Aşk Yakar 42.Bölüm Özeti – 28 Mart Pazartesi

Aşk Yakar 42

Shaurya ve Mehek RAKİP OLUYOR!

Aşk Yakar 42.bölüm özetinde Mehek yine arada kalan kişi oluyor. Bu sefer sorun çıkaran kişi Mohit oluyor. Mehek, Shaurya ve Mohit arasında sıkışıp kalır. Ayrıca bu bölüm Karona uyanırken, Sonal’in de hamilelik haberi evdekileri neşeye boğuyor. Aşk Yakar 42.bölüm özeti devam ediyor.

Aşk Yakar dizisinde Mehek, Shaurya’nın zor duruma giren restoranına el atmaya karar vermişti. Shaurya annesini ve kendisini evde bırakıp restorana giden Mehek’ kızmaya başlar. Onun tek derdinin annesini iyi etmeye çalışmak olduğunu restoranda çalışmasını anlamsız bulduğunu söyler. Mehek’in amacı ise Shaurya’ya destek olmaya çalışmaktır.

Shaurya Mehek’İn yokluğunda onu sık sık arayıp darlar. Karona en sonunda hastanelik olur ve kabak yine Mehek’e patlar. Shaurya yeniden Mehek’e tavırlı davranır. Neredeyse annesinin kötüleşmesini ona bağlar. Mehek iki işi birden idare etmeni çok zor olduğunu telefondaki Kanta yengesine anlatmakla meşguldür. Mansi ve Kanta Mehek’e sakin olmasını söylerken Sonal arkalarında fenalaşır. Kız bayılıp giderken ne Mansi duyar ne de Kanta. İçeriye Mohit’in girmesiyle Sonal’ın baygın yerde yattığı görülür.

Mehek telefonda Sonal’a ne olduğu konusunda endişelenir. Yengeler telefonu açık bırakarak Sonal’ın başına geçer ve ardından doktor çağırılır. Mehek’te hastanede eve gidip gitmeme konusunda tedirgindir. Shaurya ona gidebileceğini söyler. Hatta Shaurya, Mehek’i bırakmayı teklif eder.

Aşk Yakar 42.Bölüm Özeti Devam Ediyor

Sonal’ın başında doktor varken evdekiler birbirine sarmaya başlar. Bu sefer sorun çıkaran Mohit olur. Mohit, Sonal baygınken hala Mehek’le telefonda konuşmalarına bozulmuştur. Ravi amca da Mohit’i destekler. Doktor Sonal’ın hamile olduğu haberini verice evdeki gergin ortam birden dağılır ve herkes neşelenmeye birbirine sarılmaya başlar.

Evde davullar çalıp eğlenceler başlar ve mahalleye Sonal’ın hamilelik haberi duyurulur. Sheetal uzaktan kızının haberini alır ve sevinir. Taai Sheetal’in saf sevgisi değildir bu. O hain planlarına devam edecektir. Mehek ve Shaurya da gelir. Shaurya eğlenceyi görünce laf sokmaya başlar. Daha sonra Sonal’ın hamile olduğunu duyunca onlarda sevinip tebrik etmeye başlar.

Sheetal Mehek ve Shaurya’nın arkasından bakarken onlara meydan okur. Ardından Mehek’i ağlayarak arayan Sheetal kendisini kızıyla barıştırmasını ister. Onun bu günlerinde yanında olmak istediğini belirtir. Shaurya ise Mehek’e bu olaya karıştığı için kızar. Çünkü Sheetal’in değişmeyeceğine inanmıştır.

Mohit, Mehek’e mesafeli davranır. Onunla telefonda dahi zorla konuşur. Sheetal ise Pami ile birlik olup plan yaparlar. Sonal için düzenlenen törene Sheetal Mehek ile birlikte içeriye girer. Anne ve kızı barıştırır. Sheetal çaktırmaktan Mohit’e de parasal konular üzerinden laf sokmaya çalışır. Aynı şekilde Jeevan da oğlunun maddi yönden sorumluluk almasını belirtir. Sonal’ın töreni esnasında Mehek’e telefon gelir. Shaurya Karona’nın uyandığını haber verir. Mehek ve evdekiler bir anda töreni unutup sevince boğulur. Herkes Mehek’in etrafına toplanınca Sheetal yeniden Mohit’e bu Mehek’in töreni diyerek laf sokar.

Aşk Yakar 42.Bölüm Özeti – 28 Mart Pazartesi Günü Neler Olacak?

