Benimle Kal 21.Bölüm Özeti – 5 Haziran Pazartesi

benimle kal 21

Sakşi Zincirlerinden Kurtulmayı Başardı!

Benimle Kal 21. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Benimle Kal son bölüm izle! Benimle Kal yeni bölüm izle. Benimle Kal adlı Hint dizisinin final 21. bölümü Kanal 7 ekranlarında 5 Haziran Pazartesi günü yayınlandı. Benimle Kal dizisinin 21. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Benimle Kal 21.Bölüm Full İzle.

Benimle Kal 21.bölümde neler olacak? Benimle Kal 21. bölüm özetinde Virender ve Purvi’nin kötülerin yüzünden geri dönülemez bir biçimde araları açılıyor. Benimle Kal 21. bölüm özeti devam ediyor.

Benimle Kal 21

Hint Dizi Özetleri Benimle Kal son bölümde Purvi zehirli laddoları ağzına sokmak üzereydi. Bunca strese dayanamayan Purvi bayılır. Böylece üçlü çetenin hayalleri suya düşer.

Purvi kendine gelince Sudha ile birlikte plan yaparlar. Sudha Virender’in odasına gidip ona sarılmaya çalışır. Bu arada Prakashi’nin Purvi üzerinde planları devam eder. Onu buzlu sularla yıkar. Bu arada zincire bağladıkları kadına zorla imza attırmaya çalışır. Kadın hareketleriyle bunu reddeder. Prakashi daha çok zamanı olduğunu söyler.

Yeniden mahkemede toplaşılır. Purvi laddoları yemeden son kez videoyu yeniden izlemek istediğini söyler. Bu kez Virender ve başka bir kadının videosu gösterilir. Virender isyan etmeye videonun sahte olduğunu söylemeye çalışır. Purvi kendisine nasıl davranıldıysa öyle davranmaya başlar. Virender kanıtı olduğunu söyleyerek Sudha’yı işaret eder. Sudha çirkin eylemlerine kendisini alet etmemesini isterken bir anda aydınlanma gelir.

Purvi’de Virender’a kendisinin de masum olduğunu hatırlatır. Teknolojinin ilerlediğini beyinlerinin hala yerinde saydığını, birini köpeklerin önüne atmak, zehirli laddoları yemeye zorlamak gibi cezalar vererek kadınlara patronluk taslamalarından dem vurur.

Naina, Purvi’nin doğruyu söylediğini söylüyor. Ben bunu yaşayan bir kanıtıyım. Anjali ve Prakashi, Naina’yı görünce şok olur. Naina her şeyi baştan anlatır ve videonun orijinalini izletir. Sonunda gerçek açıklığa kavuşur.

Purvi, Virender’a bir gün sözlerinden ve davranışlarından pişman olacağını belirttiğini söyler. Sana yalvardım ve masumiyetimi kanıtlamama izin vermeni istedim ama sen beni dikkate almadın. Beni suçlu ilan ettin ve hatta benim için bir ceza bile seçtin. Gerçek ortaya çıkmış olabilir ama unutma ki her şeyi yapabilirsin ama benim karaktersiz olmadığımı kabul etmek zorunda kalacaksın. Bunu yapacağından emin olacağım! Bir şey daha, karına olan güvenin bu kadar zayıfsa, bu dünyadaki en zayıf adamsın demektir! Karşılığında ancak birine güvenirsen güven alacaksın. İyi bir eş istiyorsan, iyi bir koca olman gerekecek! Gözü yaşlı bir şekilde uzaklaşır.

Benimle Kal 21. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Benimle Kal 5 Haziran Pazartesi

Virender, Karan’a bir ders vermeye ant içer. Hizmetçisine nerede olduğunu öğrenmesini söyler. Hizmetçi, Karan’ın kasabayı terk ettiğini paylaşır.

Şimdi Virender Prathap Sing’in epey bir Purvi’nin peşinden koşması gerekli gibi duruyor. Purvi’nin asla affetmeye gönlü yok. Daha kaç kez kendisine güvenmeyeceğini sorar.

Ertesi gün kadınlar oruç tutacaktır ve panayır gibi bir yere gidilir. Zincirli gizemli kadın Bhuri’nin evinden kurtulmayı başarır. O da aynı panayırda koşmaya başlar.

