Baş Tacım 252.Bölüm Özeti – 18 Nisan Pazartesi

Baş Tacım 252

Manav KAFASINDAN VURULDU!

Baş Tacım 252.bölüm özetinde Arjun ve Purvi’nin romantik halleri devam eder. İkili için bir resepsiyon daveti verilir. O davette istenmeyen olaylar yaşanacaktır. Baş Tacım 252.bölüm özeti devam ediyor.

Baş Tacım dizisinde Arjun ve Purvi sonunda evlenmişti. Bu bölüm onları romantik sahnelerini izleyeceksiniz. Arçu ve Manav’da Pari’yi ortalarına almış ona bakıyorlardır. İkili çocuklarını beraber büyütememiş ama torunlarını büyütmekten keyif alıyordur.

Arjun ve Purvi için resepsiyon verilecektir. Tüm aile bu geceye hazırlanmaya başlar. Arçu oğlu Soham’a denemesi için kıyafetler getirir. Soham ardından teslimat işini yapmaya başlar. Uğradığı ilk kapı Gauri’nin evidir. Annesi onu içeriye davet eder. Soham, Gauri’nin geldiğini görünce onu görmemezlikten gelir ve gazete okuyormuş gibi yapar. Soham, Gauri’yi resepsiyona davet eder.

Ovi, Pari’yi kucağına almış ondan özür diliyordur. Hiçbir zaman onun suçu olmadığını tüm suçu ondan çıkarmaya çalıştığı için haksız olduğunu söyler. Daima ilk çocuğunun Pari olduğunu anneliği ondan öğrendiğini söyler.

Baş Tacım 252.Bölüm Özeti Devam Ediyor

Maçu da kızı için damat adayı aramaya başlamıştır. Soluchana bu devirde gençlerin eşlerini kendisinin seçtiğini söyler. Soluchana’nın aklına Soham gelir. Onun da evlilik çağına geldiğini düşünür. Mançu Soham’ı yermeye başlar. Onun kaba ve eğitimsiz olduğunu onunla evlenmek isteyen birini çıkmayacağını söyler.

Parti başlar. Misafirler gelmeye başlar. Gaurinin ailesi ve Deskhmuk ailesi selamlaşır. Soham, Gauri’nin güzelliği karşısında etkilenir ama başka yöne bakmaya çalışır. Gelenler arasında Onir’de vardır. Arçu onu gördüğüne çok sevindiğini söyler.

Gauri, Soham’ın yanına gelir. Onun çok iyi göründüğünü söyler. İkili sohbet ederken bir anda silahlar patlar. Manav yere yığılır. Archana çığlık çığlığa yanına gelir. Gauri ve Onir Manav’la ilgilenmeye başlar. Abulans gelir ve Manav hastaneye kaldırılır.

Savita ve Arçu kriz geçiriyordur. Arçu Savita’ya sakin olmasını Manav’ın uyanıp sabah işe gideceğini söyler. Purvi de Manav’ın haline çok üzülür.

Doktor ameliyatın başarılı geçtiğini söyler. Ama kurşunu Manav’ın kafatasından çıkaramamışlardır. Manav’ın bilinci kapalıdır. Onun uyanmasını bekleyeceklerdir. Soham’da üzülenler arasındadır. Ailesinin yanında güçlü duruyor yanız kaldığında ağlamaya başlıyordur. Gauri Soham’ı teselli eder. Yaralananlardan birisi de Sandeep’tir. Kendisi Gauri’ye yazmaya başlar. Kurşundan önce Gauri’yi görüp bilincini kaybettiğini daha sonra kendisinin ayılttığı gibi sözler söyler.

Baş Tacım 252.Bölüm Özeti – 18 Nisan Pazartesi Günü Neler Olacak?

Vandu evlerine gelir. Bir hafta kadar kalacağını söyler. Ev sessizdir. Onu babası karşılar. Vandu Manav’ın durumunu öğrendikten sonra soluğu hastanede alır. Abisine uyanması için seslenir. Rakhi bilekliğini ona takıp şans getirmesini ister. Arçu koşarak gelir ve Manav’ın uyandığını haber verir. Ama bir sorun vardır. Manav eline geçen her şeyi fırlatıyor ve herkese bağırıyordur. Doktor gelip herkesi çıkarır. Manav’ın üzerinde birkaç test yapmaları gerektiğini söyler. Arçu neler olduğunu anlayamamıştır. Doktor beynin en hassas yapı olduğunu ve Manav’ın hasar aldığını söyler. Böylece Manav’ın olumsuz davranışlarda bulunabileceğinin altını çizer.

Manav sinirle odadan çıkar ve Arçu’ya nerede olduğunu sorar. Zamanında hasta olduğunda onun başında bekleyip iyileştirdiğini söyler. Aynı davranışı kendisi içinde beklediğini ima eder. Ertesi sabah Manav’ı kimse odasında bulamaz. Soham ve Gauri her yerde Manav’ı arar ancak bulamaz. En sonunda karakolda telefon gelir ve Manav tutuklanmıştır. Adamın birini çok kötü dövmüştür. Onir beyin ameliyatı geçirdiğini ve tepkilerinin o nedenle böyle agresif olduğunu söyler. Arçu Manav’ın çok değiştiğini görür.

Mittal hastaneye gelir. Kadınlar onu görünce sinirleri bozulur. Mittal, Sandeep’in odasına gider. İyileştiğini ve hastaneden çıkmak istemediğini söyler. Gauri’ye sırnaşmaya devam eder. Gauri, Sandeep’e çok kızar.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Pis Yedili Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Show Tv ekranlarında 2011 yılında yayınlanan Pis Yedili dizisi bir dönem ekrana bağlayan dizilerden birisi olmuştu. Bazı isimler günümüzde en çok konuşulan dizilerde en iyi olmayı başardı. İşte Pis Yedili oyuncularının şimdiki halleri.
 • Kavak Yelleri Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  31 Mayıs 2007 tarihinde Kanal D’de yayımlanmaya başlayan Kavak Yelleri 30 Ağustos 2011 tarihinde ekrana gelen “Ve Dünya Bizi Yakınlaştırmak İçin Döndü” isimli 170. bölümü ile final yaparak sona ermişti. Toplam 5 sezondan oluşan Kavak Yelleri oyuncularının şimdiki halleri.
 • Selena Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  2006 yılında izleyicilerle buluşan ve Türk televizyon tarihine iz bırakan fantastik kurgu ve komedi dizisi Selena, ekranlara geldiği dönemde büyük bir ilgiyle karşılanmıştı. Başrollerini Sinem Kobal, Cansu Demirci, Gizem Güven ve Dilara Kurtulmuş’un paylaştığı dizi, 3 sezon boyunca seyircileri büyülemiş ve 2009’da 104. bölümüyle unutulmaz bir final yapmıştı. 18 yıl sonra Selena oyuncuları ne yapıyor?
 • Yılan Hikayesi Dizisi Oyuncuları 25 Yıl Sonra Nasıl Görünüyor?
  Yalnızca iş arkadaşlarının Memoli’si, E be köylü kızı Zeyno, Rambo, Avni, Belgin, Kürşat, Gülsüm ve Başkomiser Kemal… İşte bu karakterlerin hayatımıza tam 25 yıl önce girmiş. Şimdilerde Yılan Hikayesi oyuncuları nasıl görünüyor merak ediyor musunuz? Yılan Hikayesi Oyuncularının şimdiki halleri…
 • Bir Zamanların Efsanesi Vahşi Güzel Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Bir dönemin efsane pembe dizisi Vahşi Güzel’i unutmak mümkün değil. Mila ve Ivo o zamanlar favori çiftimizdi. Takvimler 2001 gösterdiğinde Türk televizyonunu pembe diziler ele geçiriyordu. Ana haberden hemen önce yayınlanan Vahşi Güzel çok konuşulan jenerikte esas kızımızın top sektirmesi meşhurdu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir