Yeşilçam’ın Güldüren Yüzü Adile Naşit’in Hayatı Film Oluyor!

Adile

Adile Geliyor!

Yeşilçam’ın unutulmaz isimlerinden biri, güldürü dünyasının efsanesi Adile Naşit’in hayatı beyaz perdeye taşınıyor! “Adile” adlı yapımın senaryosunu Gani Müjde kaleme alırken, film hem güldürüp hem de duygusal anlara dokunacak. Projenin startını veren Müjde, Naşit’in hayatına odaklanan bu filmle seyirciyi hem kahkahalara boğacak, hem de duygusal bir yolculuğa çıkaracaklarını söylüyor. Adile Filmi başrolü kim? Adile filmi ne zaman yayınlanacak? İşte Adile dizisine dair tüm ayrıntılar…

Yeşilçam’ın unutulmaz güldürü ikonlarından Adile Naşit’in hayatı, beyaz perdeye büyük bir projede hayat buluyor. “Adile” adlı film, senaryosuyla Gani Müjde’nin imzasını taşıyor. Müjde, uzun bir hazırlık sürecinin ardından, Naşit’in ailesinden izin alarak bu özel projeye start verdiklerini belirtiyor. BKM işbirliğiyle yürütülen projede, Naşit’in hayatına dair detaylar Ayşen Gruda, Şener Şen, Naşit Özcan gibi isimlerle yapılan görüşmelerle gün yüzüne çıkıyor.

Müjde, filmi hem güldürüp hem de ağlatacaklarına vurgu yaparken, Adile Naşit’in hayatına dair zorlu dönemlere de değineceklerini ifade ediyor. “Adile” adlı yapımda, Naşit’in hayatına dokunan herkesin filmde kendine yer bulacağını belirtiyor.

Adile Naşit’i canlandıracak oyuncu henüz belli değil. Gani Müjde, projenin önüne geçmeyecek bir ismin seçileceğini ve sosyal medyada dolaşan isimleri takip edip gülümsediğini ifade ediyor.

Filmin çekimleri için hazırlıklar tam gaz devam ederken, projenin Ocak sonunda sete çıkması planlanıyor. İstanbul’un çeşitli mekanlarında çekilecek olan filmde, Adile Naşit’in renkli yaşamı detaylı bir şekilde beyaz perdeye aktarılacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

Table of Contents

  • Yedi Numara Oyuncularının Şimdiki Halleri
    Yedi Numara Oyuncularının Şimdiki Halleri Rüya, Ayten, Armağan, Sabit, Recep, Meryem gibi karakterlerle 23 yıl önce hayatımıza giren Yedi Numara oyuncularının zaman içindeki değişimleri, izleyicileri meraklandırmaktadır. İşte, Yedi Numara’nın efsane oyuncularının günümüzdeki halleri
  • Hayat Bilgisi Oyuncularının Şimdiki Halleri
    Türk televizyon tarihine damgasını vuran ve milyonlarca izleyici tarafından sevgiyle anılan Hayat Bilgisi’nin oyuncuları, dizinin yayınlandığı dönemde büyük bir hayran kitlesi edinmişti. Peki, şimdi neredeler ve neler yapıyorlar? İşte, Hayat Bilgisi’nin efsane oyuncularının güncel hayat hikayeleri…
  • Prison Break’in Unutulmaz Yıldızları: Oyuncuların Değişimini İnceleyin!
    Prison Break dizisinin ilk sezonundan bu yana tam 17 sene geçti! Kaçış hikayesi, zamanla birçok değişikliğe uğradı. Oyuncuların geçen yıllarda nasıl değiştiğini merak ediyor musunuz? İşte Prison Break oyuncularının unutulmaz değişimleri!
  • Mahallenin Muhtarları Oyuncularının Yıllara Meydan Okuyan Değişimi
    Türk dizisinin en uzun soluklu yapımlarından biri olan Mahallenin Muhtarları, 10 yıl boyunca ekranda yer almış izleyicilerine keyifli anlar yaşatmıştı. Peki, dizinin sevilen oyuncuları yıllar sonra nasıl bir değişim gösterdi? İşte Mahallenin Muhtarları oyuncularının şimdiki halleri!
  • Harry Potter Oyuncularının Büyülü Değişimi: Filmdeki ve Şimdiki Halleri
    J.K. Rowling’in büyülü dünyasından uyarlanan Harry Potter serisi, 2002 yılında başlayarak sekiz filmlik bir serüvene dönüştü. O dönemde çocuk oyuncular olan yıldızlar, şimdi kariyerlerinde parlayan yetişkinler haline geldi. İşte Harry Potter serisinin oyuncularının filmdeki ve şimdiki halleri!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir