Benimle Kal 37.Bölüm Özeti – 27 Haziran Salı

Purvi ve Virender Hizmetçi Odasında Kalıyor!

Benimle Kal 37. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Benimle Kal son bölüm izle! Benimle Kal yeni bölüm izle. Benimle Kal adlı Hint dizisinin 37. bölümü Kanal 7 ekranlarında 27 Haziran Salı günü yayınlandı. Benimle Kal dizisinin 37.bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Benimle Kal 37.Bölüm Full İzle.

Benimle Kal 37.bölümde neler olacak? Benimle Kal 37. bölüm özetinde eden kovulan Virender ve Purvi hizmetçi odasında kalacak. Benimle Kal 37. bölüm özeti devam ediyor.

Benimle Kal 37

Hint Dizi Özetleri Benimle Kal son bölümde Virender’in Juhi ve Manas dışındaki iki çocuğunun çıka gelişi hepimizi şaşırtmıştı. Nandini ve Veer’in geliş amacı babalarını daha çok sinir etmek ve Prakashi ve Anjali’yi eve sokmaktı.

Çocuklar babalarını ve molkkiyi evden atar. Artık mülkün kardeşlere ait olduğunu juhi ve Manas 18 yaşına gelene kadar diğer iki kardeş varis konumuna düştüğünü belirtir. Virender ve Purvi giderken Prakashi acmış numarası ayaparak hizmetçi odasında onlara yer ayarlayacağını söyler.

Purvi ve Virender hizmetçi odası da olsa evde kalmayı kabul eder. Purvi’nin şimdiki görevi çocuklarıyla babalarını yakınlaştırmak. Bu o kadar kolay olmaacak gibi duruyordur. Nandini oldukça asi bir kişiliktir. Purvi, Nandini’nin bu kadar sert olmasını aslında Virender’i çok sevdiğine yoruyor.

Purvi, Nandini’yi gece yarısı evden çıkarken görüyor. Sabah çok erken bir vakitte eve dönen Nandini’nin ne işler çevirdiğini merak eder. Nandini erkek arkadaşı Aarav ile buluşuyordur. Aarav ise Virender’in düşmanı Chandbry’nin oğludur. Virender ve Cahandbry yaklaşan muhtar seçimlerinde rakiptir. Chandbry önceden insanları dolandırıp kaçmıştır. Halkta muhtar olarak Virender’ı seçmiştir.

Veer’in evde Priyu’ya yakın davranmaya çalışır. Priyu ise onu azarlar. Kardeşi kardeşine bu kadar hakaret ederken onun kardeşini desteklemesini hoş karşılamaz. Sudha da sanki Veer’den hoşlanmış gibi duruyordur.

Virender, sinema gecesi düzenler. Purvi herkesi çağırırken Nandini gelmek istemez. Son anda karar değiştirip film izleme alanına giderler. Aarav’da oradadır. Film Nandini’nin en sevdiği filmdir. Bu gerçeği Veer ve Virender’den başkası bilmiyordur. Nandini duygusallaşmaya başlarve babasıyla bakışır.

Nandini ve Aarav buluşur. Purvi onları ayırmaya çalışırken Nandini annesiymiş gibi davranmamasını ister. Oraya gelen Virender Aarav’ı görünce sinirlenir. Purvi ve Nandini’yi kolundan tutup sürükler. Virender ikisine de kızgındır.

Benimle Kal 37. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Benimle Kal 27 Haziran Salı

Benimle Kal – Molkki Hint Dizisinin Konusu Ne?

Molkki, fakir kızları para karşılığında zengin bir adamla evlendirmeyi içeren bir Hint geleneğidir. Serinin hikayesi, para karşılığında Molkki gelini yapılan Purvi adında fakir bir kızın etrafında dönüyor.

Purvi iki çocuklu dul bir adam olan Veerendra Pratapsingh ile evlenir. Veerendra’nın çocukları ile Purvi arasındaki ilişki başlangıçta gergindir. Dizinin iyi kalpli merhametli kızı herkesin gönlünü kazanmayı başarır.

Daha sonra ikili birbirine aşık olamaya başladığında Veerendra’nın ilk karısı Saksh’nin hayatlarına girmesi ve Purvi’den intikam almaya başlamasıyla bir dizi olay yaşanacaktır.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Redemption 219th Episode Trailer -November 30th Thursday
  Hello Redemption fans! While Orhun and Hira are preparing for their wedding in Esaret, suddenly things took a turn for the worse. Cihangir and Neva cast a dark cloud over this family! While Afife tries to handle things in her own way, she ends up causing a lot of trouble for her son! Let’s see what awaits us in Episode 219 of Esaret. Feel free to share your thoughts and predictions for the upcoming episode in the comments…
 • Esaret 219. Bölüm Fragmanı – Esaret 30 Kasım Perşembe
  Merhaba Esaret severler. Esaret’te Orhun ve Hira’nın düğün hazırlıkları sürüyorken birden işler tepetaklak oldu. Bu ailenin üzerine Cihangir ve Neva kara bulut gibi çöktü! Afife kendi yöntemleriyle işleri halletmeye kalkarken oğlunun başını fena halde yaktı! Bakalım Esaret 219.bölümde bizleri neler bekliyor? Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz…
 • Yeşilçam’ın Güldüren Yüzü Adile Naşit’in Hayatı Film Oluyor!
  Yeşilçam’ın güldüren yüzü Adile Naşit’in hayatı, Gani Müjde’nin senaryosuyla “Adile” adlı filmle sinemaseverlerle buluşuyor. Hem güldürüp hem de duygusal anlara dokunacak olan bu yapım, Naşit’in hayatındaki zorlu dönemlere de ışık tutacak. Projede, henüz belli olmayan başrol oyuncusuyla birlikte Adile Naşit’in renkli dünyası detaylı bir şekilde işlenecek. Sevilen oyuncunun hayatını konu alan bu film, Ocak sonunda çekimlere başlamaya hazırlanıyor. Sinema dünyasının merakla beklediği bu yapıma dair tüm gelişmeleri sitemizden takip edebilirsiniz.
 • Watch Kan Çiçekleri Episode 198 Trailer – November 30 Thursday
  Hello Kan Çiçekleri fans! Baran and Dilan have embraced each other tightly amid their problems. It seems that it will take quite a while for Dilan to reach Sabiha. Dilan and Baran will knock on every door! Will each door they knock on lead them to her mother? What will happen in Episode 198 of Kan Çiçekleri? You can share your thoughts and opinions in the comments…
 • Kan Çiçekleri 198. Bölüm Fragmanı İzle – 30 Kasım Perşembe
  Merhaba Kan Çiçekleri severler… Baran ve Dilan ve sorunların içinde birbirlerine sımsıkı sarıldı. Dilan’ın Sabiha’ya ulaşması epey zaman alacak gibi duruyor. Dilan ve Baran çalmadık kapı bırakmayacak! Çaldıkları her kapı onu annesine götürecek midir?  Kan Çiçekleri 198.bölümde neler olacak? Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz…