Sensiz Olmaz 29.Bölüm – 16 Haziran Çarşamba

RUDRA, ANNESİ HAKKINDAKİ GERÇEKLERİ ÖĞRENİYOR


Kanal 7 ekranlarının beğeniyle izlenen Hint dizisi Sensiz Olmaz 29.bölüm özetinde, annesinin kendisi ile birlikte yaşamasına katlanamayan Rudra, Paro ile birlikte balayına çıkmaya karar verir. Dilsher, Rudra’nın annesine karşı duyduğu öfkenin sebebinin küçükken ona söylediği yalanlar olduğunu anlatır. Mala ve Paro’nun konuşmalarını gizlice dinleyen Rudra, gerçekleri öğrendikten sonra ne yapacak? Sensiz Olmaz 29.bölüm özeti devam ediyor.

Sensiz Olmaz 29.bölüm özetinde Rudra, Laila’ya annesini kurtarmış olmasının kendisine karşı hissettiği duyguları değiştirmeyeceğini söyler. Mala’nın gerçek hikayesini öğrenen Paro, Rudra’dan onu affetmesini ister ancak Rudra’nın içindeki nefret ateşi hala sönmemiştir.


Dilsher, geçmişte yaşananları Danver, Mohini ve Paro’ya anlatarak karısının evi terk etmesinin tek sebebinin kendisi olduğunu söyler. Annesinin evdeki varlığına daha fazla tahammül edemeyen Rudra, Paro’ya bir sürpriz yapar ve ona balayına çıkmak istediğini söyler. Mala, Paro’ya başından geçenleri anlatırken Rudra konuşmalara kulak misafiri olur.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir