Yargı 61. Bölümü Zirvede Kapattı! Ilgaz Tahliye Oldu…

yargı-61

Ömer’in Foyası Ortaya Çıktı, Tutuklandı!

Merhaba Yargı severler. Yargı yine izleyenleri ekrana kilitleyen bir bölümle daha ekrana geldi. Üstelik yine pazar gecesinin galibi oldu. Yargı’nın bu başarısından dolayı son zamanlarda çıkan haberler 3.sezonun da geleceği yönündeydi. Yargı 61.bölümde neler yaşanacak? Ilgaz beraat etti! Ömer tutuklandı. Eren ise Çınar’ı yerde yatar vaziyette buldu. Yargı 61.bölümde neler yaşanacak!

Yargı 61

Yargı dün yayınlanan bölümüyle Yekta ve Ceylin iş birliği, Ilgaz savcının mahkemesi derken heyecanı yüksek bir bölümle izleyenleri ekranda tutmayı başardı. Böylece gecenin galibi Yargı dizisi oldu.

Dizi; Ab’de 7,13 reyting, 20,47 izlenme payı, 20+Abc1’de 7,11 reyting, 18,42 izlenme payı; Total’de 5,65 reyting, 15,26 izlenme payı elde ederek tüm kategorilerde zirvede yer aldı.

Yargı Son Bölümde Neler Yaşandı?

Ilgaz kendisine kurulan tuzak sonucu cezaevine girerken Ceylin bir an önce gerekli bilgileri toplamaya başladı. Eren ile kısa süreli bir yol ayrımına giren Ceylin’i büyük bir karar bekliyordu. Ceylin ve Yekta iş birliği… . Yekta’nın beraber çalışma teklifini kabul edeceğini söyleyen Ceylin’e Eren karşı çıksa da Ceylin Yekta’yı arayıp kabul ettiğini söyledi.

Yekta’nın Ömer Korkusu! Yekta’nın Ömer korkusu ağır bastı ve Ceylin’den yardım istedi. İkili birbirlerine Ilgaz’ı kurtarmak için gerekli bilgileri verdi.

Eyüp’ün parmak izini bulmak ve gerçek kimliğine ulaşmak için Eren ve Derya kahveye gitti. O sırada Çınar ve kızlar bir arada Eyüp hakkındaki bilgileri toplamaya çalışıyordu.

Ceylin ve Yekta ise Ömer’in gerçek kimliğini öğrenmek için bakımevine gitti ve Ömer’in aslında Yakup olduğunu öğrendiler.  Öldürülen gazeteciyi Ömer’in öldürdüğünü itiraf etti. 

Eyüp’ün Serdar’ın kardeşi olduğunun ortaya çıkmasıyla sürekli başını belaya sokan ekip uyarıldı. Diğer bir gelişme ise Yekta, Ceylin’in avukatı oldu. Evet yanlış duymadınız. Bu gözler Yekta’nın Ceylin’in avukatlığını da yaptığını gördü. Ömer’in şikayeti üzerine Ceylin’de küçük bir soruşturma geçirdi.

Parla’nın peşinde kabak çekirdeği var! Evet hem yatağında karşısına hem de okulda çıkması büyük panik yarattı. Eyüp, Parla’dan intikamını alacaktı. Bunun üstüne bir plan yaparak Eyüp’ü önce Parla’nın yanına sonra da Serdar’ın öldüğü binaya çektiler. Çınar Eyüp’ü bayıltırken kızlar da Eyüp’ün telefonundan her şeyi Ömer’in planladığını ortaya çıkaracak görüntüleri mahkemeye yetiştirmek için yola çıktı.

Mahkemede Ceylin, Ilgaz’ın imzasının kopyalandığını kanıtlarken hakim tutuksuz yargılanma kararı verdiği esnada içeri Parla ve Tuğçe girerek ellerindeki videoyu gösterdi. Ömer tam o esnada kaçmaya çalışırken Yekta ve Metin ona engel oldu.

Hakim Ilgaz’ın beraatine Ömer’in de tutuklanmasına karar verdi. Eren, Çınar’dan aldığı telefonla Eyüp’ü yakaladıkları binaya gittiği esnada Çınar’ı yerde baygın buldu. 

Peki Ömer sessiz sedasız içeri girecek bir karakter mi? Çınar’a ne olacak?

Yargı yeni bölümleriyle her pazar akşamı saat 20.00’de Kanal D’de…

Aktris Dizisiyle Pınar Deniz’in Yeni İmajı!

Siz bu bölümü nasıl buldunuz? Yorumlarda buluşalım…. ❤️

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Korkma Ben Yanındayım Dizisi Heyecanla Bekleniyor! İşte Detaylar…
  Dizi severlerin büyük bir merakla beklediği “Korkma Ben Yanındayım,” FOX TV ekranlarında izleyiciyle buluşmaya hazırlanıyor. İlk bölümüyle ekrana gelecek olan dizi, iddialı kadrosu ve etkileyici hikayesiyle dikkatleri üzerine çekmeye aday görünüyor. Korkma Ben Yanındayım konusu ne? Korkma Ben Yanındayım oyuncuları kim? İşte Korkma Ben Yanındayım dizisiyle ilgili tüm ayrıntılar…
 • İnci Taneleri Dizisi Yolda: Yılmaz Erdoğan’ın Kaleminden!
  Yılmaz Erdoğan’ın kaleminden çıkan ve uzun bir hazırlık sürecinin ardından ekranlara gelmeye hazırlanan “İnci Taneleri” dizisi, seyirciyi pamuk ipliği gibi birbirine bağlayacak. İki yıl süren özverili bir çalışmanın ürünü olan dizi, insanların kayıp bağlarını arayışını anlatan dokunaklı bir hikayeyi izleyiciyle buluşturacak. İnci Taneleri ne zaman yayınlanacak? İnci Taneleri hangi kanalda yayınlanıyor? İşte İnci Taneleriyle ilgili ayrıntılar…
 • Kopuk Dizisi Konusu Ne?
  Yeni sezon başlamasına rağmen yeni dizi haberleri birbiri ardına gelmeye devam ediyor. Kopuk dizisi Fox Tv’de yayınlanması beklenen dizilerden. Başrollerini Kaan Yıldırım ve Seray Kaya paylaşıyor. Kopuk dizisi ne zaman başlayacak? Kopuk dizisi oyuncu kadrosunda kimler var? Kopuk dizisi neyi anlatıyor? Kopuk dizisi nerede çekiliyor? İşte Kopuk dizisine dair tüm ayrıntılar…
 • Arak Dizisinin Konusu Ne? Arak Dizisinin Oyuncu Kadrosu
  Öykü Karayel ve İlker Kaleli’nin başrolünü paylaştığı Arak dizisi yakında Show Tv ekranlarında yayınlanacak. Temposu yüksek sahneleri ve etkileyici planların yer aldığı tanıtım yayınlanır yayınlanmaz büyük beğeni topladı. Arak ne zaman yayınlanacak? Arak dizisinin konusu ne? Arak dizisinin oyuncu kadrosunda kimler var? İşte Arak dizisine dair tüm ayrıntılar…
 • Aşka Düşman Dizisinin Konusu Ne?
  Aşka Düşman dizisi Tv8 ekranlarında yayınlanmaya başlıyor. Aşk hayatı ve erkeklere karşı bir duruş sergileyen bir anne tarafından yetiştirilen üç kızın zorlu aşk hayatlarını konu alacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir