Yürek Çıkmazı 20.Bölüm Özeti Yayınlandı!

Yürek-Çıkmazı-20

Halil, Zeynep’i İstemeye Geliyor!

Yürek Çıkmazı 20.bölüm özeti yayınlandı. Son bölümde Halil, Zeynep’e yüzüğü olaylı da olsa parmağına taktırmayı başarmıştı. Şimdi ise sırada kız isteme töreni kalmıştır. Yılmaz’ın isteme törenine gelişi ise yine huzursuzluk yaratacak mıdır? İşte Yürek Çıkmazı 20.bölümde yaşanacaklar!

Yürek Çıkmazı 20

Yürek Çıkmazı 20.bölüm özeti yayınlandı. Son bölümde Zeynep telefonuna gelen ses kaydını dinleyince şoke olmuştu. Bu durumdan Halil de haberdar olmuştur. Zeynep, kim olduğunu bilmedikleri kadın tekrar aradığında Halil’e haber verecektir.

Halil, Zeynep’i Cem ve Armağan’ın evine bırakmak ister. İsteme töreninin ailesinin evinde olmasını ister. Zeynep hala ailesine kırgın olduğu için kabul etmez. Ama Halil ısrarcıdır. Onlar büyütüp bu yaşa getirmişlerdir Zeynep’i. Bunu hak ediyorlardır.

Zeynep Halil’in isteğiyle evine gider. Çok mutlu olur anne babası fakat Zeynep tavırlıdır hala onlara, Halil rica etti diye gelmiştir. Cem ve Armağan, damat olarak istemedikleri Halil’in sayesinde kızlarına kavuşmuştur. Ama ne fayda, yakında evlenip gidecektir. Cem ve Armağan hiç onaylamadıkları bu evliliğe karşı nasıl davranacaklarını bilemez.

Halil, istemede kardeşlerinin de olmasını çok ister. Yılmaz’ın engel olacağını düşünür ama “tamam” demiştir Yılmaz. Bu arada Feride’nin Kıvanç’la gitmesi, baba evine geri dönmemesi Yılmaz’ı çileden çıkarmıştır. Feride’den hiç beklemiyordur böyle bir şeyi. Kızına rest çeker. Eğer seni affetmemi istiyorsan yapmanı istediğim tekbir şey var der. Yılmaz, Feride’yi hayatının en zor kararını vermeye zorlar.

Halil, Ömer’den Ali Fuat’ın öldüğü geceyle ilgili yeni şeyler öğrenir. O gece en son Cem görüşmüştür Ali Fuat’la. Halil, Cem’e gidip neler olduğunu anlatmasını ister. Cem zaten hoşlanmadığı Halil’in suçlayıcı tavrından ayrıca çok rahatsız olur. İstemeden hemen önce yaşanan bu durumla ikili arasındaki gerilim had safhaya ulaşır.

Tüm bunlar olurken Caner de boş durmuyordur. Zeynep ve Halil’in arasını açacak bir planı vardır.

Zeynep sonunda Kader’le buluşur. Kader, bildiklerini anlatmadan önce ikimizden başka kimse bilemeyecek diye söz ister, özelikle de Halil. Zeynep bu durumu Halil’e söyleyecek midir? Ve heyecan dolu o gece nihayet gelir. Halil ailesiyle birlikte Zeynep’i istemeye gider..

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Yeni Başlayacak Diziler
  Yeni hikayelerin ve unutulmaz karakterlerin dünyası, televizyon dizileriyle her sezon yeniden canlanıyor. Heyecanla beklenen ve izleyicileri ekrana kilitleyen yeni dizilerin tanıtımıyla birlikte, seyir zevkine yepyeni bir boyut katılıyor. Bu heyecan verici döneme, ışıltılı yıldızlar ve büyüleyici senaryolar eşlik ediyor. Yeni başlayacak dizilerle ilgili merakla beklenen haberler ve ipuçları, şimdiden dizi severleri heyecanlandırıyor.
 • Bahar 12.Bölümde Neler Olacak?
  Merhaba Bahar dizisi severler. Bahar, Timur’dan boşanmayı başarabilecek mi? Rengin ikilinin boşanmasını bekliyor. Nevra’ya ne oldu? Bahar 12.bölümde neler yaşanacak? İşte Bahar 12.bölümde yaşanacaklar!
 • Kızılcık Şerbeti 62.Bölümde Neler Olacak?
  Merhaba Kızılcık Şerbeti severler. Fatih’in kıskançlık krizleri tuttu! Görkem bu durumun farkında… Kızılcık Şerbeti 62.bölümde neler yaşanacak? İşte Kızılcık Şerbeti 62.bölümde yaşanacaklar!
 • Pis Yedili Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Show Tv ekranlarında 2011 yılında yayınlanan Pis Yedili dizisi bir dönem ekrana bağlayan dizilerden birisi olmuştu. Bazı isimler günümüzde en çok konuşulan dizilerde en iyi olmayı başardı. İşte Pis Yedili oyuncularının şimdiki halleri.
 • Kavak Yelleri Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  31 Mayıs 2007 tarihinde Kanal D’de yayımlanmaya başlayan Kavak Yelleri 30 Ağustos 2011 tarihinde ekrana gelen “Ve Dünya Bizi Yakınlaştırmak İçin Döndü” isimli 170. bölümü ile final yaparak sona ermişti. Toplam 5 sezondan oluşan Kavak Yelleri oyuncularının şimdiki halleri.

Bir yanıt yazın