Seninle Yeniden 38 Bölüm Özeti – 2 Kasım Çarşamba Mandar’ın Yaptıkları Ortaya Çıktı!

Seninle Yeniden 38

Mandar Pallavi’yi Bırakacak mı?

Seninle Yeniden 38. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Seninle Yeniden son bölüm izle! Seninle Yeniden yeni bölüm izle. Seninle Yeniden adlı Hint dizisinin 38. bölümü Kanal 7 ekranlarında 2 Kasım Çarşamba günü yayınlandı. Seninle Yeniden dizisinin 38. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Seninle Yeniden 38. Bölüm Full İzle.

Seninle Yeniden 38.bölümde neler olacak? Seninle Yeniden 38.bölümde Raghav ve Pallavi sonunda aradıkları güçlü kanıta ulaşacaklar. Mandar’ın sonu geldi mi? Seninle Yeniden 38.bölüm özeti devam ediyor.

Seninle Yeniden 38.bölümde Pallavi son olan olaydan sonra Raghav’ın imza meselesine bir çözüm bulduğunu düşünerek sevinir. Sunny, Rao malikanesine gelip Kirti’yi almak ister. Mandar’ın herkesi arayıp gelmesini istediğini söyler. Kirti abisine kalleşlik ettiğinin açığa çıkmasından endişelenir. ilmiyordur ki herkes farkındadır. Sunny, Raghav’ın fotoğrafını görüp yakında konağın yeni sahibi olacağını hayal eder.

Deskmuklar da hazırdır. Herkes Pallavi’yi bekler. Pallavi Raghav’ın yanına gidip nasıl göründüğünü sorar. Bugün her şeyi son bulacağı için çok mutlu olduğunu söyler. Raghav her şeyi halledeceğini söyler. Raghav Mandar’ı öldürmeyi aklına koymuştur. Pallavi’nin bundan haberi yoktur.

Mandar Pallavi’yi durdurur ve çok güzel göründüğün söyler. Ayrıca çok mutlu olduğunu belirtir. Kapıda Jaya görünür. Pallavi burada ne yaptığını sorar. Mandar kendisinin çağırdığını söyler. Raghav’ın neden gelmediğini sorar. Onunla dalga geçmeye başlar. Bugün Pallavi’nin boşanma belgelerini imzalayacağını daha sonra nişanlanacaklarını söyler.

Sulochana, Janmastami işlevini başlatır. Kızlar dans etmeye başlar. Mandar yardımları için Kirti ve Sunny’e teşekkür eder. Yakında onlarında evleneceğini söyler.

Mandar Acele Eder! Pallavi Raghav’ın neden mutsuz göründüğünü merak eder. Mandar nişan yüzüklerini getirmiştir. Pallavi neden Raghav’ın harekete geçmediğini düşünür. Mandar artık kağıtları imzalamasını ister. Pallavi Raghav’la konuşmayı dener ama Mandar yanında ayrılmaz. Pallavi bahaneler üretse de Mandar’ın hoşuna gitmez. Bir an önce imza işini halledip yüzükleri takmak ister.

Pallavi, Raghav’a avukatının nerede olduğunu sorar. Jaya’nın neden huzursuz baktığını ima eder. Raghav çok soru sormamasını ve kendisine güvenmesini ister. Pallavi. Raghav’a sarılınca silahı olduğunu far keder. Raghav yanından kaça gibi gidince Pallavi endişelenmeye başlar. Bunun için Farhad’ı arar ama gerçeği öğrenemez. Ona Sharda anlatmaya çalışır. Pallavi, Raghav’ın Mandar’ı öldürmek istediğini anlar.

Gerçek Aşk Kazandı! Raghav silahını çıkarıp Mandar’a nişan alır. Pallavi buna izin vermemek için ateşe gidip elini yakmaya çalışır. O sırada Sunny, Mandar’a çarpınca kağıtlar ateşe düşüp yanmaya başlar. Pallavi mutlu olur. Raghav da silahını gizler. Mandar, Sunny’nin Kirti ile dans ettiğini görür ve onu tokatlar. Sunny de ona vurmaya başlayınca ikili kavga etmeye başlar. Pallavi kağıtlara sahip çıkamadığı için Mandar’ı azarlamaya başlar.

