Baş Tacım 53.Bölüm Özeti – 14 Ağustos Cumartesi

Baş Tacım 53

Karar Verildi! Savita’nın Gözyaşları …

Baş Tacım 53.bölüm özetinde Manav ve Arçu boşanacak mı? İkiliyi neler bekliyor. Baş Tacım 53.bölüm özeti devam ediyor.

Baş Tacım dizisinde mahkeme zamanı gelmiştir. Archu ve Manav boşanacak mıdır? Hakim Arçu’ya kararını sormuştu ve Arçu boşanmak istediğini söylemişti. Arçu’nun bu kararını tüm ev halkını hüsrana uğratmıştı. Aynı soru Manav’a sorulunca boşanma isteğini yineler. Hakim Manav ve Arçu’nun haline bakıp ek süre vereceğini söyler. Bu mola zamanı aileler için fırsattır. Herkes Manav ve Arçu’yu ikna etmek için çabalar. Araya Satish dahi girer ama ne Manav ne de Arçu’dan ses gelir. Bu anları ise Rasika ve Ajit mutl mesut izler.

Hakim tekrar sorduğunda cevapların değişmediğini görüp boşanmayı gerçekleştirir. Savita onları affetmeyeceğini söyler. Arçu hanım son bir işi olduğunu söyleyip ortalıktan kaybolur.

Arçu’nun başka derdi yokmuş gibi Shavrani’nin peşine düşer. Evlerine gider. Shavrani hayatını mahvettiği halde ne hakla geldiğini sorar. Girish’te ona güvendiğini kızının hayatını mahvettiğini söyler. Bu ailedeki özgüven kimse de yok. Kim kimin hayatını neye göre mahvetmiş. Cevabı olan?

Baş Tacım 53.Bölüm Özeti

Arçu boşandığını ve Shavrani’yi evine götürmeye geldiğini söyler. Artık Deskmukhlar’ın gelini olacağını söyler. Arçu Manav’ın sözünün hayatından büyük olduğunu söylüyor. Ne söz ama! Ev alıyor sanki !

Arçu tekrar Manav’ın evine gider. Savita doğal ve haklı olarak burada ne hakla sıfatla durduğunu sorar. Arçu yeni gelinini getirdiğini söyler ve içeriye Shavrani gelir. Arçu bir güzel Shavrani’nin içeriye giriş törenini yapar. Arçu bu iyiliği karşısında Shavrani’den hak ettiği değeri de görüyor. Shavrani ne yapması gerektiğini ona söylememesini ister.

Baş Tacım 53.Bölüm Özeti Devam Ediyor!

Arçu Manav ile birlikte çantasını toplar. Damador ile vedalaşmaya başlar. Damador neden boşandığını sorsa da Arçu alkolü bırakıp sağlığına dikkat etmesini ister. Sıra Savita’dadır. Savita ile vedalaşmak kolay olmayacaktır. Savita onu gelini olarak kabul ettiği için pişman olduğunu söyler. Beni kırdığın halde kutsamamı istiyorsun. Güvenimi ve umudumu kırdın. Bir gelin olarak doğru yaptığına inanıyorsan yanılıyorsun. Senin bu aileyi mutlu etme görevin vardı şimdi koca bir hüzün bıraktın der. Savita ağlayarak Arçu’yu evden dışarı çıkarır. Mahalleli kapılara dökülmüştür. Savita komşularının omzunda ağlıyordur. Arçu kadınlarla da vedalaşır.

Can Yoldaşım 16. Bölüm Özeti – 15 Ağustos Pazar

Okumak için Hemen Tıkla

Savita nasıl Arçu’nun eve döndüğünde abartılı tepki gösterdiyse şimdi de tepkisini abartıyordur. Savita evden cenaze çıkmış gibi davranıyordur. Manav da Arçu’ya bakıp ağlar. Ona doğru koşmaya karar verdiğinde ortada dikilen Shavrani’yi fark eder. Arçu valizi elinde arkasını dönmüş gidiyordur. Aklında sadece Deskmukhlarla yaşadığı anıları vardır.

Karankaj ailesi de gözü yaşlı şekilde Arçu’nun eve dönüşünü bekler. Arçu elinde valiziyle geldiğinde ona ilk sarılan annesi olur. Kız kardeşleri herkes teker teker sarılır ama bir yandan da azarı yiyordur. Herkes yanlış bir karar verdiğini savunur.

Rasika ve Ajit durumdan memnun. Ne de olsa intikam alındı. Soluchana ise dayanamayıp bu ikilinin yanına geliyor. Rasika, Soluchana’ya kızının yanında olması gerektiğini söylüyor. Soluchana kızının güçlü ve desteğe ihtiyacı olmadığını söylüyor. Rasika dalga geçmeye başlayınca Soluchana onlara iğrenç insanlar diyor. Bu arada Manav ve Vandu’da gelmiştir. Manav tekrar Soluchana’dan özür diler.

Baş Tacım 53.Bölüm

Baş Tacım 14 Ağustos Cumartesi Neler Olacak?

Soluchana eve döndüğünde yine Mançu ile aralarında atışma başlar. Mançu evde ne zaman Arçu ile ilgili bir sorun çıksa hemen annemler suçlanıyor demeye başlar. Soluchana da suçlular ki suçlanıyorlar der. Arçu araya girip benim için kavga etmeyin olan oldu der.

Savita pazarda kavga çıkarır. Kadınlar Arçu gittiğinden beri eski haline döndüğünü konuşurlar. Savita mutfağa girince söylenmeye başlar. Bu kız her yeri değiştirmiş der.Savita Arçu’ya telefon eder. Arçu anne diye hitap eder. Savita kimsenin annesi olmadığını söyler. Sesini duymak için bahane yarattığımı düşünme der. Savita şekerin yerini sorar. Hayatımdaki tüm tatlılık gitti şimdi sahte tatlılar yapmam diyerek ağlamaya başlar.

Bhavna, Varsha ilişkisi ise kötü olmaya devam ediyor. Evin içinde saklambaç oynuyor gibidirler. Varsha konuşmak istediğini söylese de Bhavna yüzünü bile görmek istemediğini söyler.

Ertesi sabah Karankaj ailesinin ışıkları sabah 5’te yanmaya başlamıştır. Tıpkı her şey eskisi gibi… Soluchana uyanıp kızının ona çay yaptığını görür. Soluchana’nın komşusu gelir. Arçu’nun bu evde uzun süre kalmasının uygun olmadığını söyler. Soluchana ise kızının istediği kadar kalabileceğini dile getirir. Bu konuşmaları Arçu duyar. Bakalım Arçu nasıl bir yol çizecek kendine?

 • Aşk Yakar 109.Bölüm Özeti – 26 Temmuz Salı
  Svetlana Belası Dönüyor! Aşk Yakar 109.bölüm özetinde neler olacak? Aşk Yakar 109.bölüm özetinde Mehek, Shaurya’yı hapisten kurtarmak için planını ilmek ilmek işliyor. Mehek ve ekibi Anjali’yi hapse yollamayı başarırken daha büyük bir felaketi uyandırdıklarının farkında …
 • Aşk Yakar 108.Bölüm Özeti – 25 Temmuz Pazartesi
  Mehek Hamile! Aşk Yakar 108.bölümde neler olacak? Aşk Yakar 108.bölüm özetinde Mehek Shaurya’yla kavga eder ve evden ayrılır. Anjali, Mehek’in başını belaya sokar. Mehek’in imdadına Shaurya koşar. Mehek’in hamile olduğu ortaya çıkar. Aşk Yakar 108.bölüm …
 • Aşk Yakar 107.Bölüm Özeti – 24 Temmuz Pazar
  Mehek Anjali’yi Kaçırdı! Aşk Yakar 107.bölümde neler olacak? Aşk Yakar 107.bölüm özetinde Karuna tüm mal varlığını Anjali’nin üstüne devredecek. Mehek ise Anjali’yi kaçırıp bu duruma engel olmaya çalışacak! Aşk Yakar 107.bölüm özeti devam ediyor. Aşk …
 • Aşk Yakar 106.Bölüm Özeti – 22 Temmuz Cuma
  Shaurya ve Mehek Evden Atıldı! Aşk Yakar 106.bölümde neler olacak? Aşk Yakar 106.bölüm özetinde Karua Shaurya ve Mehek’i evden yolluyor. Shaurya cüzdanına kadar her şeyi evde bırakıp ayrılır. Shaurya ve Mehek’i hangi zorluklar bekliyor? Aşk …
 • Aşk Yakar 105.Bölüm Özeti – 21 Temmuz Perşembe
  Aşk Yakar 105. bölüm özetinde Anjali evlendirileceğini öğrendiğinde olay çıkarır. Anjali Karuna ve Mehek’in arasını bozdu. Aşk Yakar 105 bölüm özeti devam ediyor. Aşk Yakar 105. bölüm özetinde ev halkı Anjali’nin evlendirilmesine karar vermişti. Karuna …

Bir yanıt yazın