Anjali Purvi’nin bir eve girdiğini görüp arkasından kilitler ve evi ateşe verir. Purvi’yi kurtaran Virender olur. Virender Purvi’yi kucağına almışken gizemli kadında ona doğru geliyordur.

Paniğe kapılan üçlü her yerde bu kadını arar. Onu bulan Purvi olur. Ayağındaki zincirleri fark eder ve yardım eder. Anjali’nin de peşinde olduğunu anlayınca kadını hemen Sudha’yla birlikte kadın sığınma evine gönderir.

O sırada Virender de ölen eşi Sakşi için dua ediyordur. O sırada Sakşi ve gizemli kadın aynı anda gösterilir. Bu kadın yıllardır esir oolan Sakşi çıkar.

Virender iş için 4 günlüğüne Delhi’ye gider. Purvi de kadını görmek için Stk’ya gideceği sırada kaçırılır.

Benimle Kal – Molkki Hint Dizisinin Konusu Ne?

Molkki, fakir kızları para karşılığında zengin bir adamla evlendirmeyi içeren bir Hint geleneğidir. Serinin hikayesi, para karşılığında Molkki gelini yapılan Purvi adında fakir bir kızın etrafında dönüyor.

Purvi iki çocuklu dul bir adam olan Veerendra Pratapsingh ile evlenir. Veerendra’nın çocukları ile Purvi arasındaki ilişki başlangıçta gergindir. Dizinin iyi kalpli merhametli kızı herkesin gönlünü kazanmayı başarır.

Daha sonra ikili birbirine aşık olamaya başladığında Veerendra’nın ilk karısı Saksh’nin hayatlarına girmesi ve Purvi’den intikam almaya başlamasıyla bir dizi olay yaşanacaktır.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Sıcak Saatler Dizisi Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Sedat Yalçın, gözü pek bir televizyon gazetecisiydi. Zorlu ve gizemli maceraların içine girmekten geri durmayan bir karakterdi. Buket Hazal ise Sedat Yalçın’ın ekibine yeni dahil olan bir gazeteci olarak giriş yaptı. Önce sürtüşmelerle tanışan arkadaşlıklar, daha sonra aşka dönüşmüştü. Remzi Baba, Cehennem Cevdet, Komiser Doğan, gazeteci Coşkun, Ayşe ve diğer karakterler unutulmayanların arasına girmeyi başarmıştı. Biliyorsunuz ki Arzum Onan ve Mehmet Aslantuğ’un aşkı bu diziyle başlamıştı.
 • Bizimkiler Dizisi Oyuncularının Şimdiki Halleri
  1989-2002 yılları arasında tam 13 sezon boyunca Türk televizyon tarihinde yerini alan Bizimkiler, yaşadığı apartman dairesindeki komşuluk ilişkilerini anlatarak unutulmazlar arasına girmiştir. Türk televizyonculuk tarihinin en uzun süren dizilerinden biri olan Bizimkiler, özellikle 80’lerin sonu ve 90’ların başında büyüyen bir neslin hafızasında özel bir yer edinmiştir.
 • Yedi Numara Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Yedi Numara Oyuncularının Şimdiki Halleri Rüya, Ayten, Armağan, Sabit, Recep, Meryem gibi karakterlerle 23 yıl önce hayatımıza giren Yedi Numara oyuncularının zaman içindeki değişimleri, izleyicileri meraklandırmaktadır. İşte, Yedi Numara’nın efsane oyuncularının günümüzdeki halleri
 • Hayat Bilgisi Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Türk televizyon tarihine damgasını vuran ve milyonlarca izleyici tarafından sevgiyle anılan Hayat Bilgisi’nin oyuncuları, dizinin yayınlandığı dönemde büyük bir hayran kitlesi edinmişti. Peki, şimdi neredeler ve neler yapıyorlar? İşte, Hayat Bilgisi’nin efsane oyuncularının güncel hayat hikayeleri…
 • Prison Break’in Unutulmaz Yıldızları: Oyuncuların Değişimini İnceleyin!
  Prison Break dizisinin ilk sezonundan bu yana tam 17 sene geçti! Kaçış hikayesi, zamanla birçok değişikliğe uğradı. Oyuncuların geçen yıllarda nasıl değiştiğini merak ediyor musunuz? İşte Prison Break oyuncularının unutulmaz değişimleri!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir