Yargı 12.Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı?

Yargı 12

Yargı 12.bölüm fragmanı yayınlandı mı? Yargı son bölümde neler oldu? Ceylin ve Ilgaz arasında neler olacak? Engin’in intikam planının sonuçları nereye varacak? Yargı son bölümde Ceylin Ilgaz’a duygularını açıkladı!

Yargı dizisi 11.bölümüyle sosyal medyaya damga vuran bir bölümle ekrana geldi. Yine pazar gecesinin Twitter da çok konuşulan dizisi oldu. Özellikle Eren komiserin kızının olduğunu öğrenmesiyle izleyiciler Eren hastagini gündem yaptı.

Yargı dizisinde cinayetin aydınlatılmasıyla suçlu Engin Tilmen çıkmıştı. Engin ise içeride rahat durmuyor. Kendisiyle kimin husumeti varsa içerde ders çalışır gibi çalışıp herkesin açığını yakaladı. Engin herkesi köşeyi sıkıştırırken dizi boyunca saat 6’ya kadar vakit tanındı. Pars savcı üstü kapalı Engin’in tehdit etti. İlk itiraf Ilgaz’dan Ceylin’e mi gelecek! Çınar yurt dışına kaçmaya çalışacak? Yekta oğlu için ne gibi bir önlem alacak? Gelecek bölüm bir çok soru yanıtını bulacağa benziyor.

Ilgaz ve Ceylin bir yandan Engin’in tehditleri, bir yandan da tarafları oldukları davayla uğraşırken; geçmişlerinin bağlandığı düğüm yeniden karşılarına çıkar. Bu durum onları acımasız bir “keşke”nin kucağına bırakırken; artık ikisini de çok zor tercihler beklemektedir.

Yargı yeni bölümleri ile her Pazar akşamı saat 20.00’de Kanal D’de…

 • Evlat 6.Bölüm Özeti – 24 Haziran Pazartesi
  Evlat 6. Bölüm Full İzle. Evlat 6. bölümde neler olacak? Evlat 6. bölüm özetinde Muskan evde yeni bir kriz dönemi başlatır. Evlat 6.bölüm özeti devam ediyor.
 • Evlat 5.Bölüm Özeti – 21 Haziran Cuma
  Evlat 5. Bölüm Full İzle. Evlat 5. bölümde neler olacak? Evlat 5. bölüm özetinde Muskan evde yeni bir kriz dönemi başlatır. Evlat 5.bölüm özeti devam ediyor.
 • Evlat 4.Bölüm Özeti – 20 Haziran Perşembe
  Evlat 4. Bölüm Full İzle. Evlat 4. bölümde neler olacak? Evlat 4. bölüm özetinde Bilal ailesini ikna edebilmek için son çare ilaç içer. Celal ve Zekiye evi Muskan’ın üzerine yapacak mıdır? Evlat 3.bölüm özeti devam ediyor.
 • Evlat 3.Bölüm Özeti – 19 Haziran Çarşamba
  Evlat 3. Bölüm Full İzle. Evlat 3. bölümde neler olacak? Evlat 3. bölüm özetinde eve elektrik faturası bomba gibi düşüyor. 3 maaşlı insan bir faturayı ödeyemez. Evlat 3.bölüm özeti devam ediyor.
 • Evlat 2.Bölüm Özeti – 18 Haziran Salı
  Evlat 2. Bölüm Full İzle. Evlat 2. bölümde neler olacak? Evlat 2. bölüm özetinde Bilal ailesine Muskan’dan hoşlandığını ve onunla evlenmek istediğini açıklar. Evlat 2.bölüm özeti devam ediyor.

Bir yanıt yazın