Sensiz Olmaz 16.Bölüm -3 Haziran Perşembe

DİLSHEER KENDİNE GELİYOR

Kanal 7 ekranlarının ilgiyle izlenen Hint dizisi Sensiz Olmaz’da bugün, Rudra,Paro ile arasında yaşadığı olayların tamamen rastlantılara dayalı olduğuna inanmaktadır. Her defasında evden kovulan Paro gitmemekte ısrarlıdır. Uzun bir aradan sonra kendine gelen Dilsheer’in Rudra’dan bir isteği vardır.Rudra’yı arayan BSD Generali onun hemen yanına gelmesini ister. Sensiz Olmaz 16.bölüm özeti devam ediyor.

Sensiz Olmaz 16.bölüm özetinde Oyuncak bebeği Paro’nun yüzüne fırlatan Rudra yıllar önceki karşılaşmayı hatırlamadığını ve yaşananların bir mesaj değil bir tesadüf olduğunu söyler.


Denveer geçmişte yaşananları anlatarak Rudra’yı Paro konusunda ikna etmeye çalışır. Paro defalarca evden kovulmasına rağmen evin önünden bir yere ayrılmaz.

Rudra’ya babasının yaralanması ile ilgili olayda evdeki yangını kendisinin çıkarmadığını ispatlamak isteyen Paro, ona ne isterse yapabileceğini söyleyince Rudra ondan Sumer ile evlenmesini ister. Sumer bu teklifi hemen kabul etse de Mohini itiraz edecektir.

Diğer yandan Maithili, Paro’ya evde bulduğu diğer gelinliğin sırrını anlatacaktır. Paro da ona Dilsheer’in odasından bulduğu yağ kutusundan bahseder. Sunehri’nin de hatırlayacağı bazı detaylar
evdeki yangının arkasında Paro’nun olduğu yönündeki şüpheleri azaltacaktır. Dilsheer’in bilinci yerine gelir Rudra’dan Paro ile evlenmesini ister. Bu sırada BSD Karargâhından gelen bir telefon her şeyi alt üst eder. Bütün gazetelerde BSD ve Paro ile ilgili haberler vardır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir