Vazgeçemem 18.Bölüm Özeti – 24 Kasım Cuma

Vazgeçemem 18

Haris Ölüm Döşeğinde Her Şeyi İtiraf Eder!

Vazgeçemem 18.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Vazgeçemem son bölüm izle! Vazgeçemem yeni bölüm 24 Kasım Cuma günü yayınlandı. Vazgeçemem dizisinin 18. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Vazgeçemem 18.Bölüm Full İzle.

Vazgeçemem 18.bölümde neler olacak? Vazgeçemem 18.bölümünde ölüm döşeğindeki Haris’in söylemek istediği şeyler vardır. Vazgeçemem 18. bölüm özeti devam ediyor.

Vazgeçemem 18
Vazgeçemem

Pakistan Dizi Özetleri İsra her şeyi öğrenirken Haris tutuşmaya başlar. İsra’yı bırakamayacağını haykırıyordur. Haris sürekli İsra’yı arıyordur. İsra neden sürekli rahatsız edip sinirlendirdiğini sorar. Haris aynı şeyleri tekrar ediyordur. Bir kez daha Şazip’in kazanmasına göz yummayacağını söyler.

Haris yolda giderken kaza yapar. Yanında kuzeninden başka kimsesi yoktur. Haris’in durumu kritiktir.

Nimra düşüncelidir. Samira son bir gayret yine kız kardeşini teselli eder. Şazip’in evlendikten sonra değişeceğine dair boş umutlar pompalar.

İsra’da öğrendiklerini ailesiyle paylaşır. Hammad sinirlenerek Haris’i arar. Onun kaza geçirdiğini öğrenir.

Vazgeçemem 18.Bölüm Özeti Devam Ediyor – Vazgeçemem 25 Kasım Cuma

Şazip’in evlenmesine saatler kalmıştır. Üzgündür ve İsra’yla geçirdiği günleri düşünür. Haris’te ölüm döşeğinde kuzeninden Şazip’e bir video çekmesini ister. Haris her şeyi itiraf ediyordur.

Hammad gerçekler ortadayken Şazip’in evlenmesine göz yumamaz. Soluğu düğünde alır. İsra ise abisinin bu hamlesine üzülür ve hemen onu arayarak bu yaptığının yanlış olduğunu kendinin açıklayacak bir durumu olmadığını asıl karşı tarafın kendisini aklandırmasını ister. Tabi Hammad kız kardeşinin konuşmasını hoparlöre almıştır. Şazip ve davetliler bu konuşmaları duyar. Şazip’in kafası bulanır. Daha sonra telefonuna gelen Haris’in videosunu görür. Şazip ve Hammad, Haris’in yanına gidip olanları anlatmasını ister. Şazip öfkeyle ayrılacakken kuzeni ona evindeki düşmanlarını anlatır. Şazip duyduklarıyla yıkılır.

Nimra’yı koşarak odasına giderken görüyoruz. Bir kez daha hüsrana uğradı ve evlilikten döndü. İsra ise eve dönen Hammad’a neler olduğunu sorar. Az önce ağlayan İsra şimdi Şazip’in her şeyi öğrendiğini duyduktan sonra geri adım atar ve kendisine inanmayan birinin affını duymak istemediğini söyler.

Asıl sürpriz Nafessa’yadır. Oğlunun nereye kaybolduğuna dair hesap soracakken Şazip’in öfkeli bakışları onu yakıp geçer. Şazip onun gibi bir annesi olmadığını söylerken tüm bağlarını bitirdiğini açıklar. Şazip evden ayrılırken avukatını arar. Şazip avukata neler diyecektir?

Vazgeçemem Dizisinin Konusu Ne?

