Yargı Yeni Bölüm Tanıtımı Yayınlandı!

Yargı 6.bölüm

Yargı Dizisinde Katil BELLİ OLDU! KATİL ENGİN…

Yargı dizisi 5.bölümüyle yine pazar gecesine damga vurdu. Sosyal medya her pazar olduğu gibi bu hafta da sosyal medyanın gündemine oturdu. Yargı dizisinde katil belli oldu! Katilin belli olduğu anlar ise heyecan dolu anlara sahne oldu. Twitter gündeminde #KatilTuzağaDüştü #Ceylin hastagleri başı çekti.

Kanal D’nin pazar akşamlarına damga vuran dizisi ‘Yargı’nın dün akşam ekrana gelen yeni bölümünün final sahnesinde katilin ortaya çıkması büyük ses getirdi. Katilin kim olduğuna dair yürütülen tahminlerin her geçen gün arttığı dizide Engin’in, İnci’yi öldüren kişi olduğunun öğrenilmesi izleyicileri ekran başına kilitledi. Ay Yapım imzalı yapımın yeni bölüm tanıtımı da izleyiciyle buluştu.

Başrollerini Pınar Deniz ile Kaan Urgancıoğlu’nun paylaştığı dizide bu hafta Ceylin ve Ilgaz’ın kesişen yolları, artık bambaşka ve daha keskin bir dönemece girmek üzeredir. İnci’nin katilini ararken girdikleri macera, karşılarına çıkan zorlukları birlikte aşmaları sayesinde onları gerçeğe ulaştıracaktır. 

Yargı Yeni Bölüm Tanıtımı!

Yargı 6.bölüm fragmanında Ilgaz’ın katilin ortaya çıkması için kurduğu plan işler ve Engin, tuzağa düşen isim olur. İnci’nin katilinin Engin olduğunu öğrenen Ceylin’i ise artık kimse tutamaz. Ceylin, Engin’e karşı yaptığı hamlede ise nezarete atılır. 

İnci’nin katilinin Engin olduğunu öğrenen Ceylin ne yapacak? 

YARGI DİZİSİ KONUSU NEDİR?

Yargı, aksiyon ve dram türündeki Türk televizyon dizisidir. Dizinin senaryosu Sema Ergenekon tarafından yazıldı. Dizi avukatların rekabete dayalı hikayesini konu alacaktır. Dizi, Sema Ergenekon’un Adliye’de yaptığı gözlemlere dayanarak oluşturduğu hukuki çatışmaları yansıtıyor. Savcı Ilgaz ve avukat Ceylin’in arasında yaşananları anlatacak olan Yargı dizisi izleyicilere aile değerlerini ve adalet kavramını farklı bir bakış açısıyla sorgulatacak. Bir cinayet vakasıyla yolları kesişen bir avukat ve bir savcının etkileyici hikayesinin anlatılacağı ve aile içi güven kavramını ters yüz edecek hikayesiyle ‘Yargı’ pazar akşamı ekranlarda olacak.

Yargı Dizisi Oyuncu Kadrosu!

Canlandıran oyuncuKarakter
Kaan UrgancıoğluSavcı Ilgaz Kaya
Pınar DenizAvukat Ceylin Erguvan
Hüseyin Avni DanyalMetin Kaya
Uğur PolatYekta Tilmen
Uğur AslanEren Duman
Ece Yükselİnci Erguvan
Özlem ÇakarMakbule
Mehmet Yılmaz AkSavcı Pars Seçkin
Zeyno EracarGül Erguvan
Ali Seçkiner AlıcıZafer Erguvan
Pınar Çağlar GençtürkAylin Erguvan Yılmaz
Arda AnaratÇınar Kaya
Onur DurmazEngin Tilmen
Başak GümülcinelioğluNeva Seçkin
Nilgün TürkseverLaçin Tilmen
Onur ÖzaydınOsman Yılmaz
Zeynep AtılganParla Yılmaz
Beren Nur KaradişDefne Kaya

Yargı Dizisi Engin Kim? Katil Engin mi?

Yargı Dizisinde Engin Gerçek Adı Ne? Yaşı Kaç?

Yargı dizisinde katilin Engin olması büyük heyecan yarattı. İzleyenler Yargı dizisinde katilin Engin olduğunu öğrenmesiyle gerçek hayatta kim olduğunu araştırmaya başladı. Yargı dizisinde Engin kim? Yaşı kaç? Burcu ne?

Yargı dizisinde Engin karakterini canlandıran oyuncu Onur Durmaz. 13 Haziran 1990 yılında Kocaeli’nde dünyaya gelmiştir. Onu Durmaz 31 yaşında ikizler burcu.

Vienna Konservatorium mezunu olan Durmaz oyuncu ve tiyatrocu kimliğinin yanı sıra cast direktörü ve yönetmen yardımcısı olarak görevler almıştır. Yönetmen yardımcılığı yaptığı sinema filmleri ise Kaçın Kurası ve Bir Baba Hindu isimli filmlerdir. Hadi İnşallah ve Niyazi Dört Nala adlı sinema filmlerinin ise cast direktörlüğünü yapmıştır.

Yer aldığı sinema filmleri ; Üç Harflilerin Musallat Olduğu Büyülü Konakta Ruh Çağıran Gençlerin Hazin Hikayesi, Niyazi Gül Dörtnala, Hadi İnşallah… Tv dizileri arasında Menajerimi Ara’da görev almıştır.

Yargı Dizisinde Engin Karakteri Kimdir?

Engin Tilmen, Ceylin’in en yakın arkadaşıdır. Avukattır. Güçlü ve zengin bir avukat olan babası Yekta’nın itirazlarına rağmen sınıf arkadaşı olan Ceylin’inle birlikte çalışır. Zor zamanlarında hep birbirlerinin yanında oldukları için Ceylin’e güçlü bağlarla bağlıdır. Babası Yekta’yla ise bitmek bilmeyen bir zıtlaşmanın içindedir.

 • Evlat 6.Bölüm Özeti – 24 Haziran Pazartesi
  Evlat 6. Bölüm Full İzle. Evlat 6. bölümde neler olacak? Evlat 6. bölüm özetinde Muskan evde yeni bir kriz dönemi başlatır. Evlat 6.bölüm özeti devam ediyor.
 • Evlat 5.Bölüm Özeti – 21 Haziran Cuma
  Evlat 5. Bölüm Full İzle. Evlat 5. bölümde neler olacak? Evlat 5. bölüm özetinde Muskan evde yeni bir kriz dönemi başlatır. Evlat 5.bölüm özeti devam ediyor.
 • Evlat 4.Bölüm Özeti – 20 Haziran Perşembe
  Evlat 4. Bölüm Full İzle. Evlat 4. bölümde neler olacak? Evlat 4. bölüm özetinde Bilal ailesini ikna edebilmek için son çare ilaç içer. Celal ve Zekiye evi Muskan’ın üzerine yapacak mıdır? Evlat 3.bölüm özeti devam ediyor.
 • Evlat 3.Bölüm Özeti – 19 Haziran Çarşamba
  Evlat 3. Bölüm Full İzle. Evlat 3. bölümde neler olacak? Evlat 3. bölüm özetinde eve elektrik faturası bomba gibi düşüyor. 3 maaşlı insan bir faturayı ödeyemez. Evlat 3.bölüm özeti devam ediyor.
 • Evlat 2.Bölüm Özeti – 18 Haziran Salı
  Evlat 2. Bölüm Full İzle. Evlat 2. bölümde neler olacak? Evlat 2. bölüm özetinde Bilal ailesine Muskan’dan hoşlandığını ve onunla evlenmek istediğini açıklar. Evlat 2.bölüm özeti devam ediyor.

Bir yanıt yazın