Baş Tacım 65.Bölüm Özeti – 26 Ağustos Perşembe

Baş Tacım 65

Vinod Mançu’nun Gerçek Yüzünü Gördü ve Evini Terk Etti!

Baş Tacım 65.bölüm özetinde Arçu Mançu’nun gerçek yüzünü görecek ve onu rezil edecek! Darmesh Manav’ı işten kovacak. Vinod ise olanlardan sonra ailesinin yanına dönecek. Baş Tacım 65.bölüm özeti devam ediyor.

Baş Tacım dizisinde Vaishu evinde yemek verir. Arçu babasının hasta olduğunu görür. Soluchana da çocuklara bakmak zorunda olduğu için kardeşleriyle birlikte gider. Ajit ve Vandu da Arçu’nun evine gelir. Arçu onları gördüğüne şaşırmıştır. Ajit ve Vandu Manav’ın yanına giderken yol üstünde onları da görmek istediğini belirtir.

Arçu Ajit’in böyle bir dönüş yaptığı için Vandu adına mutlu olduğunu söyler. Aynı şekilde Vandu da Ajit’in bu halinden memnundur.

Savita ise Manav’a yemek getirir. Shravani’nin ev meselesini açmaya çalışır. Tabi ki de Manav Shravani’nin evine taşınmayı düşünmez. Attığı bakışlarla da Savita’yı korkutur. Arçu Soluchana’yı almak için Vinod’un evine gelir. Soluchana Mançu’nun acil işi çıktığını bu yüzden ofise gittiğini söyler. Rasika da birden ortalıktan kaybolmuştur. Çocuklar Soluchana’ya kalmıştır. Darmesh ve Arçu özel olarak konuşurlar. Vaishu ise evde iş konuşulmasından rahatsız olduğunu belirtir.

Baş Tacım 65.Bölüm

Manav sokaklarda dolaşırken Arçu’ya rastlar. Arçu dinlenmediği için ona biraz kızar. Daha sonra ikili yemek yemeye karar verir. Arçu Mançu’ya rastlar. Arkadaşlarıyla dolaşıyordur. Evde tam zamanlı bir hizmetçi tuttuğunu söyleyip dalga geçiyordur. Arçu bunu duyunca morali bozulur. Manav ona destek olur.

Baş Tacım 65.Bölüm Özeti Devam Ediyor!

Baş Tacım 65.Bölüm

Mançu eve geldiğinde Rasika da ardından eve girer. Rasika acıktığını söyler. Soluchana yemeklerin hazır olmadığını söyler. Mançu da akşama kadar evde olduğunu yemekleri yetiştirememesine şaşırdığını söyler. Kapıdan giren Arçu bu tembel hizmetçiyi evden kovmasını ister. Mançu annesi hakkında böyle şeyler söylememesini ister. Arçu, Mançu’yu arkadaşlarıyla dolaştığını ve bir hizmetçi tuttuğunu söylerken orada olduğunu anlatır. Rasika araya girmeye çalışsa da Arçu baskın çıkar. Mançu da Arçu’ya saçma sapan konuşmamasını söyler. Arçu annesinin iyi niyetini kullandığını torunlarına bakmak için geldiğinde senin hizmetçin olacağını bilmiyordu der. Kardeşlerinin haklı olduğunu senin değişebileceğine inandığı için aptal olduğunu söyler. Arçu gitmeden elini uzatır. Annesinin maaşını vermesini ister. Mançu paşa paşa 1200 rupiyi Archana’nın eline sayar.

Soluchana eve çantasıyla gelince Malohar şaşırır. Neden geldiğini sorar. Ne Arçu ne de Soluchana konuşabiliyordur. Arçu babasına haklı olduğunu söyler ve gördüklerini anlatır. Malohar da şok olur. Bir kez daha Mançu’nun asla değişmeyeceğine inandığını söyler.

Rasika ve Mançu, Arçu’yu çekiştirir. Rasika bu kadar şeyi Arçu’nun nasıl söyleyebildiğine şaşkın. Mançu ise Vinod’a ne diyeceğini düşünüyor. Rasika durumu kurtaracağını söyler. Rasika bu zamana kadar her olayı üstünden mükemmel şekilde kalktı bununda kalkacaktır.

Kızlar da olayı öğrenince eve koşar. Annelerinin düşürüldüğü pozisyondan mutsuzdurlar. Arçu’nun yapması gerekenleri yaptığı için mutludurlar. Soluchana da artık gözünü dört açacağını söyler.

Baş Tacım 65.Bölüm Özeti – 26 Ağustos Perşembe Neler Olacak?

Manav iş yerine gider. Darmesh onu ofisine çağırır. Sağlını sorar. Prakash’ı kovduğunu ama kendisinin de hatası olduğu için Manav’ı da işten çıkaracağın söylüyor. Manav’a son maaşını da verir. Maav yeni iş bulana kadar kalmayı teklif etse de Darmesh buna izin vermiyor.

Manav Arçu’yu görür. Darmesh’in kendisini kovduğunu söyler. Yaptıklarından dolayı Darmesh’in hakkı olduğunu savunur. Archana da soluğu Darmesh’in ofisinde alır ve istifa mektubunu imzalamasını ister. Gaza gele Archana’yı Darmesh geçerli bir nedenin olmadığı için ayrılamazsın der.

Vinod birden çıkagelir. Babasına aldığı hediyeyi vermek için gelmiştir. Annesinin bu evde olduğuna şaşırır. Vinod’un sorularını yanıtsız bırakınca Vinod annesinin günübirlik geldiğini sanıyor. Onu ertesi gün almaya geleceğini söyler. Vinod bir şeyler döndüğü anlar ve evine gider.

Kapıyı Rasika açar. Vinod kızgın görünüyordur. Rasika hemen rolden role girip kendini acındırmaya çalışır. Evde kalmak için türlü bahaneler uydurur. Vinod doğruca mutfağa Mançu’nun yanına gider. Vinod annesinin nerede olduğunu sorar? Mançu Vinod’a sakin olmasını daha sonra anlatacağını söylüyor. Onlar yalan yanlış şeyler anlata dursun Vinod evden sonra Varsha’nın yanına gitmiş ondan tüm hikayeyi dinlemiştir. Şimdi bu evde tam tersi anlatılıyordur. Vinod ikisinin gerçek yüzünü bildiği için onlara inanmaz. Mançu Arçu’nun kendisinden para aldığını ve onu tokatlamak istediğini söyler. Vinod Mançu’ya tokat atar. Tekrar ailesinin evine döneceğini ve kendisini zorlamayacağını söyler. Çocuklarını da alıp gidecektir. Kendisi de annesiyle mutlu mesut yaşayabilecektir.

Satish, Manav’ın kovulmasına bozulmuştur. Çünkü bu Darmesh ile ortak karar alıp vermeleri gerekiyordu. Satish bu yüzden Darmesh’e kızar. Satish ayrıca Archana’ya Darmesh’in sözünden caymaması halinde istifa edeceğini söyler.

Bu arada Vinod aile evine döner. Annesinden yapılanlar için özür diler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir