Baş Tacım 127.Bölüm Fragmanı –12 Kasım Cuma

Baş Tacım 127

Archana Annesini Buldu!

Baş Tacım 126.bölüm özetinde Soluchana’nın evi terk etmesinde Vinod ve Mançu’nın parmağı olduğu anlaşılmıştı. Kızlar annelerini her yerde aramış bulamamıştı. Baş Tacım 127.bölümde Soluchana geri dönecek mi? Baş Tacım 127.bölüm özeti devam ediyor.

Baş Tacım dizisinde Manav gazeteye Soluchana’nın fotoğrafını bastırmış gelecek haberi beklemeye koyulurlar. Soluchana’nın huzur evinde kalan bir arkadaşı hemen Manav’ı arar. Onlara kendiyle alakalı bilgi vermez ve gizli buluşmak istediğini söyler. Manav hemen Arçu’ya haber verir. Arçu ve Manav buluşma yerine giderler ama ne gelen vardır ne giden. İkili kandırıldıklarını düşünüp geri dönerler.

Soluchana da gazeteyi görür. Haberi yaptıranın Manav olduğunu anlar. Kızıyla konuşmayı istiyor. Ama nedense gazetedeki haber yüzünden vazgeçiyor. Kızına mektup yazmaya karar veriyor.

Darmesh evin için yüksek sesle Vaishali’yi arıyordur. Darmesh, Varun’a tokat attığı için çok kızgındır. Vashali de Varun’a babasına ispiyonladığı için tekrar kızmaya başlar. Vaishali bu tokadın açıklamasını Varun’un şımarmaması için yapılmış bir hareket olduğunu söyler. Darmesh ise onu korkuttuğunu belirtir. Eğer Varun’a tokat atmasaydı bugün Soluchana’yı bulmuş olduklarını söylüyor. Çünkü Varun pazar yerinde Soluchana’nın yanlarından geçtiğini görüyor ve Vaishali’ye diyemiyor.

Baş Tacım 127.Bölüm Fragman Özeti

Manav evde duygusal takılır. Bitmek bilmeyen işleri onu bekliyordur. Bir yandan Soluchana’yı bulması gerekiyor diğer yandan babası hastanede yatıyordur. Manav odasından kıpırdamaz. Archana gelir ve onun durgun halini fark eder. Kendini bırakmamasını ve ona ihtiyaçları olduğunu söyler.

Soluchana da kızı Arçu’ya mektubunu yazar ve katlar. Oradaki bir arkadaşından rica eder ve bu mektubu kızına ulaştırmasını ister. Bu arada Varsha ve Vaishali de ablalarını ziyarete gelir. Arçu onlara yaşadığı son gelişmeyi anlatır. Kardeşler kendi aralarında konuşurken kapı çalar. Nabili adındaki kadın Soluchana’nın mektubunu getirmiştir. Archana annesinden gelen mektubu okumaya başlar.

” Sevgili Archu’m;

Bana çok kızgın olduğunu ve endişelendiğini biliyorum. Babanız rüyama geldi ve beni aradığını söyledi. Artık beklemeyi bırakmanız gerekiyor. Benim için endişelenmeyin. Ben gayet iyi ve sağlıklıyım. Benim yüzümden ağlama. Sen kızlarımın en büyüğüsün. Varsha’ya bakman gerekiyor. Vaishali ve Manav’ın da sana ihtiyacı var.

Archana mektubu okurken gözyaşları içinde kalır. Varsha ablasının yanına gelir ve mektubu o devr alır. Şimdi de Varsha yüksek sesle okumaya başlar.

Arçu, Varsha’ya iyi olduğumu ve endişelenmemesini söyle. Şikayet etmeye başlarsa benim yerime onu azarlayabilirsin. Varsha kesinlikle seni dinler. Mızmız olduğu kadar iyi kalplidir.

Varsha da mektubun bu satırlarını okurken kendinden geçer. Arçu yanına gelip sarılır. Onlar sarılırken sıra da Vaishali vardır. Mektubun bu kısmında Vaishali’den bahsedilecektir.

Vaishu için çok endişeli değilim, anlar, bir kez onu anlamaya çalışırsan seni dinler. Vaishali, aranızda en küçüğünüz ,bu yüzden sen ve Varsha ona bakmak zorunda kalacaksınız. Bir gün mutlaka buluşacağız. Ama ne zaman döneceğimi size söyleyemem. Nerede olursam olayım hep sizi düşüneceğim. Söyleyecek daha çok şeyim var ama şimdilik duracağım…

Şimdi üç kız kardeş birbirine sarılıp öyle kalırlar. Archana annesinin yazdıklarından etkilenip kendini toparlamaya çalışır. Archana annesinin yaptığı gibi kendi gözyaşlarını içine gömer ve sonra kız kardeşlerinin gözyaşını siler. Arçu annesinden mektup geldiğini Manav’a haber vermeye gider.

Baş Tacım 127.Bölüm Fragmanı –12 Kasım Cuma Günü Neler Olacak?

Manav ofisine girdiğinde Darmesh’in bir kızı azarladığını görür. İş başvurusu yapan kıza cv’snin kötü olduğunu bu işe nasıl başvurabileceğini sorar. Manav gelir ve odasından Darmesh’i kovup Riya adındaki kızı işe alır. Aynı zamanda Riya, Manav’ın asistanı olur.

Archana odaya girdiğinde Riya ona bağırmaya başlar. Bu odaya böyle izinsiz giremeyeceğini, Manav’la randevusu olmadan görüşemeyeceğini söyler. Arçu kıza gıcık olur. Manav gelir ve Arçu’nun karısı olduğunu söyler. Riya ikisinden de özür diler. Arçu annesinden gelen mektubu Manav’a anlatır.

Manav ve Arçu, hastaneye Damador’u ziyarete giderler. Hastanede mektubu getiren kadın da vardır. Onunda çocuğu rahatsız ve paraya ihtiyacı vardır. Arçu kadını görünce aralarında kovalamaca yaşanır ve kadın saklanır. Arçu, Soluchana’nın kaldığı yere dair ipuçlarına bu kadınla ulaşabileceğini düşünmüştür.

Damador’un yanında Vandu kalıyordur. Ajit eskisi gibi huysuz, kötü bir insana dönüşmüştür. Vandu’yu azarlamaya başlar. Rasika ise Ajit’in tam tersi Vandu ile böyle konuşmamasını ister. Rasika’nın değiğinden değil, Vandu’nun annesinden para koparma derdinde olduğu için Vandu’ya iyi davranmaya çalışıyor.

Riya ofiste Manav gelmeden tüm işleri önceden hazır ediyordur. Bu durum Manav’ın hoşuna gider. Riya Manav’ın işlerini rahatlatıyordur. Nabi adındaki kadın da Arçu’nun evine gelir.

Arçu şimdi Soluchana’nın kaldığı yere doğru geliyordur. İkisi de birbirini görür. Arçu annesine çok kızdığını söyler. Arçu annesine Vinod ve Mançu’nun onu evden attığından haberinin olduğunu söyler. Soluchana utanmaya başlıyor. Archana neden kendisine gelmediğini soruyor. Soluchana onunla kaynanasının evinde beraber yaşamayacağını söyler. Bir müddet burada yalnız kalmak istediğini söyler. Archana’dan da burada kaldığına dair kimseye bahsetmemesini ister. Archana zor durumda kalır.

Archana Manav’dan bu durumu saklamakta çok zorlanacağını söyler. Manav eve erken gelmiştir. Archana’nın nerede olduğunu merak edip arar. Arçu yalan söylemeye başlar. Eve geldiğinde Riya Manav’ı arar. Projeyle ilgili birkaç şey konuşurlar. Ardından Riya sinema bileti olduğunu Manav’ın da onunla gelmesi için ısrar eder. Archana höst der gibi bakar. Archana, Riya’dan hiç hoşlanmamıştır.

Kızlar ve Satish Arçu’yla konuşurlar. Soluchana’nın bir yerde görüldüğüne dair haberler almışlardır. Arçu artık annelerini aramamaları gerektiğini söyler. Varsha neden diye sorar. Vaishali de Manav’ın kaybında gece gündüz baktığı yerlere tekrar baktığını aynısını neden annesi için yapmadığını sorar. Arçu kardeşlerinin baskıları sonucu bir şey diyemez.

Riya sabah ofise gelirken birisi ağzını kapatır. Bu kişi Darmesh’tir. Neden telefonlarına bakmadığını sorar. Darmesh, Riya’nın Manav’ın işlerini bozması için getirttiği biri olduğunu anlıyoruz. Riya da Manav’ı kendisine aşık etmeyi düşünür. Giydiği eteğin yakışıp yakışmadığını Manav’a sorar. Manav da bu tarz kıyafetlerden hoşlanmadığını söyler.

 • Yedi Numara Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Yedi Numara Oyuncularının Şimdiki Halleri Rüya, Ayten, Armağan, Sabit, Recep, Meryem gibi karakterlerle 23 yıl önce hayatımıza giren Yedi Numara oyuncularının zaman içindeki değişimleri, izleyicileri meraklandırmaktadır. İşte, Yedi Numara’nın efsane oyuncularının günümüzdeki halleri
 • Hayat Bilgisi Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Türk televizyon tarihine damgasını vuran ve milyonlarca izleyici tarafından sevgiyle anılan Hayat Bilgisi’nin oyuncuları, dizinin yayınlandığı dönemde büyük bir hayran kitlesi edinmişti. Peki, şimdi neredeler ve neler yapıyorlar? İşte, Hayat Bilgisi’nin efsane oyuncularının güncel hayat hikayeleri…
 • Prison Break’in Unutulmaz Yıldızları: Oyuncuların Değişimini İnceleyin!
  Prison Break dizisinin ilk sezonundan bu yana tam 17 sene geçti! Kaçış hikayesi, zamanla birçok değişikliğe uğradı. Oyuncuların geçen yıllarda nasıl değiştiğini merak ediyor musunuz? İşte Prison Break oyuncularının unutulmaz değişimleri!
 • Mahallenin Muhtarları Oyuncularının Yıllara Meydan Okuyan Değişimi
  Türk dizisinin en uzun soluklu yapımlarından biri olan Mahallenin Muhtarları, 10 yıl boyunca ekranda yer almış izleyicilerine keyifli anlar yaşatmıştı. Peki, dizinin sevilen oyuncuları yıllar sonra nasıl bir değişim gösterdi? İşte Mahallenin Muhtarları oyuncularının şimdiki halleri!
 • Harry Potter Oyuncularının Büyülü Değişimi: Filmdeki ve Şimdiki Halleri
  J.K. Rowling’in büyülü dünyasından uyarlanan Harry Potter serisi, 2002 yılında başlayarak sekiz filmlik bir serüvene dönüştü. O dönemde çocuk oyuncular olan yıldızlar, şimdi kariyerlerinde parlayan yetişkinler haline geldi. İşte Harry Potter serisinin oyuncularının filmdeki ve şimdiki halleri!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir