Can Yoldaşım 267.Bölüm Özeti – 23 Nisan Cumartesi

Can Yoldaşım 267

Suraj Dans Hocasıyla Yatakta BASILDI! AŞK ÇIKMAZI!

Can Yoldaşım 267.bölüm özetinde Sandiya kadınların da desteğiyle Santoş’un özürlüğünü kazanmasını sağlamıştı. Santoş kurtulsa da konakta buruk hava devam eder. Chaturi’nin gelişi bu havayı dağıtırken Sandiya ve Suraj’ı barıştırma planı tam bir yılan hikayesine döner. Peki 267. bölümde bizleri neler bekliyor? Can Yoldaşım 267.bölüm özeti devam ediyor.

Sandiya ve Suraj küslüğü! Mena ve Chaturi ikiliyi birleştirmek için planlar yapar. Bu esnada Mena yine rahat durmaz. Emily türlü oyunlar yapar. Emily bu durumu fark eder. Mena’nın neden kendisiyle uğraştığını sorar. Beni zorla Santoş’un gözünde küçük mü düşürmek istiyorsun der? Bu yaptığını şimdi ona anlatacağını söyler.

Mena hemen araya girer. Bunu bilerek yaptığını açıklar. Santoş’un sessizliğe gömüldüğünü, onu canlandırmak için yaptığını söyler. Mena’nın bu düşüncesi Emily şaşırtır. Emily Mena’ya destek vereceğini açıklar.

Dans zamanı! Mena’nın kıskançlıkları, oyunları elbette bitmez. Mena’ya ara verip Suraj ve Sandiya’ya bakarsak ikili hala birbirleriyle yüzleşememiştir. Hem Suraj hem de Sandiya yüzleşmeyi ister. İkili dans için davet edildiklerinde bile beraber dans etme hayali kurar. Ancak bunu bir türlü beceremez. Suraj, Sandiya’nın kendisine bir daha nasıl güveneceğini düşünür? Tam tersi Snadiya da Suraj’ın güvenini nasıl sağlayacağını? Bu durum ikiliyi tam bir çıkmaza sokar.

Can Yoldaşım 267.Bölüm Özeti Devam Ediyor

Erkekler Suraj’ı kızlar ise Sandiya’yı yönlendirmeye devam eder. Mena Sandiya’ya merdivenden düşmüş gibi yapmasını söyler. Suraj koşarak gelecek onu kollarına alacak ve barışacaklardır. Sandiya bu rolü yaparken erkekler hemen Suraj’ı durdurur. Yüz vermemesini söyleyerek onu engellerler. Sonrasında Sandiya’nın rol anlaşınca da bak gördün mü diyerek üste çıkarlar. Kısaca erkekler ve kızlar durduk yere olayları karıştırıp durular.

Yeni tarzlar! Tüm karmaşa yetmezmiş gibi erkekler Suraj’a Sandiya’ı kıskandırmasını söylerler. Suraj dans hocasından eğitim alırken halıyı çekerek ikisini yatağa düşürürler. Sandiya bu durumu görünce kızıp gider. Erkekler Sandiya’nın Suraj’dan etkilenmediğini düşünür. Ve onun tarzını değiştirmeye karar verirler. Tam tersi kızlarda Sandiya’yı daha çekici kılmaya çalışırlar.

Bu arada Mena’nın Santoş planı da işe yarar. Emily hatlarına devam ederken Santoş en sonunda fena halde patlar. Öfkesini Emily kusar. Emily ağlayarak oradan uzaklaşır. Mena’nın yanına gider. Kızlar Santoş’u sonunda eskisi gibi gördükleri için mutludur.

Suraj etkileniyor! Santoş olayında başarılı olan kızlar hemen Sandiya meselesine döner Onu oldukça güzel hazıralar. Sandiya’nın asla Suraj’a bakmamasını isterler. Başka erkeklerle cilveleş ama Suraj’a asla! Tam tersi erkeklerde Suraj’ı hazırlar. Ondan bıçkın bir delikanlı yapmaya çalışırlar. İkili karşılaştıklarında Suraj’ın ağzı açık kalır. Sandiya adeta bir prenses gibidir.