İsra ve Şahzaib evlilik planları yapar fakat Şahzaib’in annesinin farklı planları olduğu ortaya çıkar. Şahzaib’in annesi, Şahzaib ve kuzenini birbirlerine uygun görmüştür ve evlenmelerini ister. İsra’yı deli gibi seven Şahzaib, annesine İsra ile evlenmek istediğini söyleyince annesi çılgına döner. Bu evliliğe şiddetle karşı çıkan annesini karşısında gören Şahzaib ve İsra’yı zor günler beklemektedir.

İsra’nın karşılaştığı durum da Şahzaib’le aynıdır. İsra’nın yetiştiği ailede, evlenilecek kişiyi aile büyükleri belirler ve onaylar. Şahzaib’e aşık olan İsra, onunla evlenmek istediğini ailesine söylemek ister fakat babasının İsra’yı kuzeniyle evlendirmek istediğini öğrenir. Şahzaib’i sevdiğini söyleyen ve kuzeniyle evliliği reddeden İsra, bir anda ailesini karşısında bulur. Artık o babasının biricik kızı değildir.

İsra, babasını karşısına almak istemez fakat Şahzaib’ten da vazgeçmeye niyeti yoktur. Düğün gününde Şahzaib, İsra’yı kaçırır ve onu silah zoruyla tehdit eder. Zorunlu olarak İsra da kabul eder ve ikisi de karı koca olur. Öte yandan İsra’nın evindeki herkes İsra’nın kendi isteğiyle evlilikten kaçtığını düşünüyordur.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Sıcak Saatler Dizisi Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Sedat Yalçın, gözü pek bir televizyon gazetecisiydi. Zorlu ve gizemli maceraların içine girmekten geri durmayan bir karakterdi. Buket Hazal ise Sedat Yalçın’ın ekibine yeni dahil olan bir gazeteci olarak giriş yaptı. Önce sürtüşmelerle tanışan arkadaşlıklar, daha sonra aşka dönüşmüştü. Remzi Baba, Cehennem Cevdet, Komiser Doğan, gazeteci Coşkun, Ayşe ve diğer karakterler unutulmayanların arasına girmeyi başarmıştı. Biliyorsunuz ki Arzum Onan ve Mehmet Aslantuğ’un aşkı bu diziyle başlamıştı.
 • Bizimkiler Dizisi Oyuncularının Şimdiki Halleri
  1989-2002 yılları arasında tam 13 sezon boyunca Türk televizyon tarihinde yerini alan Bizimkiler, yaşadığı apartman dairesindeki komşuluk ilişkilerini anlatarak unutulmazlar arasına girmiştir. Türk televizyonculuk tarihinin en uzun süren dizilerinden biri olan Bizimkiler, özellikle 80’lerin sonu ve 90’ların başında büyüyen bir neslin hafızasında özel bir yer edinmiştir.
 • Yedi Numara Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Yedi Numara Oyuncularının Şimdiki Halleri Rüya, Ayten, Armağan, Sabit, Recep, Meryem gibi karakterlerle 23 yıl önce hayatımıza giren Yedi Numara oyuncularının zaman içindeki değişimleri, izleyicileri meraklandırmaktadır. İşte, Yedi Numara’nın efsane oyuncularının günümüzdeki halleri
 • Hayat Bilgisi Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Türk televizyon tarihine damgasını vuran ve milyonlarca izleyici tarafından sevgiyle anılan Hayat Bilgisi’nin oyuncuları, dizinin yayınlandığı dönemde büyük bir hayran kitlesi edinmişti. Peki, şimdi neredeler ve neler yapıyorlar? İşte, Hayat Bilgisi’nin efsane oyuncularının güncel hayat hikayeleri…
 • Prison Break’in Unutulmaz Yıldızları: Oyuncuların Değişimini İnceleyin!
  Prison Break dizisinin ilk sezonundan bu yana tam 17 sene geçti! Kaçış hikayesi, zamanla birçok değişikliğe uğradı. Oyuncuların geçen yıllarda nasıl değiştiğini merak ediyor musunuz? İşte Prison Break oyuncularının unutulmaz değişimleri!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir