Benimle Kal 37.Bölüm Özeti – 27 Haziran Salı

Purvi ve Virender Hizmetçi Odasında Kalıyor!

Benimle Kal 37. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Benimle Kal son bölüm izle! Benimle Kal yeni bölüm izle. Benimle Kal adlı Hint dizisinin 37. bölümü Kanal 7 ekranlarında 27 Haziran Salı günü yayınlandı. Benimle Kal dizisinin 37.bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Benimle Kal 37.Bölüm Full İzle.

Benimle Kal 37.bölümde neler olacak? Benimle Kal 37. bölüm özetinde eden kovulan Virender ve Purvi hizmetçi odasında kalacak. Benimle Kal 37. bölüm özeti devam ediyor.

Benimle Kal 37

Hint Dizi Özetleri Benimle Kal son bölümde Virender’in Juhi ve Manas dışındaki iki çocuğunun çıka gelişi hepimizi şaşırtmıştı. Nandini ve Veer’in geliş amacı babalarını daha çok sinir etmek ve Prakashi ve Anjali’yi eve sokmaktı.

Çocuklar babalarını ve molkkiyi evden atar. Artık mülkün kardeşlere ait olduğunu juhi ve Manas 18 yaşına gelene kadar diğer iki kardeş varis konumuna düştüğünü belirtir. Virender ve Purvi giderken Prakashi acmış numarası ayaparak hizmetçi odasında onlara yer ayarlayacağını söyler.

Purvi ve Virender hizmetçi odası da olsa evde kalmayı kabul eder. Purvi’nin şimdiki görevi çocuklarıyla babalarını yakınlaştırmak. Bu o kadar kolay olmaacak gibi duruyordur. Nandini oldukça asi bir kişiliktir. Purvi, Nandini’nin bu kadar sert olmasını aslında Virender’i çok sevdiğine yoruyor.

Purvi, Nandini’yi gece yarısı evden çıkarken görüyor. Sabah çok erken bir vakitte eve dönen Nandini’nin ne işler çevirdiğini merak eder. Nandini erkek arkadaşı Aarav ile buluşuyordur. Aarav ise Virender’in düşmanı Chandbry’nin oğludur. Virender ve Cahandbry yaklaşan muhtar seçimlerinde rakiptir. Chandbry önceden insanları dolandırıp kaçmıştır. Halkta muhtar olarak Virender’ı seçmiştir.

Veer’in evde Priyu’ya yakın davranmaya çalışır. Priyu ise onu azarlar. Kardeşi kardeşine bu kadar hakaret ederken onun kardeşini desteklemesini hoş karşılamaz. Sudha da sanki Veer’den hoşlanmış gibi duruyordur.

Virender, sinema gecesi düzenler. Purvi herkesi çağırırken Nandini gelmek istemez. Son anda karar değiştirip film izleme alanına giderler. Aarav’da oradadır. Film Nandini’nin en sevdiği filmdir. Bu gerçeği Veer ve Virender’den başkası bilmiyordur. Nandini duygusallaşmaya başlarve babasıyla bakışır.

Nandini ve Aarav buluşur. Purvi onları ayırmaya çalışırken Nandini annesiymiş gibi davranmamasını ister. Oraya gelen Virender Aarav’ı görünce sinirlenir. Purvi ve Nandini’yi kolundan tutup sürükler. Virender ikisine de kızgındır.

Benimle Kal 37. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Benimle Kal 27 Haziran Salı

Benimle Kal – Molkki Hint Dizisinin Konusu Ne?

Molkki, fakir kızları para karşılığında zengin bir adamla evlendirmeyi içeren bir Hint geleneğidir. Serinin hikayesi, para karşılığında Molkki gelini yapılan Purvi adında fakir bir kızın etrafında dönüyor.

Purvi iki çocuklu dul bir adam olan Veerendra Pratapsingh ile evlenir. Veerendra’nın çocukları ile Purvi arasındaki ilişki başlangıçta gergindir. Dizinin iyi kalpli merhametli kızı herkesin gönlünü kazanmayı başarır.

Daha sonra ikili birbirine aşık olamaya başladığında Veerendra’nın ilk karısı Saksh’nin hayatlarına girmesi ve Purvi’den intikam almaya başlamasıyla bir dizi olay yaşanacaktır.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • test
  12
 • asdasdas
  asdsadasd
 • Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 149 Watch Trailer – Friday, September 22 Trailer
  Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 149 Watch Trailer – Friday, September 22 Trailer Dilan is helpless! Will he be able to tell Baran the truth?Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri episode 149th trailer has arrived. Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri will continue to be broadcast on Channel 7 screens with its new episode on Friday, September 22th. In the last episode of Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri, we emphasized that Baran’s feelings towards Dilan have changed. Step by step, Baran and Dilan get closer. What will happen in the 149th episode of Blood Flowers? The Blood Flowers series continues with its new episodes. Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri episode 149h trailer has arrived! What happened in the last episode of Blood Flowers, what will happen in the new episode? The details in the summary of the 148th episode of Blood Flowers are in our news…
 • Kan Çiçekleri 149. Bölüm Fragmanı İzle – (22 Eylül Cuma)
  Kan Çiçekleri 149. Bölüm Fragmanı İzle – (22 Eylül Cuma) Dilan Çaresiz! Baran’a Gerçekleri Anlatabilecek Mi? Kan Çiçekleri’nde heyecan serüveni devam ediyor. Dilan iki arada bir derede kalıyor. Gerçekleri Baran’a anlatmalı mı anlatmamalı mı? Gerçekleri anlatınca Sabiha’nın Baran’a zarar vereceği düşüncesi daha ağır basıyor. Koskoca Karabeyler’in evi basılmış, 3 ay zincire bağlanmış bir hayat geçiren Dilan için Sabiha’nın dediğini yapması an meselesi.
 • Yalnız Beni Sev 12.Bölüm Özeti – 26 Eylül Salı
  Yalnız Beni Sev 12.Bölüm Özeti – 26 Eylül Salı Şamşir Mirastan Men Edildi! Annesi Öldü… Yalnız Beni Sev 12.bölümde neler olacak? Yalnız Beni Sev 12. bölüm özetinde Şamşir ve Mehek Dilaver hakkında şikayette bulunur. Bu duruma sinirlenen Dilaver ise gazetelere ilan vererek oğlunu mirasından men ettiğini duyurur. Yalnız Beni Sev 12. bölüm özeti devam ediyor.