Yıldız De Bana Yarışmacıları Kim?

Yıldız De Bana yarışmacıları

Yıldız De Bana Kadrosunda Kimler Var?

Yıldız De Bana Kanal D ekranlarında yerini aldı. Amacı televizyonculuk sektörüne yeni yıldızlar kazandırmak olan yarışmanın jüri koltuğunda Hülya Avşar, Zafer Algöz ve Büşra Pekin oturuyor.

Yıldız De Bana
Yıldız De Bana

Yıldız De Bana yarışması canlı yayınla ekrana geliyor. 9 kadın 9 erkek yarışmacı yarışıyor ve sezon sonunda jüriden en çok yıldızı kapan bir kadın ve bir erkek şampiyon oluyor.

Yıldız De Bana Eren Emingil: 28 yaşında. Oyunculukla çok küçük yaştan itibaren ilgileniyor. Farklı özel akademilerden ve devlet tiyatrolarından oyunculuk eğitimleri var.

Yıldız De Bana Özlem Sagun: 25 yaşında. Dramatik yazarlık ve Dramaturji Ana Sanat Dalı mezunu. Tiyatro çocukluk hayali. 4 yıllık tiyatro geçmişi var. Elemelerde çok duygusal olduğunu söylüyor.

Yıldız De Bana Emre Özcanan: 26 yaşında ve İstanbul’da yaşıyor. Bir akademiden oyunculuk eğitimi almış ve özel bir oyuncu koçundan birebir eğitim almış. 2020’de Best Model seçildi.

Yıldız De Bana Arya Bozabalı: 23 yaşında. Bir vakıf üniversitesinde son sınıf öğrencisi. Tiyatroya babasının yönlendirmesiyle 6 yaşında başladı. O zamandan beri tiyatro hiç hayatından çıkmadı. Çocukluğundan beri çeşitli oyunculuk eğitimleri almış. Fen lisesinde okudu ancak hayali hep konservatuar okumaktı.

Yıldız De Bana Doğa Küçükceylan: 21 yaşında. Ankara’dan geldi. Konservatuvar Tiyatro Bölümü öğrencisi.

Yıldız De Bana Ahsen Bülbül: 22 yaşında. 2,5 yıl kadar oyunculuk eğitimi aldı.

Yıldız De Bana Sedanur Bakar: 20 yaşında. Radyo Televizyon ve Sinema okuyor. Farklı akademilerden oyunculuk eğitimi almış. Birkaç projede yer almış.

Yıldız De Bana Tufan Aydın: Eskişehir doğumlu. 26 yaşında. İngilizce hazırlık sınıfı öğrencisi. Oyunculuğa 2017 yılında başladı. Eskişehir tiyatrosunda 1,5 yıl kadar eğitim hakkı kazandı. Farklı akademilerden ve tiyatrolardan eğitimleri var. 

Yıldız De Bana Beyza Çelik: 24 yaşında. İstanbul Üniversitesi Reklamcılık mezunu. Yarışmaya başvurduğu an işinden istifa ediyor. Özel bir akademiden oyunculuk eğitimi var.

Yıldız De Bana Ömer Man: 24 yaşında İstanbul’da doğdu büyüdü. Turizm işletme bitirdi. Bir otelde kurumsal satış departmanında çalışıyordu. Yarışma için istifa edip geldi. Özel bir tiyatrodan oyunculuk eğitimi almış. Eğitim aldığı yerde stajyer oyunculuk yapıyor. Zaman zaman fotomodellik yapıyor.

Yıldız De Bana İrem Büğrüoğlu: 23 yaşında. 4 yıldır oyunculuk eğitimi alıyor. Çocukluğundan beri hayali var. Hayallerinin peşinden gitmek için Yıldız De Bana’ya katılmış.

Yıldız De Bana Batuhan Demir: 27 yaşında. Gastronomi ve mutfak sanatları bölümünden mezun. Oyunculuğa üniversitenin son sınıfında eğitim alarak başlıyor. Farklı akademilerden oyunculuk eğitimi var. Televizyon dizilerinde yer aldı.

Yıldız De Bana Ömer Kılıç: 26 yaşında. 4-5 yıldır bu sektörün içinde..

Yıldız De Bana Pamir Duran: 21 yaşında. Müjdat Gezen Tiyatro bölümü 2.sınıf öğrencisi. Bursa’da doğdu büyüdü. Eğitim için İstanbul’a yerleşti.

Yıldız De Bana Ahmet Anzaflıoğlu: 24 yaşında. Taklit yeteneğinden sonra ailesi tiyatroya yönlendiriyor. Farklı akademilerden oyunculuk eğitimi almış. Pek çok kez tiyatro sahnesine çıkmış.

Yıldız De Bana Sumru Koç: 22 yaşında Ankara’dan yarışmaya katılıyor. 2 yıldır sahne sanatları üzerine eğitim alıyor.

Yıldız De Bana Arca Öz: 26 yaşında. Bir vakıf üniversitesinde tiyatro okuyor. Aynı zamanda özel bir tiyatroda yer alıyor.

Yıldız De Bana Dilan Bulut: 21 yaşında Hollanda’da doğdu büyüdü. Tiyatroya 8 yaşında başladı.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • test
  12
 • asdasdas
  asdsadasd
 • Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 149 Watch Trailer – Friday, September 22 Trailer
  Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 149 Watch Trailer – Friday, September 22 Trailer Dilan is helpless! Will he be able to tell Baran the truth?Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri episode 149th trailer has arrived. Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri will continue to be broadcast on Channel 7 screens with its new episode on Friday, September 22th. In the last episode of Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri, we emphasized that Baran’s feelings towards Dilan have changed. Step by step, Baran and Dilan get closer. What will happen in the 149th episode of Blood Flowers? The Blood Flowers series continues with its new episodes. Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri episode 149h trailer has arrived! What happened in the last episode of Blood Flowers, what will happen in the new episode? The details in the summary of the 148th episode of Blood Flowers are in our news…
 • Kan Çiçekleri 149. Bölüm Fragmanı İzle – (22 Eylül Cuma)
  Kan Çiçekleri 149. Bölüm Fragmanı İzle – (22 Eylül Cuma) Dilan Çaresiz! Baran’a Gerçekleri Anlatabilecek Mi? Kan Çiçekleri’nde heyecan serüveni devam ediyor. Dilan iki arada bir derede kalıyor. Gerçekleri Baran’a anlatmalı mı anlatmamalı mı? Gerçekleri anlatınca Sabiha’nın Baran’a zarar vereceği düşüncesi daha ağır basıyor. Koskoca Karabeyler’in evi basılmış, 3 ay zincire bağlanmış bir hayat geçiren Dilan için Sabiha’nın dediğini yapması an meselesi.
 • Yalnız Beni Sev 12.Bölüm Özeti – 26 Eylül Salı
  Yalnız Beni Sev 12.Bölüm Özeti – 26 Eylül Salı Şamşir Mirastan Men Edildi! Annesi Öldü… Yalnız Beni Sev 12.bölümde neler olacak? Yalnız Beni Sev 12. bölüm özetinde Şamşir ve Mehek Dilaver hakkında şikayette bulunur. Bu duruma sinirlenen Dilaver ise gazetelere ilan vererek oğlunu mirasından men ettiğini duyurur. Yalnız Beni Sev 12. bölüm özeti devam ediyor.

Bir cevap yazın