Yargı dizisinden Şok Ayrılıklar

YARGI

Yargı dizisine İki İsim Birden Veda Ediyor!

Yargı dizisinde heyecanlı bölümler yaşanmaya devam ediyor. Başrollerinde Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu’nun paylaştığı Yargı dizisinde gelecek bölümlerde yaşanacak ayrılıklar izleyenleri üzeceğe benziyor. Peki yargı dizisine veda eden isim kim olacak?

Senaryosunu Sema Ergenekon’un yazdığı ve başrollerinde Pınar Deniz ile Kaan Urgancıoğlu’nun bulunduğu Yargı’da büyük final öncesi bomba bir ayrılık yaşanacak. Son bölümde yaşanan Rıdvan karakterinin beklenmedik vedası tüm izleyenleri üzmüştü.

Savcı Pars, Rıdvan’ın ölümünden dolayı kendisini suçlu görmüş, Rıdvan’ın ölümünün arkasındakileri soruşturmaya başlamıştı. Savcı Pars’tan önce Özge gerçek katile ulaşmış ve onu vurmuştu.

Savcı Pars karakterini canlandıran Mehmet Yılmaz Ak, Yargı dizisinden ayrılıyor.

Ay yapımın yaptığı açıklamada “Yargı dizimizin oyuncularından Mehmet Yılmaz Ak, yaşadığı sağlık probleminin çalışmasına mani olduğunu belgeleyen uzman doktor raporunu yapım şirketimize sunmuş ve projemizden kendi isteğiyle ayrılmıştır. Yargı hız kesmeyen hikâyesiyle izleyicisiyle buluşmaya devam edecek.” denildi ve sevilen oyuncunun projeden ayrıldığı kesinleşmiş oldu.

Mehmet Yılmaz Ak da yaptığı yazılı açıklamada:

“Çok severek başladım ve hala ilk günkü heyecanımla devam ettiğim hayatımda ve kariyerimdeki etkisini hiçbir zaman unutamayacağım Yargı projesinden erken ayrılmak durumunda kaldığımı üzülerek belirtmek isterim. Ülke olarak hepimizi derinden etkileyen deprem ve sonra süreçte zor günler geçiren ailem ve sevdiklerimi her anlamda yanında olabilmek adına aldığım bu kararı anlayışı saygıyla karşılayan, iki sezondur beraber çalıştığım Ay Yapım ailesine ve tüm ekip arkadaşlarına gönülden teşekkür ederim sunarım…

Benden tüm bu süreç boyunca sevgisini ve ilgisini eksik etmeyen izleyicilere ve dostlarıma ayrıca teşekkür etmek isterim. Son olarak sağlığımla alakalı uzun vadede endişe edilecek ciddi bir durum yoktur. Gündeme böyle bir haberle meşgul ettiğim için özür dilerim…” mesajını takipçileriyle paylaştı.

Bu gelişmelerden sonra dizinin senaristi Sema Ergenekon Mehmet Yılmaz Ak’ı takipten çıktı. Dizide Eren komiseri oynayan eşi Uğur Aslan, Hatay’da yaşanan depremde abisi dahil birinci derecede yakınlarını kaybettiği halde dizideki işini aksatmayan Ergenekon’un hiç kayıp yaşamayan Mehmet Yılmaz Ak’a çok bozulduğu öğrenildi.

Mehmet Yılmaz Ak’ın son bölüm senaryosundaki sahnelerini çekmeden psikolojisinin çalışmaya elverişli olmadığı yönünde rapor aldığı, sete çıkmak istemediği, işi bıraktığı belirtildi. Rıdvan karakterini öldüren ve Pars’a doğru evrilen bir hikâye kuran Ergenekon yaşanan yeni gelişmelerden sonra dizideki hikâye örgüsünü de yeniden değiştirecek.

Yargı dizisinden ayrılacak bir diğer isimde Merdan Dede karakterini canlandıran Cezmi Baskın olduğu söyleniyor.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • test
  12
 • asdasdas
  asdsadasd
 • Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 149 Watch Trailer – Friday, September 22 Trailer
  Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 149 Watch Trailer – Friday, September 22 Trailer Dilan is helpless! Will he be able to tell Baran the truth?Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri episode 149th trailer has arrived. Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri will continue to be broadcast on Channel 7 screens with its new episode on Friday, September 22th. In the last episode of Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri, we emphasized that Baran’s feelings towards Dilan have changed. Step by step, Baran and Dilan get closer. What will happen in the 149th episode of Blood Flowers? The Blood Flowers series continues with its new episodes. Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri episode 149h trailer has arrived! What happened in the last episode of Blood Flowers, what will happen in the new episode? The details in the summary of the 148th episode of Blood Flowers are in our news…
 • Kan Çiçekleri 149. Bölüm Fragmanı İzle – (22 Eylül Cuma)
  Kan Çiçekleri 149. Bölüm Fragmanı İzle – (22 Eylül Cuma) Dilan Çaresiz! Baran’a Gerçekleri Anlatabilecek Mi? Kan Çiçekleri’nde heyecan serüveni devam ediyor. Dilan iki arada bir derede kalıyor. Gerçekleri Baran’a anlatmalı mı anlatmamalı mı? Gerçekleri anlatınca Sabiha’nın Baran’a zarar vereceği düşüncesi daha ağır basıyor. Koskoca Karabeyler’in evi basılmış, 3 ay zincire bağlanmış bir hayat geçiren Dilan için Sabiha’nın dediğini yapması an meselesi.
 • Yalnız Beni Sev 12.Bölüm Özeti – 26 Eylül Salı
  Yalnız Beni Sev 12.Bölüm Özeti – 26 Eylül Salı Şamşir Mirastan Men Edildi! Annesi Öldü… Yalnız Beni Sev 12.bölümde neler olacak? Yalnız Beni Sev 12. bölüm özetinde Şamşir ve Mehek Dilaver hakkında şikayette bulunur. Bu duruma sinirlenen Dilaver ise gazetelere ilan vererek oğlunu mirasından men ettiğini duyurur. Yalnız Beni Sev 12. bölüm özeti devam ediyor.

Bir cevap yazın