Terzi: Netflix’in Yeni Dizisi

Terzi Netflix

Çağatay Ulusoy Başrolde!

Netflix karşımıza yeni dizisiyle çıkıyor. Terzi… Çağatay Ulusoy başrolde! Terzi dizisinin konusu gerçek bir hikayeden uyarlama. Terzi dizisinin oyuncu kadrosunda kimler var? Terzi dizisi ne zaman başlayacak?

Terzi: Netflix'in Yeni Dizisi

Çağatay Ulusoy Terzi dizisinde karşımıza Peyami Dokumacı karakteriyle çıkıyor. Netflix’in yeni dizisi Terzi’de Peyami’nin hikayesine ortak olacağız. Yeteneğini büyükbabasından miras alan Peyami’nin sırlarla dolu hikayesi geliyor.

Terzi dizisinin konusu ne?

Terzi, yeteneğini büyükbabasından miras alan genç ve başarılı terzi Peyami’nin hikâyesini anlatıyor. Dedesinin ölümünden sonra herkesten sır gibi sakladığı, akli dengesi yerinde olmayan babası Mustafa’nın bakımını üstlenmek zorunda kalan Peyami, en büyük sırrını İstanbul’daki hayatının tam merkezine yerleştirmeye mecbur kalır. İstismar edildiği bir ilişkiden canı pahasına kaçmakta olan Esvet, kendi sırlarıyla Peyami’nin ve Mustafa’nın hayatına girer.

Terzi dizisi oyuncuları

Dizinin oyuncu kadrosunda Salih Bademci, Olgun Şimşek ve Şifanur Gül gibi isimler Çağatay Ulusoy’a eşlik ediyor. Senaryosunu Rana Mamatlıoğlu ve Bekir Baran Sıtkı’nın kaleme aldığı dizinin yönetmen koltuğunda ise Cem Karcı oturuyor.

Ece Sükan, Zeynep Tarhan,  Murat Kılıç, Celile Toyon, Engin Şenkan, Vedat Erinci, Lila Gürmen gibi isimler de dizinin oyuncu kadrosundaki diğer isimler arasında yer alıyor.

Dizide Ulusoy’a Çağatay Ulusoy (Peyami), Salih Bademci (Dimitri), Şifanur Gül (Esvet), Olgun Şimşek (Mustafa), Ece Sükan’ın (Suzi) karakterlerine hayat veriyor.

Rana Mamatlıoğlu ve Bekir Baran Sıtkı’nın yazdığı dizide başarılı bir terzi olan Peyami dedesinin ölümünden sonra akli dengesi yerinde olmayan babası Mustafa’nın (Olgun Şimşek) bakımını üstlenmek zorunda kalır. Bu sırada hayatına Dimitri’nin nişanlısı Esvet, Peyami’nin ve Mustafa’nın hayatına girer. Dizide ayrıca Zeynep Tarhan,  Murat Kılıç, Celile Toyon, Engin Şenkan, Vedat Erinci, Lila Gürmen ve Evrim Alasya da rol alıyor.

Terzi, 2 Mayıs’ta tüm dünyayla aynı anda sadece Netflix’te yayınlanacak.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Watch Kan Çiçekleri Episode 196 Trailer – November 28 Tuesday
  Hello, Kan Çiçekleri enthusiasts! Baran and Dilan are tightly bound to each other amid the challenges. Baran leaves no stone unturned in investigating Dilan’s real family, and Sabiha begins to sense something. These scenes promise excitement in Kan Çiçekleri Episode 196. What will happen in the upcoming episode? Share your thoughts in the comments!
 • Kan Çiçekleri 196. Bölüm Fragmanı İzle – 28 Kasım Salı
  Merhaba Kan Çiçekleri severler… Baran, Dilan’ın gerçek ailesini bulmak için kolları sıvadı. Önümüzdeki bölümlerde Dilan’ın ailesinin arayış sahneleri olacak! Sabiha evlat hasreti çekmeye devam edecek! Sabiha’nın annesi olduğunu ilk Dilan mı öğrenecek yoksa Sabiha Dilan’ın kızı olduğunu mu öğrenecek? Bu sahneler epey heyecanlı olacağa benziyor. Kan Çiçekleri 196.bölümde neler olacak? Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz…
 • Vazgeçemem Final Bölümünde Neler Olacak?
  Vazgeçemem Final Bölümünde Neler Olacak?Vazgeçemem Finalinde Kim Ölecek? Vazgeçemem Final bölümünde neler olacak? Vazgeçemem Pakistan dizisi son bölümü mutlu sonla mı bitecek? Kanal 7 Vazgeçemem son bölüm izle!
 • Murat Göğebakan: Kalbim Yaralı Filminin Heyecan Veren Fragmanı Yayınlandı!
  Beyazperdeye damga vuracak olan “Murat Göğebakan: Kalbim Yaralı” filmi, yaşam dolu bir hikaye ve mücadele dolu bir özgeçmişi ekrana taşıyor. CNS Production ve HM Production işbirliğiyle hazırlanan film, 8 Aralık’ta izleyiciyle buluşmaya hazırlanıyor. Başrollerde Murat Göğebakan’ı canlandıran Burak Sevinç, Tuvana Türkay ve Hande Soral ile birlikte unutulmaz bir performansa imza atıyor. Murat Göğebakan filminin konusu ne? İşte detaylar…
 • Watch Kan Çiçekleri 195th Episode Trailer – November 27 Monday
  Watch Kan Çiçekleri 195th Episode Trailer – November 27 Monday hello Kan Çiçekleri lovers… Baran has rolled up his sleeves to find Dilan’s real family. In the upcoming episodes, there will be scenes of Dilan’s family search! Sabiha will continue to yearn for her lost child! Will Dilan be the first to learn that Sabiha is her mother, or will Sabiha learn that Dilan is her daughter? These scenes seem to be quite exciting. What will happen in Kan Çiçekleri 195th episode? You can express your opinions with your comments…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir