. In the upcoming episodes, there will be scenes of Dilan’s family search! Sabiha will continue to yearn for her lost child! Will Dilan be the first to learn that Sabiha is her mother, or will Sabiha find out that Dilan is her daughter first? These scenes seem to be quite exciting. What will happen in Episode 194 of Kan Çiçekleri? Feel free to express your thoughts with your comments.
 • Vazgeçemem 19.Bölüm Özeti (Final) – 27 Kasım Pazartesi
  Vazgeçemem 19 final bölümde neler olacak? Vazgeçemem final bölümünde Nimra intihar ediyor. Şazip kendisini İsra’ya affettirmeye çalışır. Vazgeçemem 19. bölüm özeti devam ediyor.
 • Kan Çiçekleri 194. Bölüm Fragmanı İzle – 24 Kasım Cuma
  Merhaba Kan Çiçekleri severler… Baran, Dilan’ın gerçek ailesini bulmak için kolları sıvadı. Önümüzdeki bölümlerde Dilan’ın ailesinin arayış sahneleri olacak! Sabiha evlat hasreti çekmeye devam edecek! Sabiha’nın annesi olduğunu ilk Dilan mı öğrenecek yoksa Sabiha Dilan’ın kızı olduğunu mu öğrenecek? Bu sahneler epey heyecanlı olacağa benziyor. Kan Çiçekleri 194.bölümde neler olacak? Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz…