Kan Çiçekleri 110. Bölüm Fragmanı İzle – (29 Mayıs Pazartesi)

kan-cicekleri-110

Dilan Hayal Kırıklığına Uğramaktan Korkuyor!

Merhaba Kan Çiçekleri severler. Dilan kalbi attıkça Karabey ailesinin bir parçası olup olmayacağı endişesi taşıyor. Aslında Dilan hayal kırıklığına uğramak istemiyor. Kan Çiçekleri’nde heyecanlı bir bölüm bizleri bekliyor. Dilan ve Baran tiyatro sahnesindeler. Kan Çiçekleri 110.bölümde neler olacak? Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz.

Kan Çiçekleri 110. bölüm fragmanı geldi. Kan Çiçekleri 29 Mayıs Pazartesi günü yeni bölümüyle Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya devam edecek. Kan Çiçekleri son bölümde Baran’ın Dilan’a karşı hislerinin değiştiğini vurgulamıştık. Adım adım Baran ve Dilan yakınlaşması yaşanıyor. Kan Çiçekleri 110. bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Kan Çiçekleri 110. bölüm fragmanı geldi! Kan Çiçekleri son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri 110 bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Kan Çiçekleri 110. bölüm izleme detayları sizlerle.

kan çiçekleri 110
kan çiçekleri

Kan Çiçekleri 110 Bölüm Fragmanından Detaylar!

Dizi Haberleri Kan Çiçeklerinde tiyatro bahane yeni aile tablosu şahane… Kan Çiçekleri’nde Cihan’ın tiyatrosu sayesinde Dilan ve Baran ortak hareket etmeye devam ediyor. Aslında Dilan hayal kırıklığına uğramamak adına kendini geri de bırakmaya çalışsa da Baran buna izin vermiyor.

Cihan’ın aile fotoğrafı çekinmek istemesinde bile Dilan fotoğraf karesine girmeli miyim diye irkilmiyor değil!

Dilan’a yine övgüler yağdı! Her gören çifti yakıştırıp birbirlerine olan bakışlarına atıfta bulunmayı ihmal etmiyor. Dilan yine ufak utangaçlıklara maruz kalıyor.

Her şey güzel giderken Derya yine kendini gösterdi. Tuvalette sıkıştırdığı Dilan’a laf sokmaya kalkıyor. Kızım sen nerdesin Dilan nerde! Evden nasıl atıldığını unutmuyor gelmiş tuvalet köşelerinde ahkam kesiyor! Dilan’ın damarına basıyor. Şu sıralar zaten aileye girecek mi girmeyecek sorularıyla boğuşurken Derya can damarından vuruyor.

Siz bu bölümü nasıl buldunuz yorumlarda buluşalım 💕

Kan Çiçekleri 110.Bölüm Fragman Detayları Devam Ediyor! 29 Mayıs Pazartesi Kan Çiçekleri’nde Yaşanacaklar!

KAN ÇİÇEKLERİ 110 BÖLÜM FRAGMANI İZLEME LİNKİ
Kan Çiçekleri Konusu

Bir yanda hayalleri, umutları elinden alınan Dilan diğer yandan kan davasını bitirip kardeşini bu döngüden kurtarmak için evlenmek zorunda kalan Baran’ın hikayesi Kan Çiçekleri ile izleyici karşısına çıkacak.

Karabey ve Demir aileleri yıllardır süren kan davası yüzünden birçok kayıp verir. Bu iki aile, Mardin’den, İstanbul’a sürüklenirken, Karabeylerin konağına yıllar sonra bekledikleri haber gelir. Kanlıları Seyit bulunmuştur. Fakat Baran kan dökülmesini istemez ve bunu durdurmak için aile büyüklerine rağmen Seyit’in kızı Dilan ile evlilik yolunu seçer. Dilan ise hayallerini bir kenara bırakıp, daha fazla kişinin ölmemesi için bu evliliği kabul eder. Fakat bu evlilik ikisi içinde adeta bir hapishanedir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Bahar Yeli Yeni Hint Dizisi Kanal 7 Başlıyor!
  Bahar Yeli Kanal 7 ekranlarındaki yerini almaya hazırlanıyor. Müjde uzun zamandır yayınlanacak Hint dizileri için bekleyenler oldukça fazlaydı! Kanal 7 Hint dizilerinden sonra Pakistan ve Tayland dizilerini yayınlanmaya başlamıştı. Bir daha Hint dizisi yayınlanmayacak mı soruları peş peşe gelmeye devam ederken yeni bir Hint dizisi haberi geldi! İşte Bahar Yeli dizisi konusu ne? Bahar Yeli dizisi oyuncuları kimler? İşte Bahar Yeli dizisine dair tüm ayrıntılar…
 • Redemption 220th Episode Trailer -December 1th Friday
  The trailer for Redemption Episode 220 has been released! What will happen in Esaret Episode 220? Redemption series continues with new episodes. Redemption will be on screen on Friday, December 1th. What happened in the last episode of Redemption, what will happen in the new episode of Redemption? Details from the summary of Redemption Episode 220 are in our news… Here are the events that will happen on Friday, December 1th in Esaret… The details of watching Redemption Episode 220 on Channel 7 are with you.
 • Esaret 220. Bölüm Fragmanı – Esaret 1 Aralık Cuma
  Merhaba Esaret severler. Esaret’te Orhun ve Hira’nın düğün hazırlıkları sürüyorken birden işler tepetaklak oldu. Bu ailenin üzerine Cihangir ve Neva kara bulut gibi çöktü! Afife kendi yöntemleriyle işleri halletmeye kalkarken oğlunun başını fena halde yaktı! Bakalım Esaret 220.bölümde bizleri neler bekliyor? Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz…
 • Watch Kan Çiçekleri Episode 199 Trailer – December 1 Friday
  The trailer for Kan Çiçekleri Episode 199 is out, and the series continues on December 28th, Friday, on Kanal 7. The last episode highlighted Baran’s efforts to understand why Dilan behaved the way she did. What will unfold in Episode 199? Stay tuned for details in our coverage!
 • Kan Çiçekleri 199. Bölüm Fragmanı İzle – 1 Aralık Cuma
  Merhaba Kan Çiçekleri severler… Baran ve Dilan  görsel şölen yaratıyor.Artık ikilinin aşklarına doyum olmuyor desek yeridir.  Kan Çiçekleri 199.bölümde neler olacak? Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir