Seversin 17.Bölüm Fragmanı – Seversin Yeni Bölümde Neler Olacak?

Seversin 17

Seversin dizisi 16. son bölümü ile Kanal D ekranlarında seyircisiyle buluştu. Aşk, dram ve heyecan yüklü sahneleriyle sosyal medyada da çok konuşulan ve büyük beğeni toplayan Seversin bu sezon iddialı diziler arasında yer alıyor. İşte Seversin 17. yeni bölüm fragmanı ve son bölüm detayları.. Seversin Son Bölümde Neler Oldu?

Tolga’nın öfkesi dinmek bilmiyor. Asya’ya Tolga’ya babası üzerinden durumları açıklamaya çalışırken Tolga ipi ucunu kaçıracak. En sonunda da Asya, Tolga’nın seçimini izleyecek.

Seversin 14 Eylül Çarşamba günü yayınlanan 16. Bölümde Asya, Tolga’yı öfkelendiren bir harekette bulunuyor!

Asya’nın attığı imza Tolga’nın bütün hayatını etkileyecektir. Asya, Tolga’nın haberi olmadan sözleşmeyi feshetmek için çabalarken Tolga’nın en mutlu anında bu sözleşme haberi magazine düşer. Olay Tolga ve Asya’nın hayatını kökünden sarsacak kadar büyüktür. Asya, bir yandan Tolga etkilenmesin diye bu sözleşmeyi ne için yaptığını gizlerken diğer yandan Kudret’in kendisini kandırdığını düşünmekte ve peşine düşüp hesap sormak istemektedir. Gerçekten Suzan’ın anlattığı gibi Kudret oğlunun kötülüğünü mü istiyordur?

Asya’nın hem Kudret’ten hem de Suzan’dan dinlediği geçmiş hikayesi birbirinden farklıdır. Asya, Tolga’nın bugüne kadar annesinden dinlediği geçmişi bir defa olsun Kudret’ten dinlemesini sağlamak ister. Çünkü ona göre ortada büyük bir yalan vardır. Fakat o Tolga ve Kudret’i nasıl yan yana getirebileceğini henüz bulamamışken Tolga öğrendiği gerçekle belki de hayatının en büyük dibe vuruşunu yaşar.  Asya bilmeden arı kovanına çomak sokmuştur ve Tolga’nın mutluluğu için yaptığı bu hamlesi sonunda kendisini de olumsuz etkileyecektir.

Seversin yeni bölümüyle yeni günü olan pazartesi akşamı Kanal D’de…

Bir yanıt yazın