Zeytin Ağacı Dizisinden Sevindiren Haber

Zeytin Ağacı

Netflix’in 100 milyon saat izlenerek büyük başarıya imza atan Zeytin Ağacı dizisinden beklenen haber geldi. Müjdeyi Zeyti Ağacı’nın Leyla’sı Seda Bakan verdi. Zeytin Ağacı 2.sezon onayını aldı.

Türkiye’de işlenmemiş farklı senaryosuyla aile dizimini anlatan yapım adından çokça söz ettirmişti. Gerek sosyal medya da gerekse birçok tv programına konu oldu. Bir anda aile dizimi araştırılmaya seanslar alınmaya başladı. Tabi her konuda olduğu gibi burada da izleyenler ikiye bölündü. Kimi taraf boş safsata olarak görüp eğitimi bilimi savunurken diğer taraf ise tüm bunların mümkün olabileceğini savundu.

Kısacası Zeytin Ağacı Türkiye sınırlarını da aşıp dünyada aile dizimini ilgi odağına sokmayı başardı.

 Uzun yıllardır dostlukları süren 3 kız arkadaştan birinin kansere yakalanması sonrası İstanbul’dan Ayvalık’a yerleşmesiyle başlayan hikaye, duygulara dokunan bir dizi olarak çok sevildi.

Tadı adeta damağımızda kalan Zeytin Ağacı’nın 100 milyon saat izlenip büyük bir başarıya imza atması ise yeni bir sezon için beklentiyi artırmıştı. Seyirci bu konuda son derece heyecanlıydı.

Başrollerinde Tuba Büyüküstün, Seda Bakan, Murat Boz, Rıza Kocaoğlu, Fırat Tanış, Boncuk Yılmaz, Füsun Demirel ile Serkan Altunorak’ın yer alıyor.

Zeytin Ağacı 2.sezon için henüz net bir tarih belirtilmedi.

Bir yanıt yazın