Shaurya evde Mehek’in haberi almasına rağmen gelmemesine triplenir. Durmadan Mehek’e bugün ne için sinirlensem diye pusuda bekliyor gibidir. Mehek ise evinde ayrı sorunlarla boğuşuyordur. Mohit evin tek gelir kaynağı olan mobil restoranı satmak için girişimlerde bulunmuş babasıyla kavga etmeye başlamıştır. Mohit benim hayallerim ne olacak diye evde esip gürler. Mehek’in ve evdekilerin kurduğu restorana Mohit birden ortak çıkmış bencilce kendi başına satışa çıkarmayı hedeflemiştir. Evdekiler karışı çıkınca da herkese tavır takınmıştır. Neredeyse Mehek’i evlenip gittiği için bile suçlamaya kalkar.

Mehek eve gidince bir de Shaurya’nın tribini çeker. Ardından Karona’nın yanına gidip onunla hasret giderir. Karona Shaurya ve Mehek’i bir arada görmekten başka bir şey istemediğini söyler. İkisinin ellerini birleştirir. Elini ilk çeken Mehek olur.

Sheetal, Sonal ve Mohit’in yanına gelir. Onlara güzel bir haberinin olduğunu söyler. Yeni bir yarışma ve yüklü miktarda ödül vardır. Bu yarışmayı kazanmak için Mehek’e ihtiyaçları olduğunu vurgular. Mohit Mehek’in yanına gidip biraz da duygu sömürüsü yaparak zorla Mehek’e kabul ettirmeye çalışır. Mehek Mohit’in teklifini kabul ederken aynı yarışma için Shaurya da hazırlık yapar. Çoktan ekibini kurar ve Mehek’i ekibin başına geçirir. Eve gidince de Mehek’e haber verir.

Zavallı Mehek yeniden seçim yapmak zorunda bırakılıyor. İki tarafta çok gergin. Shaurya olumsuz yanıt kabul etmezken; Mehek yeniden Mohit’in kapısını çalar. Mohit neredeyse ailesinin katili ile birlik olduğunu ima edince yine gerilim yaşanır. Mehek ona ilk gelen Mohit olduğu içi n onun tarafında kalmayı yeğler.

Shaurya ise yeniden hırslanır. Mehek ve Shaurya rakip olacaktır. Yarışma alanına gidilir. Kanta bu arışma sayesinde ailenin bir arada olmasına sevinirken Jeevan amca ise Mohit’in Mehek’i kullandığını düşünür.

 • Kızılcık Şerbeti 64.Bölümde Neler Olacak?
  Merhaba Kızılcık Şerbeti severler. Fatih’in kıskançlık krizleri tuttu! Görkem bu durumun farkında… Kızılcık Şerbeti 64.bölümde neler yaşanacak? İşte Kızılcık Şerbeti 64.bölümde yaşanacaklar!
 • Divane Gönlüm 1.Bölüm Özeti – 22 Mayıs Çarşamba
  Divane Gönlüm 1.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Divane Gönlüm son bölüm izle! Divane Gönlüm yeni bölüm izle. Divane Gönlüm adlı Pakistan dizisinin 1. bölümü Kanal 7 ekranlarında 22 Eylül Çarşamba günü yayınlandı. Divane Gönlüm dizisinin 1.bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Divane Gönlüm 1. Bölüm Full İzle.
 • Yeni Dizi Haberleri Gelmeye Devam Ediyor
  Yeni hikayelerin ve unutulmaz karakterlerin dünyası, televizyon dizileriyle her sezon yeniden canlanıyor. Dizilerin bir kısmı sezon finaline hazırlanırken bir kısmı da final bayrağını çekti. Peki yeni sezonda hangi diziler başlayacak? Yeni sezon için hummalı bir yarış başladı. İşte adı geçen oyuncular ve yeni projeler…
 • Yerli Bilim Kurgu Filmine Hazır Olun!
  Türkiye’nin ilk sürdürülebilir film girişimi olan, iklim krizi ve kıtlık sebebiyle yeryüzünün yaşanılmaz hale geldiği gelecekte geçen Bir Zamanlar Gelecek: 2121, 28 Haziran 2024 tarihinde vizyona girecek.
 • Final Yapacak Diziler Belli Oldu!
  Sezon sonuna sayılı haftalar kaldı ve sevdiğimiz dizilere veda zamanı geldi çattı. Sevilen dizilerin bir kısmı gelecek sezon onayı alırken bir kısmının da fişi çekildi. Zayıf senaryolar, günü değişen diziler ve zamanla reyting kaybına uğrayanlar… Bu senenin tutunamayan o dizileri…

Bir yanıt yazın