Can Yoldaşım 267.Bölüm Özeti – 23 Nisan Cumartesi Günü Neler Olacak?

Düğün için hazırlıklar ve konuklar artık tamamlanmıştır. Lalima’nın arkadaşı Gopi davete geldiğinde Suraj ve Sandiya’ya övgü dolu sözlerde bulunur. Lalima’nın anlattığı güzel çiftin siz olduğunu ilk bakışta anladım der. Gopi iyi bir dansçıdır. Sandiya’yı alarak dansa kaldırır. Suraj bu muhteşem dansı izleyince gözlerini ondan alamaz. Vikram Suraj’ı uyarır ve kendisine gelmesini ister.

Yarışmayı kim kazanacak! İşleri daha da komikleştiren ve romantikleştiren Lokesh’in ortaya attığı oyun olur. Çiftler birbirlerini etkileyecek şeyler yapacaklardır. Kim etkilenirse kaybedecektir. Kızlar ve erkekler iki gruptur. İlk başlayan Arun ve Santoş olur. Arun Santoş’a gül verir ve romantik sözleriyle onu etkiler. Mena ise kolay lokmadır. Vikram paradan yaptığı gülle onun aklını alır. Tüm çiftler sırayla devam eder ve ortaya beraberlik çıkar. Sonucu belirleyecek Suraj ve Sandiya olacaktır.

Sandiya Suraj’ın, Suraj’da Sandiya’nın kazanmasını ister. Bu tavır ikiliyi yine çıkmaza sokar. En sonunda dayanmayan Sandiya oyunu bırakmak ister. Santoş ve herkes bu tavır karşısında şaşırır. İkilinin düğün günüde bir gerginlik yaşamasından korkarlar.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın!

 • Her Halimle Sev 8.Bölüm Özeti – 15 Temmuz Pazartesi
  Her Halimle Sev 8. Bölüm Full İzle. Her Halimle Sev 8. bölümde neler olacak? Her Halimle Sev 8.bölüm özetinde düğüne iki saat kala Vedika Sonam ve Savi’nin yıldız falının değiştiğini öğrenir. Vedika ne karar verecektir? Her Halimle Sev 8.bölüm özeti devam ediyor.
 • Her Halimle Sev 7.Bölüm Özeti – 14 Temmuz Pazar
  Her Halimle Sev 7. Bölüm Full İzle. Her Halimle Sev 7. bölümde neler olacak? Her Halimle Sev 7.bölüm özetinde Sonam ve Nityam’ın düğününde birçok sorun çıkmaya devam eder. Bu durum Vedika’yı şüphelendirir. Her Halimle Sev 7.bölüm özeti devam ediyor.
 • Öylesine Derin 15.Bölüm Özeti – 15 Temmuz Pazartesi
  Öylesine Derin 15. Bölüm Full İzle. Öylesine Derin 15. bölümde neler olacak? Öylesine Derin 15.bölüm özetinde Selma Begüm artık Haya’nın eve dönmesine Öylesine Derin 15.bölüm özeti devam ediyor.
 • Her Halimle Sev 6.Bölüm Özeti – 13 Temmuz Cumartesi
  Her Halimle Sev 6. Bölüm Full İzle. Her Halimle Sev 6. bölümde neler olacak? Her Halimle Sev 6.bölüm özetinde Sonam, Shivam’a komplo kurarak ondan kurtulur. Düğün ritüellerinde burçlarla ilgili bir anda Sonam ve Ratna yeni bir krizin eşiğine gelir. Her Halimle Sev 6.bölüm özeti devam ediyor.
 • Öylesine Derin 14.Bölüm Özeti – 14 Temmuz Pazar
  Öylesine Derin 14. Bölüm Full İzle. Öylesine Derin 14. bölümde neler olacak? Öylesine Derin 14.bölüm özetinde Haya’nın planı başarılı olsa da kendisi evden gönderilmiştir. Öylesine Derin 14.bölüm özeti devam ediyor.

Bir yanıt yazın