Benimle Kal 67.Bölüm Özeti – 8 Ağustos Salı

benimle-kal-67

Satyam, Renu’yu ÖLDÜRDÜ!

Benimle Kal 67. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Benimle Kal son bölüm izle! Benimle Kal yeni bölüm izle. Benimle Kal adlı Hint dizisinin 67. bölümü Kanal 7 ekranlarında 8 Ağustos Salı günü yayınlandı. Benimle Kal dizisinin 67.bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Benimle Kal 67.Bölüm Full İzle.

Benimle Kal 67.bölümde neler olacak? Benimle Kal 67. bölüm özetinde Satyam, Renu’yu terastan iterek ölmesine sebep olur. Benimle Kal 67. bölüm özeti devam ediyor.

Benimle Kal 67

Hint Dizi Özetleri Manas kaçırılmıştı. Prakashi silahını Manas’a doğrultur. Müfettiş Manas’ı bırakmasını söylerken Virender de torununa nasıl böyle davrandığını sorar. Prakashi tehditlerini savurur. Lakin Virender’in de gözü dönmüştür. Prakashi Virender’in silahını ateşlemeyeceğini düşünse de Virender omzundan yaralar. Prakashi şoke olarak ağlamaya başlar. Prakashi hastaneye götürülür.

Satyam, Virender’in kılığına girmiş ve Manas’ı kaçırıp teslim etmişti. Bu yüzden Manas babasına mesafeli davranır. Onunla gitmek istemediğini söyler. Babasının kötü biri olduğunu söyleyip durur. Herkes ondan özür dilemesini bekler. Purvi ne yaşanırsa yaşansın hala daha Virender’ı affetmediğini söyler ve bu yüzden eve dönmeyecektir. Juhi babasıyla gitmek isterken Manas Purvi’yle eve gider.

Benimle Kal 67. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Benimle Kal 8 Ağustos Salı

Renu Satyam’ı arar. Satyam maskeyi çıkararak eve gelir. Renu’ya da doktor kontrolü olduğunu 6 ay kadar ömrü kaldığını anlatır. Renu’ya telefon gelir. Eski patronu bir Dubai kralının ona vurulduğunu ve çok para teklif ettiğini söyler. Renu telefonu kapatır. Satyam bunu duyar ve adamı arar. Renu’yu satacağını evlerine gelmesini söyler.

Ertesi günü Manas’ın doğum günüdür ve Purvi’yle birlikte eve gelirler. Birlikte oyunlar oynanır. Renu odasına çıktığında Satyam onu diğer adamlara satmaya çalışır. Virender, Renu’nun geciktiğini görür ve ona bakmaya gider. Virender kafasından darbe alarak bayılır. Satyam yine Virender kılığındadır Renu’yu iple aşağı indirirken yere düşer ve ölür. Manas bu anları görüp şok olur. Satyam onu tehdit eder. Konuşursa Purvi’nin de başına aynısının geleceğini söyler.

Evdekiler Renu’nun çıkardığı çığlık üzerine bakmaya giderler. Kanlar içinde bulurlar. Purvi, Virender’e bakmaya gider ve o da yerde yatıyordur. Satyam oraya gelir ve hiçbir şeyden haberi yokmuş gibi davranır. Renu’yu da öyle görünce intihar etmiş gibi düşünmelerini sağlar. Tabi Purvi bu işin peşin bırakmaz. Müfettiş gelir ve incelemeye başlar. Purvi Satyam’ın hareketlerini şüpheli bulur. Manas’ta babasını işaret eder. Herkesin aklı iyice bulanır. Purvi Manas’ı doktora götürmek ister ve davranışlarını sorgular. Gitmişken de Satyam’ın tümörünü gösterir. Satyam’ın 80 yaşındaki bir kadının röntgenini aldığını öğrenir. Konakta ise bir adam vardır. Drone uçurmuş ve evlerine düşmüştür. Cenazeleri olduğu içinde gelmeye çekinmiştir. Müfettiş çağırılarak drone videosu incelenir. Renu’yu terastan iten kişinin Virender olduğu görülür.

Benimle Kal – Molkki Hint Dizisinin Konusu Ne?

Molkki, fakir kızları para karşılığında zengin bir adamla evlendirmeyi içeren bir Hint geleneğidir. Serinin hikayesi, para karşılığında Molkki gelini yapılan Purvi adında fakir bir kızın etrafında dönüyor.

Purvi iki çocuklu dul bir adam olan Veerendra Pratapsingh ile evlenir. Veerendra’nın çocukları ile Purvi arasındaki ilişki başlangıçta gergindir. Dizinin iyi kalpli merhametli kızı herkesin gönlünü kazanmayı başarır.

Daha sonra ikili birbirine aşık olamaya başladığında Veerendra’nın ilk karısı Saksh’nin hayatlarına girmesi ve Purvi’den intikam almaya başlamasıyla bir dizi olay yaşanacaktır.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Yeni Başlayacak Diziler
  Yeni hikayelerin ve unutulmaz karakterlerin dünyası, televizyon dizileriyle her sezon yeniden canlanıyor. Heyecanla beklenen ve izleyicileri ekrana kilitleyen yeni dizilerin tanıtımıyla birlikte, seyir zevkine yepyeni bir boyut katılıyor. Bu heyecan verici döneme, ışıltılı yıldızlar ve büyüleyici senaryolar eşlik ediyor. Yeni başlayacak dizilerle ilgili merakla beklenen haberler ve ipuçları, şimdiden dizi severleri heyecanlandırıyor.
 • Bahar 12.Bölümde Neler Olacak?
  Merhaba Bahar dizisi severler. Bahar, Timur’dan boşanmayı başarabilecek mi? Rengin ikilinin boşanmasını bekliyor. Nevra’ya ne oldu? Bahar 12.bölümde neler yaşanacak? İşte Bahar 12.bölümde yaşanacaklar!
 • Kızılcık Şerbeti 62.Bölümde Neler Olacak?
  Merhaba Kızılcık Şerbeti severler. Fatih’in kıskançlık krizleri tuttu! Görkem bu durumun farkında… Kızılcık Şerbeti 62.bölümde neler yaşanacak? İşte Kızılcık Şerbeti 62.bölümde yaşanacaklar!
 • Pis Yedili Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Show Tv ekranlarında 2011 yılında yayınlanan Pis Yedili dizisi bir dönem ekrana bağlayan dizilerden birisi olmuştu. Bazı isimler günümüzde en çok konuşulan dizilerde en iyi olmayı başardı. İşte Pis Yedili oyuncularının şimdiki halleri.
 • Kavak Yelleri Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  31 Mayıs 2007 tarihinde Kanal D’de yayımlanmaya başlayan Kavak Yelleri 30 Ağustos 2011 tarihinde ekrana gelen “Ve Dünya Bizi Yakınlaştırmak İçin Döndü” isimli 170. bölümü ile final yaparak sona ermişti. Toplam 5 sezondan oluşan Kavak Yelleri oyuncularının şimdiki halleri.