Seninle Yeniden 38 Bölüm Özeti Devam Ediyor

Pallavi, Sharda’nın odasındayken Raghav gelir. Pallavi, Raghav’a kızgın olduğunu belli eder. Sharda telefonundan müzik açar. İkili Sharda’nın yanına gidip ne anlatmaya çalıştığına odaklanır. Sharda, Mansi’nin telefonunda bir şeyler olduğunu ima eder.

Pallavi ve Raghav, Mansi’nin telefonunu kontrol eder. İkisi de Mandar ve Mansi’nin Mandar’ın bir dizüstü bilgisayara ihtiyacı olduğu kaydını duyar. Farhad o dükkana bakacağını söyler. Mandar Raghav’ı arar. Henüz Pallavi’yle nişanlanmadığını ama beraber yaşadıklarını söyler. Daha sonra bir arkadaşının onunla canlı yayın açmak istediğini söyler. Mandar’ın neyin peşinde olduğunu anlayamazlar. Farhad ve Pallavi bu adamla faturalar arasında bağ kurmaya çalışır.

Sunny Taraf Değiştirdi! Sunny, Raghav ile görüşmek ister. Ona Mandar’dan intikam almak istediğini söyler. Şantaj yapan çocuğun Mandar hakkında bazı şeyler bildiğini onun üzerine gitmesini ister. Raghav, Sunny sahte boşanma evrakları verir. Sunny, Mandar’ın yanına gidip ondan özür diler. Ona yeniden boşanma evraklarını getirdiğini söyler. Sunny Mandar’a neden mutsuz olduğunu sorar. Mandar bir çocuğun ona şantaj yaptığını annesini iterken kameraya çektiğini ve her yerde yayınlayacağını söylemiştir. Raghav ise Sunny’e taktığı cihazla her şeyi duyar.

Raghav video meselesini Pallavi’ye anlatır. Sunny, Kirti’ye Mandar’dan intikam almak ve Raghav’ın güvenini kazanmak için Raghav’la birlikte olduğunu söyler. Kirti bunun işe yaramasını ister.

Gerçekler Açığa Çıktı! Pallavi çocuğun yanına gidip onunla konuşmak istediğini söyler. Telefonunu alarak Raghav’a verir. Raghav her şeyi kopyalar. İkili doğruca eve gidip film açacağını söyler. Sharda’nın terastan itildiği görüntüleri aile izler. Tabi ki bunun sahte olduğunu söyleyip Mandar’ı savunacaklar. Vijay oğlunun yaptığına inanmayacak Mansi de Pallavi’ye laf vuracak. Mandar dışardan eve gelince Pallavi’ye kızacak. Ailesiyle arasına girmemesini ister. Ailesi olmadan öleceğini belirtir. Vijay inanmadığını oğluna güvendiğini belirtir. Mandar kendisiyle evlenmek istemiyorsa gidebileceğini ama ailesiyle arasına girmemesini ister. Daha sonra da Pallavi’ye gidip tehditler fısıldar.

Raghav araya girip maskesini çıkarır. Mandar onu görünce şoke olur. Diğer şok olan da Soluchana olur. Sunny de içeri girip Mandar ile ilgili tüm gerçeği ve ses kayıtlarını gösterir. Sharda da yatağından sürünerek çıkar. Raghav, Mandar’ı dövmeye başlar. Mandar’a ilk tokat Milind’ten gelir. Pallavi, Mandar’ın kendisine üniversiteden beri takıntılı olduğunu en yakın arkadaşı Devyani’yi de onun öldürdüğünü söyler. Mandar eline aldığı bıçakla Pallavi’yi tutar. Raghav silahını çıkarınca Pallavi’yi öldürmekle tehdit eder. Raghav silahını indirmeye çalışınca Madar karşı çıkıp Raghav’ın kendisini öldürmesini ister.

Bir yanıt yazın