Vazgeçemem Final Bölümünde Neler Olacak?

Vazgeçemem Final

Vazgeçemem Finalinde Kim Ölecek?

Vazgeçemem Final bölümünde neler olacak? Vazgeçemem Pakistan dizisi son bölümü mutlu sonla mı bitecek? Kanal 7 Vazgeçemem son bölüm izle!

Vazgeçemem
Vazgeçemem

Vazgeçemem final bölümünde Rıza’nın ailesiyle büyük bir yüzleşmesi vardır. Artık o da karısı ve annesinin kardeşine ne kadar kötülükler ettiğinin farkına varmıştır. Final bölümüne kadar maalesef Nimra ve Şazip meselesi son bulmuyor. Samira hala kız kardeşine bu kez Şazip ve İsra’yı ayıracağına dair söz veriyordur.

Bu ikili o kadar ileri gitmiştir ki Şazip ve İsra’yı ayırmayı başarmışlardır. Şazip ve İsra konakta yaşarken anneleri burunlarından getirmiştir. İsra’ya eziyetler edilmiştir. Sonunda da Şazip’in yaptığı büyük hata ikiliyi ayırmayı başarmıştır.

İsra ailesiyle barışmış onların yanında kalıyordur. Haris’in kendilerine ne kadar zarar verdiklerini konuşuyorlardır. Gıcık yengede artık özüne dönmüş İsra’dan af dilliyordur.

Nimra intihar edip ölmüştür. Şazip’te hem annesine hem de Samira’ya yine bir ders verir. Evi ve malları Rıza’nın üstüne yaptığını ve hiç gelmemesi gerekirken geldiği bu evden yeniden gideceğini söyler. Annesi oğlunun peşinden ağlarken Rıza sonunda istediklerini başardıklarını söyler. Annesinin inatçılığı yüzünden iki aşık ayrılmış, karısı da mal arzusu yüzünden kız kardeşine umut vermiş ölümüne sebep olmuştur.

Şazip, İsra’nın peşinde dört dönerek ondan af diler. Sonunda kendisini affettirmeyi başarır. Aradan 2 yıl geçer. Şazip ve İsra’nın bir bebekleri olmuştur. Anneleri 2 yıldır odasından çıkmamış oğlunun yolunu gözlüyordur. 2 yıl sonra Şazip kucağında bebekle evine döner. Kadın hem İsra’dan hem de oğlundan af diler. Tüm aile birbirine sarılır ve sonunda büyük huzurlu ailelerine kavuşmuş olurlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Bizimkiler Dizisi Oyuncularının Şimdiki Halleri
  1989-2002 yılları arasında tam 13 sezon boyunca Türk televizyon tarihinde yerini alan Bizimkiler, yaşadığı apartman dairesindeki komşuluk ilişkilerini anlatarak unutulmazlar arasına girmiştir. Türk televizyonculuk tarihinin en uzun süren dizilerinden biri olan Bizimkiler, özellikle 80’lerin sonu ve 90’ların başında büyüyen bir neslin hafızasında özel bir yer edinmiştir.
 • Yedi Numara Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Yedi Numara Oyuncularının Şimdiki Halleri Rüya, Ayten, Armağan, Sabit, Recep, Meryem gibi karakterlerle 23 yıl önce hayatımıza giren Yedi Numara oyuncularının zaman içindeki değişimleri, izleyicileri meraklandırmaktadır. İşte, Yedi Numara’nın efsane oyuncularının günümüzdeki halleri
 • Hayat Bilgisi Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Türk televizyon tarihine damgasını vuran ve milyonlarca izleyici tarafından sevgiyle anılan Hayat Bilgisi’nin oyuncuları, dizinin yayınlandığı dönemde büyük bir hayran kitlesi edinmişti. Peki, şimdi neredeler ve neler yapıyorlar? İşte, Hayat Bilgisi’nin efsane oyuncularının güncel hayat hikayeleri…
 • Prison Break’in Unutulmaz Yıldızları: Oyuncuların Değişimini İnceleyin!
  Prison Break dizisinin ilk sezonundan bu yana tam 17 sene geçti! Kaçış hikayesi, zamanla birçok değişikliğe uğradı. Oyuncuların geçen yıllarda nasıl değiştiğini merak ediyor musunuz? İşte Prison Break oyuncularının unutulmaz değişimleri!
 • Mahallenin Muhtarları Oyuncularının Yıllara Meydan Okuyan Değişimi
  Türk dizisinin en uzun soluklu yapımlarından biri olan Mahallenin Muhtarları, 10 yıl boyunca ekranda yer almış izleyicilerine keyifli anlar yaşatmıştı. Peki, dizinin sevilen oyuncuları yıllar sonra nasıl bir değişim gösterdi? İşte Mahallenin Muhtarları oyuncularının şimdiki halleri!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir