Kan Çiçekleri 110. Bölüm Fragmanı İzle – (29 Mayıs Pazartesi)

kan-cicekleri-110

Dilan Hayal Kırıklığına Uğramaktan Korkuyor!

Merhaba Kan Çiçekleri severler. Dilan kalbi attıkça Karabey ailesinin bir parçası olup olmayacağı endişesi taşıyor. Aslında Dilan hayal kırıklığına uğramak istemiyor. Kan Çiçekleri’nde heyecanlı bir bölüm bizleri bekliyor. Dilan ve Baran tiyatro sahnesindeler. Kan Çiçekleri 110.bölümde neler olacak? Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz.

Kan Çiçekleri 110. bölüm fragmanı geldi. Kan Çiçekleri 29 Mayıs Pazartesi günü yeni bölümüyle Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya devam edecek. Kan Çiçekleri son bölümde Baran’ın Dilan’a karşı hislerinin değiştiğini vurgulamıştık. Adım adım Baran ve Dilan yakınlaşması yaşanıyor. Kan Çiçekleri 110. bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Kan Çiçekleri 110. bölüm fragmanı geldi! Kan Çiçekleri son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri 110 bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Kan Çiçekleri 110. bölüm izleme detayları sizlerle.

kan çiçekleri 110
kan çiçekleri

Kan Çiçekleri 110 Bölüm Fragmanından Detaylar!

Dizi Haberleri Kan Çiçeklerinde tiyatro bahane yeni aile tablosu şahane… Kan Çiçekleri’nde Cihan’ın tiyatrosu sayesinde Dilan ve Baran ortak hareket etmeye devam ediyor. Aslında Dilan hayal kırıklığına uğramamak adına kendini geri de bırakmaya çalışsa da Baran buna izin vermiyor.

Cihan’ın aile fotoğrafı çekinmek istemesinde bile Dilan fotoğraf karesine girmeli miyim diye irkilmiyor değil!

Dilan’a yine övgüler yağdı! Her gören çifti yakıştırıp birbirlerine olan bakışlarına atıfta bulunmayı ihmal etmiyor. Dilan yine ufak utangaçlıklara maruz kalıyor.

Her şey güzel giderken Derya yine kendini gösterdi. Tuvalette sıkıştırdığı Dilan’a laf sokmaya kalkıyor. Kızım sen nerdesin Dilan nerde! Evden nasıl atıldığını unutmuyor gelmiş tuvalet köşelerinde ahkam kesiyor! Dilan’ın damarına basıyor. Şu sıralar zaten aileye girecek mi girmeyecek sorularıyla boğuşurken Derya can damarından vuruyor.

Siz bu bölümü nasıl buldunuz yorumlarda buluşalım 💕

Kan Çiçekleri 110.Bölüm Fragman Detayları Devam Ediyor! 29 Mayıs Pazartesi Kan Çiçekleri’nde Yaşanacaklar!

KAN ÇİÇEKLERİ 110 BÖLÜM FRAGMANI İZLEME LİNKİ
Kan Çiçekleri Konusu

Bir yanda hayalleri, umutları elinden alınan Dilan diğer yandan kan davasını bitirip kardeşini bu döngüden kurtarmak için evlenmek zorunda kalan Baran’ın hikayesi Kan Çiçekleri ile izleyici karşısına çıkacak.

Karabey ve Demir aileleri yıllardır süren kan davası yüzünden birçok kayıp verir. Bu iki aile, Mardin’den, İstanbul’a sürüklenirken, Karabeylerin konağına yıllar sonra bekledikleri haber gelir. Kanlıları Seyit bulunmuştur. Fakat Baran kan dökülmesini istemez ve bunu durdurmak için aile büyüklerine rağmen Seyit’in kızı Dilan ile evlilik yolunu seçer. Dilan ise hayallerini bir kenara bırakıp, daha fazla kişinin ölmemesi için bu evliliği kabul eder. Fakat bu evlilik ikisi içinde adeta bir hapishanedir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Yedi Numara Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Yedi Numara Oyuncularının Şimdiki Halleri Rüya, Ayten, Armağan, Sabit, Recep, Meryem gibi karakterlerle 23 yıl önce hayatımıza giren Yedi Numara oyuncularının zaman içindeki değişimleri, izleyicileri meraklandırmaktadır. İşte, Yedi Numara’nın efsane oyuncularının günümüzdeki halleri
 • Hayat Bilgisi Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Türk televizyon tarihine damgasını vuran ve milyonlarca izleyici tarafından sevgiyle anılan Hayat Bilgisi’nin oyuncuları, dizinin yayınlandığı dönemde büyük bir hayran kitlesi edinmişti. Peki, şimdi neredeler ve neler yapıyorlar? İşte, Hayat Bilgisi’nin efsane oyuncularının güncel hayat hikayeleri…
 • Prison Break’in Unutulmaz Yıldızları: Oyuncuların Değişimini İnceleyin!
  Prison Break dizisinin ilk sezonundan bu yana tam 17 sene geçti! Kaçış hikayesi, zamanla birçok değişikliğe uğradı. Oyuncuların geçen yıllarda nasıl değiştiğini merak ediyor musunuz? İşte Prison Break oyuncularının unutulmaz değişimleri!
 • Mahallenin Muhtarları Oyuncularının Yıllara Meydan Okuyan Değişimi
  Türk dizisinin en uzun soluklu yapımlarından biri olan Mahallenin Muhtarları, 10 yıl boyunca ekranda yer almış izleyicilerine keyifli anlar yaşatmıştı. Peki, dizinin sevilen oyuncuları yıllar sonra nasıl bir değişim gösterdi? İşte Mahallenin Muhtarları oyuncularının şimdiki halleri!
 • Harry Potter Oyuncularının Büyülü Değişimi: Filmdeki ve Şimdiki Halleri
  J.K. Rowling’in büyülü dünyasından uyarlanan Harry Potter serisi, 2002 yılında başlayarak sekiz filmlik bir serüvene dönüştü. O dönemde çocuk oyuncular olan yıldızlar, şimdi kariyerlerinde parlayan yetişkinler haline geldi. İşte Harry Potter serisinin oyuncularının filmdeki ve şimdiki halleri!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir