Benimle Kal 36.Bölüm Özeti – 26 Haziran Pazartesi

benimle-kal-36

Ne! Virender’in İki Çocuğu Daha Varmış!

Benimle Kal 36. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Benimle Kal son bölüm izle! Benimle Kal yeni bölüm izle. Benimle Kal adlı Hint dizisinin 36. bölümü Kanal 7 ekranlarında 26 Haziran Pazartesi günü yayınlandı. Benimle Kal dizisinin 36.bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Benimle Kal 36.Bölüm Full İzle.

Benimle Kal 36.bölümde neler olacak? Benimle Kal 36. bölüm özetinde Sakşi, Prakashi ve Anjali’nin kendisini 5 yıl boyunca esir tuttuğunu itiraf ediyor. Virender herkesi evden kovuyor. Benimle Kal 36. bölüm özeti devam ediyor.

Benimle Kal 36

Hint Dizi Özetleri Benmle Kal Hint dizisi son bölümde Purvi, Vipul’la törenlerini yerine getirirken Virender merdivenlerden düşmüş, Purvi korkuyla Virender’e doğru koşup aşkını haykırmıştı. Herkesin içinde yapılan bu itiraf hoş karşılanmasa da sonuç olarak değişen hiçbir şey olmamıştır.

Virender, Purvi’nin hayatını aydınlatamadığını bu yüzden son törende onun hazırlanmasına yardım eder. İkili gözyaşları içindedir. Ayrıca boşanma evrakları imzalanıp aukata teslim edilir. Mahkeme saatinden bir saat sonra ise Vipul ve Purvi evlenecektir.

Virender bu anlara tanık olmamak için evden çıkıp gider. Avukat, Virender’i arayarak boşanma saatinin bir saat ertelendiğini haber verir. Böylece evlilik geçersiz sayılacağından Virender düğüne geri dönüp Purvi’ye gerçeği açıklamak ister. Virender düğüne dalıp Purvi’yi de kucaklayı arabaya bindirir. Açıklama yapmayınca herkes Virender’i arabayla takibe başlar. Purvi, Virender’e kıazrken Vipul’da peşlerine düşmüştür. Virender mahkemeye gidip boşanma evrakını ortadan ikiye yırtar. Purvi’den boşanmayacağını söyler. Tam şov insanısın Virender!

Tabi bundan sonra Vipul çiftin arasına girmeyeceğini belirtip ayrılır. Sakşi ve Virender’in fıs fıs konuşması gösterilir. Virender bu düğünü durdurmasında Sakşi’nin desteği sayesinde olduğunu söyler. Sakşi bu sırrı kimseye anlatmamasını ister. Kafalar karışıyor! Nasıl yani bu düğünü durduran aslında Sakşi miydi?

Purvi bu olaydan sonra çantasını toplayıp evden çıkar. Virender yeniden onun peşine düşer. Purvi’y bulan Virender ona gerçeği söyler. Purvi’nin kafası karışır. Purvi, Sakşi ve Virender yüzleşir.

Sakşi aslında Purvi’den hiç hoşlanmadığını sadece tatlı diliyle onu etkilemeye çalıştığını anlatır. Aslında Prakashi ve Anjali’nin Purvi’den kurtulmak için kendisini öne atmaya çalıştıklarını anlamıştır. Sakşi 5 yıl boyunca kendisini kaçıranın da Prakashi olduğunu açıklar. Purvi şoke olur.

Virender, Sakşi’nin 5 yıl önce öldüğünü arkasından iş çeviren birinin eşi olamayacağını söyleyip onu evden kovar. Virender fırsatı bulmuşken Sakşi’yi evden gönderir. Sakşi gitmeden Prakashi’ye mülkü vermiştir. Virender avukatla konuşarak Sakşi’nin kararını değiştirir. Virender evleri çocuklarının üzerine yapar.

Benimle Kal 36. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Benimle Kal 26 Haziran Pazartesi

Ertesi gün Prakashi evde Purvi’yi görünce şaşırır. Virender’e neler olduğunu sorar. Virender Sakşi’yi evden attığını şimdi de onları atacağıı belirtir. Kılıçlar çekilir. Prakashi intikam yeminleri ederek evden ayrılır!

Prakashi kendisine kalan evden ümitliydi ama avukatın yanına gittiğinde gerçeği öğreniyor. Mülk çocuklara kalmıştır. Prakahi de çareler tükenmiyor. Hoooop yeni planlar devrreye giriyor.

Virender çocuklara Sakşi, Prakashi ve Anjali’nin haca gittiğini söyleyerek zaman kazanmak ister. Zamanla çocuklarının onları unutacağını düşünür.

Kapıdan Nandini ve Vir adından gençler girer. Virender şaşırarak burada ne yaptıklarını sorar. Juhi ve Manas ise onlara sarılır. Purvi şaşkınlıkla kim olduklarını düşünür. Juhi kardeşleri olduğunu söyler. Purvi şaşkındır. Üstelik bu çocuklar Virender’in öz çocuklarıdır. Babalarına küsüp Londra’ya yerleşmişlerdir.

Purvi ve Virender özel konuşurlar. Purvi kendisinden bunu neden sakladığını sorar. Virender çocukların kendisini kabul etmediğini Sakşi’nin ölümünden dolayı kendisini suçladıklarını açıklar.

Böylece mülk dört çocuğa kalınca Prakashi Nandini ve Vir üzerinden eve giriş biletini kazanmış olur. Yani annelerinin ölümünden dolayı babalarını suçlayıp Londraya giden çocuklar annelerini 5 sene esir tutmuş kadının tarafını tutup eve getiriyor.

Benimle Kal – Molkki Hint Dizisinin Konusu Ne?

Molkki, fakir kızları para karşılığında zengin bir adamla evlendirmeyi içeren bir Hint geleneğidir. Serinin hikayesi, para karşılığında Molkki gelini yapılan Purvi adında fakir bir kızın etrafında dönüyor.

Purvi iki çocuklu dul bir adam olan Veerendra Pratapsingh ile evlenir. Veerendra’nın çocukları ile Purvi arasındaki ilişki başlangıçta gergindir. Dizinin iyi kalpli merhametli kızı herkesin gönlünü kazanmayı başarır.

Daha sonra ikili birbirine aşık olamaya başladığında Veerendra’nın ilk karısı Saksh’nin hayatlarına girmesi ve Purvi’den intikam almaya başlamasıyla bir dizi olay yaşanacaktır.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Yeni Başlayacak Diziler
  Yeni hikayelerin ve unutulmaz karakterlerin dünyası, televizyon dizileriyle her sezon yeniden canlanıyor. Heyecanla beklenen ve izleyicileri ekrana kilitleyen yeni dizilerin tanıtımıyla birlikte, seyir zevkine yepyeni bir boyut katılıyor. Bu heyecan verici döneme, ışıltılı yıldızlar ve büyüleyici senaryolar eşlik ediyor. Yeni başlayacak dizilerle ilgili merakla beklenen haberler ve ipuçları, şimdiden dizi severleri heyecanlandırıyor.
 • Bahar 12.Bölümde Neler Olacak?
  Merhaba Bahar dizisi severler. Bahar, Timur’dan boşanmayı başarabilecek mi? Rengin ikilinin boşanmasını bekliyor. Nevra’ya ne oldu? Bahar 12.bölümde neler yaşanacak? İşte Bahar 12.bölümde yaşanacaklar!
 • Kızılcık Şerbeti 62.Bölümde Neler Olacak?
  Merhaba Kızılcık Şerbeti severler. Fatih’in kıskançlık krizleri tuttu! Görkem bu durumun farkında… Kızılcık Şerbeti 62.bölümde neler yaşanacak? İşte Kızılcık Şerbeti 62.bölümde yaşanacaklar!
 • Pis Yedili Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Show Tv ekranlarında 2011 yılında yayınlanan Pis Yedili dizisi bir dönem ekrana bağlayan dizilerden birisi olmuştu. Bazı isimler günümüzde en çok konuşulan dizilerde en iyi olmayı başardı. İşte Pis Yedili oyuncularının şimdiki halleri.
 • Kavak Yelleri Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  31 Mayıs 2007 tarihinde Kanal D’de yayımlanmaya başlayan Kavak Yelleri 30 Ağustos 2011 tarihinde ekrana gelen “Ve Dünya Bizi Yakınlaştırmak İçin Döndü” isimli 170. bölümü ile final yaparak sona ermişti. Toplam 5 sezondan oluşan Kavak Yelleri oyuncularının şimdiki halleri.