Sıla Türkoğlu’ndan Aşk Hayatıyla İlgili Flaş Açıklama

Sıla Türkoğlu

Sıla Türkoğlu’ndan hayranlarını meraklandıran bir açıklama geldi. Kalbinin boş mu dolu mu olduğu sorularına olumsuz yanıt vermedi. Şu sıralar Kızılcık Şerbeti dizisiyle gündemden düşmeyen oyuncu kariyerine odaklanmış durumda.

Emanet ve Kızılcık Şerbeti dizilerinden tanıdığımız Sıla Türkoğlu alışveriş merkezinde kameralara yakalandı. Aşk hayatı ile ilgili önemli açıklamalarda bulunan Sıla Türkoğlu takipçilerini heyecanlandıracak cevaplarda bulundu.

Tv 100 kanalına röportaj veren Sıla Türkoğlu erkek arkadaşıyla ilgili sorulara kariyeriyle gündeme gelmek istediğini belirten açıklamalarda bulundu. Muhabirin ‘Kalbimiz dolu mu, boş mu?’ sorusuna Sıla Türkoğlu ‘Şu an için önceliğim işim’ cevabını verdi. Muhabirin ısrarları üzerine ise “Eğer yakalarsanız o zaman konuşuruz “ diyerek hayatında birinin olduğunu açıkça ifade etti.

Sıla Türkoğlu kariyerine odaklanmış olduğu gözlerden kaçmadı. Doğukan Güngör’le olan partnerliği de izleyenlerden tam not almış gibi görünüyor.

Kızılcık Şerbeti dizisi ise senaryo gereği dikkatleri üzerine çekti. Zıt kutuplardaki aile bireylerinin çocuklarını evlendirme süreçleri anlatılıyor.

Kızılcık Şerbeti Konusu

Modern ve iyi eğitimli olan Kıvılcım, eşinden boşanmış fakat güçlü, dimdik ayakta duran bir kadındır. İki kızını da oldukça iyi ve inandığı değerlere sadık olarak yetiştirmiştir. Küçük kızı Çimen lise öğrencisiyken, büyük kızı Doğa diş hekimliği okumaktadır. Kıvılcım’ın hayattaki tek gayesi evlatlarının ileride başarılı ve mutlu hayatlara sahip olmalarıdır.

Fakat Kıvılcım’ın büyük kızı Doğa, üniversitedeyken erkek arkadaşı ile evlenmiştir. Kızının kocasının ailesi ile tanıştığında büyük şok yaşayan Kıvılcım, evladının bu kadar muhafazakar bir aile içerisinde mutlu olamayacağını düşünür. Kızılcık Şerbeti; doğruları aynı, yöntemleri farklı olan iki uç aile arasında kalan bir aşk hikayesidir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Yedi Numara Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Yedi Numara Oyuncularının Şimdiki Halleri Rüya, Ayten, Armağan, Sabit, Recep, Meryem gibi karakterlerle 23 yıl önce hayatımıza giren Yedi Numara oyuncularının zaman içindeki değişimleri, izleyicileri meraklandırmaktadır. İşte, Yedi Numara’nın efsane oyuncularının günümüzdeki halleri
 • Hayat Bilgisi Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Türk televizyon tarihine damgasını vuran ve milyonlarca izleyici tarafından sevgiyle anılan Hayat Bilgisi’nin oyuncuları, dizinin yayınlandığı dönemde büyük bir hayran kitlesi edinmişti. Peki, şimdi neredeler ve neler yapıyorlar? İşte, Hayat Bilgisi’nin efsane oyuncularının güncel hayat hikayeleri…
 • Prison Break’in Unutulmaz Yıldızları: Oyuncuların Değişimini İnceleyin!
  Prison Break dizisinin ilk sezonundan bu yana tam 17 sene geçti! Kaçış hikayesi, zamanla birçok değişikliğe uğradı. Oyuncuların geçen yıllarda nasıl değiştiğini merak ediyor musunuz? İşte Prison Break oyuncularının unutulmaz değişimleri!
 • Mahallenin Muhtarları Oyuncularının Yıllara Meydan Okuyan Değişimi
  Türk dizisinin en uzun soluklu yapımlarından biri olan Mahallenin Muhtarları, 10 yıl boyunca ekranda yer almış izleyicilerine keyifli anlar yaşatmıştı. Peki, dizinin sevilen oyuncuları yıllar sonra nasıl bir değişim gösterdi? İşte Mahallenin Muhtarları oyuncularının şimdiki halleri!
 • Harry Potter Oyuncularının Büyülü Değişimi: Filmdeki ve Şimdiki Halleri
  J.K. Rowling’in büyülü dünyasından uyarlanan Harry Potter serisi, 2002 yılında başlayarak sekiz filmlik bir serüvene dönüştü. O dönemde çocuk oyuncular olan yıldızlar, şimdi kariyerlerinde parlayan yetişkinler haline geldi. İşte Harry Potter serisinin oyuncularının filmdeki ve şimdiki halleri!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir