Baş Tacım 306.Bölüm – 1 Temmuz Cuma

Baş Tacım 306

Naren ve Pari Barıştı!Archana Pari’ye TOKAT Attı!

Baş Tacım 306.bölüm özetinde Naren ve Pari barışıyor. Pari Shekar yerine Naren’i seçiyor. Ankita ise gözyaşları içinde oradan ayrılıyor. Baş Tacım 306.bölüm özeti devam ediyor.

Baş Tacım son bölümde Rushali Ankita’yı oyuna getirmiş imzaladığı belgeleri göstermişti. Ankita böyle belgeler imzalamadığını kendisini oyuna getirdiğini ima eder. Rushali ise Naren için en uygun adayın Pari olduğunu söyleyerek Ankita’ya duygusal baskı yapar. Naren’in iyiliği için fedakarlık yapıp gitmesini ister. Naren artık onu tanımıyor ve sevmiyordur.

Naren, Pari’yi görmek için evlerine gelir. Ahana’dan kapıyı açmasını ister. Pari pencereleri kapatır. Naren onunla konuşmasını ister. Kapıyı çalar ve Pari’den aramasını seçmesini ister. Ankita ve Mansi, Naren’in sesini duyarak uyanırlar. Naren buradan gitmem diyor. Pencerelerinden ona bakıyorlar. Naren evinin önünde oturuyor. Ankita kendini kötü hisseder ve ağlar.

Sabah Naren uyanır. Ankita musluk suyundan su getiriyor ve Naren’e bakıyor. Uyanır ve Ahana’yı düşünür. Pari ondan gitmesini ister. Naren bana beni sevdiğini söyle diyor. Pari, seni sevmiyorum diyor. Naren, kim beni battaniyeyle örttüğünü soruyor. Pari ankita diyor. Ankita senin karın diyor. Naren şaşırır. Seni hak ettiğini söylüyor. Naren Ankita’ya bakar ve ayrılır.

Pia ise Pari’nin her hareketinde yanlış yaptığını ima etmeye çalışır. Naren’i asıl sevdiğinin Pari olduğunu Ankita’yı sevmediğini söyler.

Naren Pari’nin Shekar’la evleneceğini duyar ve Pari imza atacakken onları basar. Shekar’ı suçlarken Pari’den de kendisini aldattığını söyler. Pari Naren’e evli olduğunu hatırlatır. Naren hatırlamadığı bir evlilik gerçekleştirdiğini haykırır. Ankita salona gelir. Naren onu kovarken o yine onun arkasını toplamaya çalışır. Ankita Pari’nin yanına gidip Naren’le sözleşmeli evlilik gerçekleştirdiğini bu deliyi umursamadığını söyler. Aslında paraya değer verdiğini o yüzden Naren’le ilgilendiğini söyler. Pari de gaza gelir. Pari, sana olan aşkımı feda edecektim der. Paraya önem veriyorsan sana para verirdim der. Naren’i seviyorum diyor.

Baş Tacım 306.Bölüm Özeti Devam Ediyor

Söz hakkı Shekar’dadır. Shekar da Pari de ki sessizliği fark edince Naren ve Pari’nin ellerini birleştirir. Naren ve Pari birbirine sarılır. Ankita’ya düşense uzaktan izlemek olur.

Archana ise Pari’yi tokatlar. Başkasının mutsuzluğu üzerine nasıl böyle bir mutluluk kuracağını sorar. Archana ona değerlerinden bahseder. Pari Naren ve Ankita’nın evliliğinin sahte olduğunu söyler.

Rushali, Shrish’e Ankita’nın bu tarz bir belge imzalamadığını onu kandırdığını söyler. Ankita ise herkesi ikna etmeye çalışır. Archana ve Sheakar Ankita’nın yala söylediğini gözlerinden anlamıştırlar. Naren’i ne kadar çok sevdiğini hissetmiştirler. Ankita ise onlara rol yaptığını söyler. Pari ve Pia ise Ankita’ya ilk inananlardan olmuş onun böyle nasıl değiştiğini konuşurlar.

Naren, Ankita’yı arar. Ankita şaşırır. Naren ise gerçek hayatla profesyonel hayatı birbirine karıştırmamak gerektiğini söyleyip o iş teklifinde bulunur. Ankita ise doğacak çocuğu için bu teklifi kabul eder. Ankita ofise gittiğinde ise büyük bir sürprizle karşılaşacaktır. Naren, Kinnari’nin sözleriyle Raunag’ın hapiste olduğunu öğrenir. Ankita’nın kardeşine iftira arttığını sanıp ofiste Ankita’yı yaka paça dışarı attırır. Naren ağıza alınmayacak sözler söyler. Ertesi gün tüm gazetelerde Ankita’nın özür mektubunun gazetelerde yayınlanacağını Raunaq’ın serbest kalacağını söyler.

Mansi ve Shashank sinirlenip eve gelir. Naren’e haddini bildirmeye çalışırlar. Mansi zamanında Naren’in yanında durduğunu anlatır. Naren ondan susmasını ister ve kardeşinin bunu yapamayacağını söyler. 

Sunanda gelir ve Mansi’nin haklı olduğunu söyler, Raunakh Mansi’ye tecavüz eder ve bu mahkemede kanıtlanır. Mansi daha sonra Ankita’nın ona ne kadar yardım ettiğini hatırlamasını rica eder ve bunca fedakarlıktan sonra bile onu hayatından kovmuştur. Naren’in bencil olduğunu ve Ankita’nın şu anda hayatında olmadığı için ona acıdığını söylüyor.

Archana, ona tokat attığı için Pari’den özür diler. Pari, özür dileyerek onu utandırmamasını ister ve onu dövmeye hakkı olduğunu söyler. Archana, Soham’ı bir kez vurduğunu ve bunun yüzünden şimdi bile acı çektiğini söylüyor. Pari, ona vurduğu için kendini kötü hissetmediğini, ancak Ankita’ya ondan daha fazla inandığında kötü hissettiğini söylüyor.

Baş Tacım 306.Bölüm – 1 Temmuz Cuma Günü Neler Olacak?

Naren, Kinnari’ye her şeyi bilmesine rağmen neden yalan söylediğini sorar ve onun önünde durduğunu çünkü kendisinin Raunakh’ın karısı olduğunu ve Raunakh’ın onun için öldüğünü söyler. Naren gelir ve Ankita’nın iyi bir kız olduğunu söyler ve ondan özür dilemesini ve geri gelip ofisine katılmasını istemesini ister.

Mansi ve Shashank, Ankita’ya kendisine yanlış bir şey olmasına izin vermeyeceğini söyler. Naren’in tutuklanmasıyla ilgili bir haber görürler. Ankita karakola ulaşır ve şirketin sahibi olduğunu ve tutuklanması gerektiğini söyler. Naren, Ankita’nın sahibi olduğunu ve neden ona 500 crores değerinde şirket vereceğini söylüyor ve onu manipüle ettiğini iddia ediyor. Naren sinirle oradan uzaklaşır. Müfettiş, polis memurundan Ankita’yı tutuklamasını ister. Shekhar ona bunu neden yaptığını sorar. Naren’i sevdiğini ve bu yüzden onu koruduğunu söylüyor. Shekhar onu yakında hapisten çıkaracağını söyler ve oradan gider.

Naren ofisine gider ve çalışanını eve erken gittiği için dava eder. Daha sonra sekreterinden Ankita ile ilgili ayrıntıları getirmesini ister. Ankita’nın şirketi tekrar Naren’in adına devrettiği bir kağıt bulur ve şaşırır. Ankita, şirketi onun adına geri devrettiğinde neden hapse girdiğini düşünüyor.

Mansi, Ankita’ya yapmadığı hatayı neden kabul ettiğini sorar. Ankita, şirketin kendi adına olduğunu ve Shekhar’ın kefaletini ödemesine yardım edeceğinden emin olduğunu söylüyor. Shashank, Shekhar ile konuşacağını söylüyor. Ankita, Shashank’tan Mansi’ye bakmasını ister ve onları oradan gönderir.

Hapisteki Ankita, Naren’in ona olan nefret dolu sözlerini hatırlıyor ve Naren onu ofisinden bile kovuyor. Daha sonra karnına dokunur ve onun yüzünden acı çektiği için çocuğundan özür diler. Naren ve Pari’nin tekrar ayrılmasını istemediğini, bu yüzden bir şeyler yapması gerektiğini söylüyor. Diğer taraftaki Naren ise huzursuzdur ve şirket transfer kağıtlarına tekrar bakar.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Yedi Numara Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Yedi Numara Oyuncularının Şimdiki Halleri Rüya, Ayten, Armağan, Sabit, Recep, Meryem gibi karakterlerle 23 yıl önce hayatımıza giren Yedi Numara oyuncularının zaman içindeki değişimleri, izleyicileri meraklandırmaktadır. İşte, Yedi Numara’nın efsane oyuncularının günümüzdeki halleri
 • Hayat Bilgisi Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Türk televizyon tarihine damgasını vuran ve milyonlarca izleyici tarafından sevgiyle anılan Hayat Bilgisi’nin oyuncuları, dizinin yayınlandığı dönemde büyük bir hayran kitlesi edinmişti. Peki, şimdi neredeler ve neler yapıyorlar? İşte, Hayat Bilgisi’nin efsane oyuncularının güncel hayat hikayeleri…
 • Prison Break’in Unutulmaz Yıldızları: Oyuncuların Değişimini İnceleyin!
  Prison Break dizisinin ilk sezonundan bu yana tam 17 sene geçti! Kaçış hikayesi, zamanla birçok değişikliğe uğradı. Oyuncuların geçen yıllarda nasıl değiştiğini merak ediyor musunuz? İşte Prison Break oyuncularının unutulmaz değişimleri!
 • Mahallenin Muhtarları Oyuncularının Yıllara Meydan Okuyan Değişimi
  Türk dizisinin en uzun soluklu yapımlarından biri olan Mahallenin Muhtarları, 10 yıl boyunca ekranda yer almış izleyicilerine keyifli anlar yaşatmıştı. Peki, dizinin sevilen oyuncuları yıllar sonra nasıl bir değişim gösterdi? İşte Mahallenin Muhtarları oyuncularının şimdiki halleri!
 • Harry Potter Oyuncularının Büyülü Değişimi: Filmdeki ve Şimdiki Halleri
  J.K. Rowling’in büyülü dünyasından uyarlanan Harry Potter serisi, 2002 yılında başlayarak sekiz filmlik bir serüvene dönüştü. O dönemde çocuk oyuncular olan yıldızlar, şimdi kariyerlerinde parlayan yetişkinler haline geldi. İşte Harry Potter serisinin oyuncularının filmdeki ve şimdiki halleri!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir