Seninle Yeniden 40 Bölüm Özeti – 4 Kasım Cuma Abishek Öldü!

Seninle Yeniden 40

Pallavi Şokta! Abishek Gözleri Önünde Öldürüldü!

Seninle Yeniden 40. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Seninle Yeniden son bölüm izle! Seninle Yeniden yeni bölüm izle. Seninle Yeniden adlı Hint dizisinin 40. bölümü Kanal 7 ekranlarında 4 Kasım Cuma günü yayınlandı. Seninle Yeniden dizisinin 40. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Seninle Yeniden 40. Bölüm Full İzle.

Seninle Yeniden 40.bölüm özetinde Ganpati töreni kutlanıyordur. Pandit Jaya’ya pojaya başlamasını ister. Kirti ise kocasıyla gelip törene şimdi başlayabileceklerini söyler. Raghav sinirlenir ve Pallavi yüzünden bu duruma katlanmak zorunda kaldığını düşünür.

Tören esnasında herkes Sunny görmemezlikten gelir. Sunny sinirlenip Pallavi’nin yanına gider. İkili kavga eder. Sunny, Pallavi’nin vereceği dersleri biraz kocasına vermesini ister. Elinde kanıtı olduğunu Raghav hakkındaki gerçekleri ispat edeceğini söyler. Sunny ispat ettiğinde Pallavi’nin herkesin içinde Raghav’ı tokatlamasını ister.

Tören esnasında Raghav, Pallavi’nin elinden bir şeyler yemeyi reddeder. Soluchana bunu görünce hoşuna gider. Sunny, Farhad’ın telefon konuşmalarını dinleyip ipuçlarını birleştirmeye çalışır. Soluchana evden bir şeyler araklar.

Kirti, Sunny’e bu eve çok alışmamasını onun evine gitmek istediğini söyler. Bu evde saygı göremediklerini belirtir. Sunny ise dairesini Rocky verdiğini anlatır. Kirti başka bir daire kiralama konusunda ısrarcı davranır. Sunny’nin ise bu evi bırakıp gidesi yoktur.

Sunny Ajanlık Peşinde! Sunny gece kalkıp Raghav’ın ofisine girer. Bir şeyler düşürünce Raghav seslere uyanır. Odasına baktığında yere düşmüş bir şeyler fark eder. Odasını kilitleyip dışarı çıkar. Sunny içerde kilitli kalır.

Sabah Pallavi, Raghav’a kendini affettirmek için bir şeyler yapar. Raghav bir türlü Pallavi’ye olan öfkesini geçiremez. Kirti’nin sesi evde yankılanır. Her yerde Sunny aramaya başlar. Raghav odasını kilitlediğini hatırlayıp ofisine koşar. Sunny oradadır ve gece uyur gezer olduğunu söyler. Kirti kimseye açıklama yapmamasını zaten inanmadıklarını belirtir.

Seninle Yeniden 40 Bölüm Özeti Devam Ediyor

İşler Karışacak! Raghav spor yaparken kolunu acıtır. Pallavi yardım etmeye çalışsa da Raghav yardımını istemeyip inadını sürdürür. Pallavi ise ondan daha inatçıdır. Raghav, Farhad’tan telefon alır ve kadının geldiğini söyler. Raghav dışarı çıkarken bu kadının kim olduğunu düşünür.

Raghav’ın kaçakçılık yaptığını araştıran kadın gelmiştir. Müfettişle birlikte araştırma yaparlar. Ellerinde hiçbir kanıt yoktur.

Nikhil ve Abishek, Pallavi’nin yanına gelir. Raghav ve Farhad, Abishek’i görür. Abishek işi olduğunu söyleyip ayrılır. Nikhil çok işkolik olduğunu söyler. Yasal olmayan iş konusunda uyarırlar.

Sunny Evdeki Yerini Sağlamlaştırma Derdinde! Kirti Sunny’e neden evde olduğunu sorar. Sunny bugün izinli olduğunu belirtir. Kirti ise yeni bir ev bakmaya gideceklerini söyler. Sunny ise bundan sonra hakarete uğramayacağını iddia eder.

Laxmi, Raghav’a ziyarette bulunur. Abhishek korkar. Laxmi yakın zamanda tayin edildiğini gündemde olan bir konuyu araştırmak üzere görevlendirildiğini söyler. Laxmi, Raghav’a gümrükçülerle arasının iyi olduğunu söyler. Elmas kaçakçılığı yaptığını ima eder. Raghav her şeyi kontrol edebileceğini söyler. Laxmi, buna gerek olmadığını her şeyi yasalara uygun yaptıklarını söyler. Para cezasının çok yüklü olduğunu altından kalkamayacağını ifade eder. Pallavi endişelidir.

Sunny Pallavi’nin yanına gider. Raghav, Farhad ve Kirti onlara bakar. Sunny ona bulduğu dosyayı verir. Pallavi dosyaya baktığında kendi fotoğraflarını bulur. Sunny bunun imkansız olduğunu söyler. Birisi dosyayı değiştirmiştir. Pallavi eline süpürge alır ve onu dükkanına kadar döveceğini hatırlatır.

Raghav, Sunny’nin planını fark etmiş, Laxmi ve ikisinin beraber saldıracağını dikkatli olmaları konusunda Farhad’ı uyarır. Laxmi, ekibinden Raghav hakkında kanıt bulmasını ister. Raghav da sevkiyat işine ara vermek ister. Abishek’e ulaşmasını ister. Abishek’in telefonu kapalıdır.

Raghav Surat Asıyor! Raghav ile Pallavi çarpışır. Raghav düz bastı devam eder. Pallavi kardeşinin kendisini odaya kilitleyip kaçtığını sanki nikahını kıymışım gibi davranıyorsun diye bağırmaya başlar.

Pallavi yemek masasını hazırlar. Görevli gelir ve tüm yemeklerin Pallavi tarafından yapıldığını söyler. Jaya aç olmadığını söylerken Raghav’da servis yapmamasını ister. Pallavi sinirlenir. Jaya’ya kendi elleriyle zorla yemek yedirir. Jaya gözyaşları içinde yemeği yer. Pallavi ile barışırlar. Ama Raghav masadan kalkıp gider.

Polis Abishek’i kovalamaya başlar. Laxmi Abhishek’ten durmasını ister. Pallavi de o sırada tezgahtan bir şeyler alıyordur. Abishek elmasları Pallavi’nin dükkanına fırlatır. Abishek kaçmaya yeltendiğinde Laxmi onu vurur. Pallavi ise şoke olur. Ka yüzüne sıçrar. Abishek yere yığılır. Nikhil, Pallavi’yi yakalar ve mağazaya sokar. Farhad her şeyi görür ve Raghav’a her şeyi bildirir. Farhad karşılaşmanın mağazanın önünde olduğunu ve Pallavi’nin her şeyi gördüğünü söyler.

Nikhil, Pallavi ile konuşmaya çalışır, Pallavi şokta konuşamaz. Raghav Pallavi’ye koşar. Pallavi onu görünce ona sarılıp ve ağlamaya başlar. Abhishek’in vurulduğunu söyler ardından da bayılır. Doktor eve gelir ve Pallavi’nin şokta olduğunu ifade eder. Pallavi sıçrayarak uyanır. Eli hemen telefona gider. Nikhil’i arayıp son durumu öğrenir. Abishek ölmüştür.

Laxmi de sorguya alınmıştır. Abishek’i öldürdüğü için soruşturmadan alınma riskiyle karşı karşıyadır. Abishek’in üzerinden hiçbir kanıt çıkmamıştır. Laxmi bir şey bulamazsa uzaklaştırma alacaktır. Olay çevresini incelemeye alır.

Pallavi, Raghav’a Nikhil ile Abhishek’in evini ziyaret edeceğini söyler. Raghav, Pallavi’ye katılacaktır. Farhad ise Laxmi’nin kanıt bulmaması için Abishek’in elmasına ulaşması gerektiğini düşünür. Nikhil, Raghav ve Pallavi, Abhishek’in evini ziyaret eder. Misafirler Pallavi’yi görür ve Abhishek’in gözünün önünde öldürüldüğünü söyler. Abishek’in annesi gelir ve neden oğlunun öldürüldüğünü sorar. Ne için kim için çalıştığını bilmediğini ifade eder. Evlerine gelip para bırakan kişilere onu bu suça itenlere lanet ederek paraları yakar. Raghav böyle bir tepki beklemediği için şoka girer.

Pallavi, Raghav’dan yardım ister. Abishek meselesini araştırıp gerçek suçlunun cezalandırılmasını ister. Pallavi, Raghav’a çok güveniyordur. Raghav düşüncelere dalar. Sunny ise Laxmi’ye yardım etmek istediğini söyler. Sunny iki tarafında kayıp elmasın peşinde olduğunu öğrenir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Evlat 6.Bölüm Özeti – 24 Haziran Pazartesi
  Evlat 6. Bölüm Full İzle. Evlat 6. bölümde neler olacak? Evlat 6. bölüm özetinde Muskan evde yeni bir kriz dönemi başlatır. Evlat 6.bölüm özeti devam ediyor.
 • Evlat 5.Bölüm Özeti – 21 Haziran Cuma
  Evlat 5. Bölüm Full İzle. Evlat 5. bölümde neler olacak? Evlat 5. bölüm özetinde Muskan evde yeni bir kriz dönemi başlatır. Evlat 5.bölüm özeti devam ediyor.
 • Evlat 4.Bölüm Özeti – 20 Haziran Perşembe
  Evlat 4. Bölüm Full İzle. Evlat 4. bölümde neler olacak? Evlat 4. bölüm özetinde Bilal ailesini ikna edebilmek için son çare ilaç içer. Celal ve Zekiye evi Muskan’ın üzerine yapacak mıdır? Evlat 3.bölüm özeti devam ediyor.
 • Evlat 3.Bölüm Özeti – 19 Haziran Çarşamba
  Evlat 3. Bölüm Full İzle. Evlat 3. bölümde neler olacak? Evlat 3. bölüm özetinde eve elektrik faturası bomba gibi düşüyor. 3 maaşlı insan bir faturayı ödeyemez. Evlat 3.bölüm özeti devam ediyor.
 • Evlat 2.Bölüm Özeti – 18 Haziran Salı
  Evlat 2. Bölüm Full İzle. Evlat 2. bölümde neler olacak? Evlat 2. bölüm özetinde Bilal ailesine Muskan’dan hoşlandığını ve onunla evlenmek istediğini açıklar. Evlat 2.bölüm özeti devam ediyor.

Bir yanıt yazın