İntikam Ateşi 42.Bölüm Özeti – 4 Temmuz Pazartesi

İntikam Ateşi 42

5. Katil Sngram Singh Mi?

İntikam Ateşi 42.bölümde neler oluyor? İntikam Ateşi 42.bölümde 5. katil ortaya mı çıkacak? Shivanya, Sangram formunda Yamini’nin karşısına dikilecek! İntikam Ateşi 42.bölüm özeti devam ediyor.

Shivanya’nın Rithik’in huzur içinde uyuduğunu görünce kıskanmasıyla başlar. Perdeyi kaydırıyor ve güneş ışınlarının Rithik’in üzerine düşmesine izin veriyor. Rithik uyanır ve neden onun uykusunu böldüğünü söyler.  Onun yatağı olduğunu ve istediği gibi uyuyabileceğini söylüyor.

Sesha, Gurumaa’ya işkence eder ve 5. katilin kim olduğunu söylemesini ister. Gurumaa, Rithik’in akrabaları olduğunu söyler ve bilincini kaybeder. Gurudev, Rithik’in ailesinden birini kastettiğini ve öğrenmesi gerektiğini söylüyor.

Uçurumdaki Sangram Singh, oğlu Yuvraj’ı Yamini’den kurtarması gerektiğini düşünüyor. Biri kafasını arkadan vurur ve yere düşer. Rithik’i karşısında görünce şok olur, onun oğlu Yuvraj olduğunu söyler ve bilincini kaybeder. Uyandığında kendini Panchner haveli’de bulur. Rithik gelir ve Sangram, ailesini öldüren ve tüm servetini alan oğlu Yuvraj ve kız kardeşi Yamini olduğunu ve onu bile öldürmek istediğini ve dikkatli olması gerektiğini söyler. Rithik, nagmaninin nerede olduğunu sorar. Sangram, eğer nagmaninin nerede olduğunu bilirse, Yamini’nin nagmani almak için onu öldüreceğini söylüyor. Rithik dışarı çıkar ve Sesha’ya dönüşür. Sesha, Shiv mandir’e geri döner. Shivanya da gelir. Sesha, Yamini’ye 5. katil olduğunu söyler. Shivanya inanmaz ve Yamini’nin ailesini sevdiğini ve hatta onun mutluluğu için oğlunu bir yabancıyla evlendirdiğini söyler. Shesha ondan kendisini doğrulamasını ister.

İntikam Ateşi 42.Bölüm Özeti – 4 Temmuz Pazartesi Fragman ve Özeti

Shivanya, Sangram formunda Yamini’nin odasına gider ve Yamini’nin boynunu boğar ve ona neden ihanet ettiğini, oğlunu neden öldürmek istediğini sorar. Gurumaa’nın yüzüğüne sahip Yamini bunun nagin olduğunu anlar ve bunun yerine Sangram’ın açgözlü olduğunu ve Ankush ile birlikte herkesi öldürdüğünü söyler.

Rithik gelir, Shivanya kaçar. Yamini, Sangram öldüyse buraya nasıl geldiğini düşünür. Şimdi Shivanya’nın Sangram yaşıyorsa onu öldüreceğini ve her iki düşmanının da öleceğini düşünerek sırıtıyor. Ankush’a gider ve Sangram’ın cesedini kontrol edip etmediğini sorar. Sangram’ın öldüğünü söylüyor. Hayatta olduğunu ve ölmesi gerektiğini söylüyor. Ankush’u yine yendi.

Shivanya, shiv mandir’e geri döner ve Sesha’ya Sangram’ın Yamini değil, 5. katil olduğunu söyler. Gurudev, Guruma’nın o zaman Sangram’ı işaret ettiğini söylüyor. Sesha, Shivanya’ya Sangram’ı öldürürse Rithik’i kaybedeceğini, ancak sözünü yerine getirmesi ve 5 katili de öldürmesi gerektiğini, aksi takdirde ebeveynlerinin ruhlarının huzur içinde olmayacağını söyler. Shivanya, Rithik’in babasını nasıl öldüreceği konusunda bir çıkmaza girer.

Sangram shiv mandir’e gelir ve Sesha’nın nagin olduğunu görünce şok olur. Sesha, gurudev’e Shivanya’nın Rithik’in aşkına düştüğünü ve amacını unuttuğunu söyler. 5 katilin hepsini öldürmek için Rithik ile evlendi, ancak kalan 2 katili öldürmekte tereddüt ediyor. Sangram, oğlunu nagin Shivanya ve Sesha’dan kurtarması gerektiğini düşünüyor.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın…

Merak Ediyorsan Tıklaman Yeterli

 • Kızılcık Şerbeti 66.Bölümde Neler Olacak?
  Merhaba Kızılcık Şerbeti severler. Sezon finalinde yer yerinden oynayacak. Görkem ve Nilay arasındaki savaşta yaralanan kim olacak? Kızılcık Şerbeti 66.bölümde neler yaşanacak? İşte Kızılcık Şerbeti 66.bölümde yaşanacaklar!
 • Şehrazad Dizisi Konusu ve Oyuncuları
  Dizi dünyasında artık adım adım finaller ve sezon arası gerçekleşirken gözler eylülde başlayacak yeni sezona çevrildi. Final yapan dizilerin ardındaki boşluğu hangi dizilerin dolduracağı şimdiden merak konusu. Şehrazad dizisi yeni sezona damgasını vuracağı konuşuluyor. Şehrazad dizisi başrol oyuncuları kim? Şehrazad ne zaman başlayacak? Şehrazad konusu ne? İşte Şehrazad dizisine dair tüm ayrıntılar…
 • Divane Gönlüm Final Bölümü Özeti – 18 Haziran Salı
  Divane Gönlüm final Bölümü Full İzle. Divane Gönlüm final bölümde neler olacak? Divane Gönlüm final bölüm özetinde Sultan, Nagin tarafından vurulur. Harun suçu üstlenir. Divane Gönlüm final bölüm özeti devam ediyor.
 • Divane Gönlüm 19.Bölüm Özeti – 17 Haziran Pazartesi
  Divane Gönlüm 19. Bölüm Full İzle. Divane Gönlüm 19. bölümde neler olacak? Divane Gönlüm 19. bölüm özetinde işler karıştı. Ramsa çiftin arasına girdi ve Harun, Nagin’den boşanmak istediğini söyledi Sultan yüzünden Nagin bebeğini kaybetti. Divane Gönlüm 19.bölüm özeti devam ediyor.
 • Divane Gönlüm 18.Bölüm Özeti – 14 Haziran Cuma
  Divane Gönlüm 18. Bölüm Full İzle. Divane Gönlüm 18. bölümde neler olacak? Divane Gönlüm 18. bölüm özetinde işler karıştı. Ramsa çiftin arasına girdi ve Harun, Nagin’den boşanmak istediğini söyledi Sultan yüzünden Nagin bebeğini kaybetti. Divane Gönlüm 18.bölüm özeti devam ediyor.

Bir yanıt yazın