Sensiz Olmaz Yeniden Başlıyor

Sensiz Olmaz Dizisi Konusu

BÜYÜLEYİCİ BİR AŞKIN NEFES KESEN HİKAYESİ

 
Hint dizilerinin Türkiye’deki ekranı Kanal 7, yayınlandığı dönemde büyük bir ilgiyle izlenen Rangrasiya adlı diziyi Sensiz Olmaz adı ile ekranlarına taşıyor. Bollywood Yıldızları Sanaya Irani ve Ashihs Sharma’nın başrolleri paylaştığı dizi 18 Mayıs Çarşamba gününden itibaren hafta içi her gün saat 21.45’de Kanal 7 ekranlarında olacak.
 
Dünya genelinde beğeniyle izlenen Sensiz Olmaz, genç bir köylü kızı olan Parvati ve Sınır Güvenlik Kuvvetleri Subayı olan Rudra arasında yaşanan büyük aşk hikâyesini anlatıyor. Çocuk yaşlarda annesinin evi terk etmesi sonucu psikolojik bir çöküntü yaşayan Rundra, mesleğine tutkuyla bağlı, disipline önem veren amansız ve katı kuralları olan bir subaydır. O kadın-erkek ilişkilerine olan inancını çoktan kaybetmiş, hayatında aşka ve sevgiye yer olmayan bir kişiliğe sahiptir. Aşkı uzak durulması gereken bir güzellik büyüsüne benzeten Rundra’nın tek tutkusu işidir. Güzelliği ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran
Parvati ise uzun yıllar önce, güvenlik güçleri tarafından yürütülen bir operasyonda ailesini kaybetmiştir. Ancak Parvati tüm bu olumsuzluklara rağmen hayata olumlu bakmakta ve bir gün seveceği insanı bulacağına inanarak yaşamaktadır. O, Rundra’nın aksine sevginin gücüne inanmaktadır.
 
Yaşayacakları büyük aşktan habersiz olan Rundra ve Paro’nun unutulmayacak öyküsü Sensiz Olmaz 18 Mayıs Çarşamba gününden itibaren hafta içi her gün saat 21.45’de Kanal 7 ekranlarında olacak.
 
Künye
Yönetmen: Sidharth Sengupta
Oyuncular: Sanaya Irani, Ashish Sharma,  Ankita Sharma, , Ananya Khare, Sanjiv
Jotangia, Sanjiv Jotangia
Yapım Yılı: 2013
Senaryo: Saurabh Tewari, Gautam Hegde, Shivani Shah
Tür: Romantik, dram

Ülke: Hindistan
Orijinal adı: Rangrasiya

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir