Can Yoldaşım 267.Bölüm Özeti – 23 Nisan Cumartesi

Can Yoldaşım 267

Suraj Dans Hocasıyla Yatakta BASILDI! AŞK ÇIKMAZI!

Can Yoldaşım 267.bölüm özetinde Sandiya kadınların da desteğiyle Santoş’un özürlüğünü kazanmasını sağlamıştı. Santoş kurtulsa da konakta buruk hava devam eder. Chaturi’nin gelişi bu havayı dağıtırken Sandiya ve Suraj’ı barıştırma planı tam bir yılan hikayesine döner. Peki 267. bölümde bizleri neler bekliyor? Can Yoldaşım 267.bölüm özeti devam ediyor.

Sandiya ve Suraj küslüğü! Mena ve Chaturi ikiliyi birleştirmek için planlar yapar. Bu esnada Mena yine rahat durmaz. Emily türlü oyunlar yapar. Emily bu durumu fark eder. Mena’nın neden kendisiyle uğraştığını sorar. Beni zorla Santoş’un gözünde küçük mü düşürmek istiyorsun der? Bu yaptığını şimdi ona anlatacağını söyler.

Mena hemen araya girer. Bunu bilerek yaptığını açıklar. Santoş’un sessizliğe gömüldüğünü, onu canlandırmak için yaptığını söyler. Mena’nın bu düşüncesi Emily şaşırtır. Emily Mena’ya destek vereceğini açıklar.

Dans zamanı! Mena’nın kıskançlıkları, oyunları elbette bitmez. Mena’ya ara verip Suraj ve Sandiya’ya bakarsak ikili hala birbirleriyle yüzleşememiştir. Hem Suraj hem de Sandiya yüzleşmeyi ister. İkili dans için davet edildiklerinde bile beraber dans etme hayali kurar. Ancak bunu bir türlü beceremez. Suraj, Sandiya’nın kendisine bir daha nasıl güveneceğini düşünür? Tam tersi Snadiya da Suraj’ın güvenini nasıl sağlayacağını? Bu durum ikiliyi tam bir çıkmaza sokar.

Can Yoldaşım 267.Bölüm Özeti Devam Ediyor

Erkekler Suraj’ı kızlar ise Sandiya’yı yönlendirmeye devam eder. Mena Sandiya’ya merdivenden düşmüş gibi yapmasını söyler. Suraj koşarak gelecek onu kollarına alacak ve barışacaklardır. Sandiya bu rolü yaparken erkekler hemen Suraj’ı durdurur. Yüz vermemesini söyleyerek onu engellerler. Sonrasında Sandiya’nın rol anlaşınca da bak gördün mü diyerek üste çıkarlar. Kısaca erkekler ve kızlar durduk yere olayları karıştırıp durular.

Yeni tarzlar! Tüm karmaşa yetmezmiş gibi erkekler Suraj’a Sandiya’ı kıskandırmasını söylerler. Suraj dans hocasından eğitim alırken halıyı çekerek ikisini yatağa düşürürler. Sandiya bu durumu görünce kızıp gider. Erkekler Sandiya’nın Suraj’dan etkilenmediğini düşünür. Ve onun tarzını değiştirmeye karar verirler. Tam tersi kızlarda Sandiya’yı daha çekici kılmaya çalışırlar.

Bu arada Mena’nın Santoş planı da işe yarar. Emily hatlarına devam ederken Santoş en sonunda fena halde patlar. Öfkesini Emily kusar. Emily ağlayarak oradan uzaklaşır. Mena’nın yanına gider. Kızlar Santoş’u sonunda eskisi gibi gördükleri için mutludur.

Suraj etkileniyor! Santoş olayında başarılı olan kızlar hemen Sandiya meselesine döner Onu oldukça güzel hazıralar. Sandiya’nın asla Suraj’a bakmamasını isterler. Başka erkeklerle cilveleş ama Suraj’a asla! Tam tersi erkeklerde Suraj’ı hazırlar. Ondan bıçkın bir delikanlı yapmaya çalışırlar. İkili karşılaştıklarında Suraj’ın ağzı açık kalır. Sandiya adeta bir prenses gibidir.

Can Yoldaşım 267.Bölüm Özeti – 23 Nisan Cumartesi Günü Neler Olacak?

Düğün için hazırlıklar ve konuklar artık tamamlanmıştır. Lalima’nın arkadaşı Gopi davete geldiğinde Suraj ve Sandiya’ya övgü dolu sözlerde bulunur. Lalima’nın anlattığı güzel çiftin siz olduğunu ilk bakışta anladım der. Gopi iyi bir dansçıdır. Sandiya’yı alarak dansa kaldırır. Suraj bu muhteşem dansı izleyince gözlerini ondan alamaz. Vikram Suraj’ı uyarır ve kendisine gelmesini ister.

Yarışmayı kim kazanacak! İşleri daha da komikleştiren ve romantikleştiren Lokesh’in ortaya attığı oyun olur. Çiftler birbirlerini etkileyecek şeyler yapacaklardır. Kim etkilenirse kaybedecektir. Kızlar ve erkekler iki gruptur. İlk başlayan Arun ve Santoş olur. Arun Santoş’a gül verir ve romantik sözleriyle onu etkiler. Mena ise kolay lokmadır. Vikram paradan yaptığı gülle onun aklını alır. Tüm çiftler sırayla devam eder ve ortaya beraberlik çıkar. Sonucu belirleyecek Suraj ve Sandiya olacaktır.

Sandiya Suraj’ın, Suraj’da Sandiya’nın kazanmasını ister. Bu tavır ikiliyi yine çıkmaza sokar. En sonunda dayanmayan Sandiya oyunu bırakmak ister. Santoş ve herkes bu tavır karşısında şaşırır. İkilinin düğün günüde bir gerginlik yaşamasından korkarlar.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın!

 • Pis Yedili Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Show Tv ekranlarında 2011 yılında yayınlanan Pis Yedili dizisi bir dönem ekrana bağlayan dizilerden birisi olmuştu. Bazı isimler günümüzde en çok konuşulan dizilerde en iyi olmayı başardı. İşte Pis Yedili oyuncularının şimdiki halleri.
 • Kavak Yelleri Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  31 Mayıs 2007 tarihinde Kanal D’de yayımlanmaya başlayan Kavak Yelleri 30 Ağustos 2011 tarihinde ekrana gelen “Ve Dünya Bizi Yakınlaştırmak İçin Döndü” isimli 170. bölümü ile final yaparak sona ermişti. Toplam 5 sezondan oluşan Kavak Yelleri oyuncularının şimdiki halleri.
 • Selena Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  2006 yılında izleyicilerle buluşan ve Türk televizyon tarihine iz bırakan fantastik kurgu ve komedi dizisi Selena, ekranlara geldiği dönemde büyük bir ilgiyle karşılanmıştı. Başrollerini Sinem Kobal, Cansu Demirci, Gizem Güven ve Dilara Kurtulmuş’un paylaştığı dizi, 3 sezon boyunca seyircileri büyülemiş ve 2009’da 104. bölümüyle unutulmaz bir final yapmıştı. 18 yıl sonra Selena oyuncuları ne yapıyor?
 • Yılan Hikayesi Dizisi Oyuncuları 25 Yıl Sonra Nasıl Görünüyor?
  Yalnızca iş arkadaşlarının Memoli’si, E be köylü kızı Zeyno, Rambo, Avni, Belgin, Kürşat, Gülsüm ve Başkomiser Kemal… İşte bu karakterlerin hayatımıza tam 25 yıl önce girmiş. Şimdilerde Yılan Hikayesi oyuncuları nasıl görünüyor merak ediyor musunuz? Yılan Hikayesi Oyuncularının şimdiki halleri…
 • Bir Zamanların Efsanesi Vahşi Güzel Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Bir dönemin efsane pembe dizisi Vahşi Güzel’i unutmak mümkün değil. Mila ve Ivo o zamanlar favori çiftimizdi. Takvimler 2001 gösterdiğinde Türk televizyonunu pembe diziler ele geçiriyordu. Ana haberden hemen önce yayınlanan Vahşi Güzel çok konuşulan jenerikte esas kızımızın top sektirmesi meşhurdu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir