Seninle Yeniden 3 Bölüm Özeti – 28 Eylül Çarşamba

Seninle Yeniden 3

Raghav, Pallavi’yi Kaçırdı!

Seninle Yeniden 3.bölüm özetinde neler olacak? Seninle Yeniden 3.bölümde yanlış anlaşılmaları baş gösterir. Raghav, Pallavi’yi kaçırır. Seninle Yeniden 3.bölüm özeti devam ediyor.

Seninle Yeniden 3.bölüm özetinde Pallavi para karşılığı yaşlılara yemek yapmaya başlayacaktı. Soluchana ve Amruta buna engel olmak için her yolu deniyor. Raghav’ın da annesi hastalanmıştır. Raghav ona bakmak için uzunca süre dil döker. Amma biraz olsun ikna olur ve bakmasını kabul eder.

Pallavi evde yemek yaparken Viyaj ve Şarda onu yakalar. Bu kadar yemekle ne yaptığını sorar. Savitri Pallavi’nin kendisine yardımcı olduğunu yemek şirketinin kaçtığını söyler. Pallavi rahat bir nefes alır.

Pallavi ve Savitri yaşlı evine ulaşırlar. Pallavi bizzat Bay Rama Swami’ye teşekkür etmeyi düşünür ve ondan habersiz Raghav’a doğru yürür. Pallavi onun adını seslenir. Raghav onun sesini tanır ve sare alışverişini burada yaptığını düşünür ve arkasını dönmez. Pallavi öylece teşekkür edip gider. Daha önce tanışmış olduğu hissini taşır.

Pallavi İyi Bir Kız! Raghav ofisine girer. Savitri ona Pallavi’den bahseder. Onun çok iyi bir kız olduğunu, büyük yardımı olduğunu anlatır. Pallavi herkese hizmet ederken, Raghav onu izler. O kadar da kötü görünmediğini söyler.

Anjali de oraya gelmiştir. Eline yiyecek alır ve içine toz karışım atar. Raghav, bana yardım ettiğiniz ve umudumu geri verdiğiniz için teşekkür ederim yazan bir not bulur. Pallavi, Raghav’dan bir not okur, nezaketiniz için teşekkür ederiz yazılıdır. Raghav yemeğin tadına bakar ve etkilenir. Annesinin el lezzetini hissetmiş gibidir.

Anjali’nin Tuzağı! Raghav bayılır. Anjali kamera tutar ve bugün gururunu ve itibarını kıracağını, her şeyi mahvedeceğni söyler. Anjali kayda başlar.

Raghav evinde baş ağrısıyla uyanır. Buraya nasıl geldiğini sorar. Şoförü Farhad bayıldığını açıklar. Raghav ona Pallavi’yi anlatıyor. Farhad daha önce söylediği gibi Pallavi’nin farklı ve iyi bir kız olduğunu tekrarlar.

Jagdish ve Pallavi arasında da sürtüşme yaşanır. Pallavi Jagdish’i tehdit eder. Raghav’a da yılın girişimci ödülü verilecektir. Pallavi, Anjali ile tanışır. Anjali ona adıyla seslenir ve hizmet ettiği yaşlılık evinde birlikte çalıştıklarını söyler.

Pallavi, Raghav’ın evine gelir. Çok büyük bir ev küçük bir kalp diye içinden geçirir. Pallavi Raghav’ın fotoğrafını görür ve ona bağırır. Raghav ne diye seslenir. Pallavi korkup tökezler. Raghav onu tutar. Pallavi Raghav’ın kollarına düşer. Pallavi parasını iade etmek için geldiğini söyler. Pallavi yanlışlıkla ona yanlış paketi uzatır ve çantasını düşürür. Raghav ona yardım etmeye çalışır. Farhad, Raghav’ı arayıp bir an önce annesinin evine gelmesi için arar.

Her Şey İyiye Gidiyorken… Sulochana, Jagdish’i para aldığı için azarlar. Raghav annesinin evine ulaşır. Bir şey olduğu için endişelenir. Farhad ödül törenine ailesinin de geleceği müjdesini verir. Raghav çok mutlu olur. Annesi bunu Kirti için yaptığını söyler. Raghav annesinin kutsamasını alacakken o sırada bir muhabir Raghav’ı sıkıştırır. Muhabir Raghav’ı sinirlendirir. Muhabir annesine de bir şeyler söyleyince Raghav muhabire vurur. Raghav’ı n annesi bayılır.

Seninle Yeniden 3 Bölüm Özeti Devam Ediyor

Pallavi ve Nikhil, Raghav’ın playboy olduğu ve kadınlarla oynadığı haberlerini okur. Amma hastaneye yetiştirilmiştir. Panik atak geçirmiştir. Ardından pankreası nedeniyle ameliyat olması gereklidir. Amma kızı Kirti’ye Raghav’ın parasıyla burada kalmak istemediğini söyler. Amma muhabirin söylediği sözlerden etkilenmiş Raghav’a genç kadına ne yaptığını sorar. Kirti, Raghav’a gitmesi ve Amma’yı artık rahatsız etmemesi için yalvarır.

Deskmukh ailesi Raghav’ı izliyordur. Amruta, Raghav’a güvendiğini söyler. Raghav’a yaklaşmak için doğru zaman olduğunu düşünür. Pallavi, bunun tehlikeli olduğunu söyler.

Raghav Yanlış Anladı! Raghav bu işin peşine düşer. Anjali ve Pallavi’nin birlikte fotoğrafını görür. Bu işe annesini karıştırdığı için Pallavi’ye iyice öfkelenir. Şimdi hayatını cehenneme çevireceğini söyler.

Raghav Pallavi’yi Kaçırdı! Evde dans edilirken ışıklar söner. Pallavi kontrol etmeye gideceğini söyler. Pallavi bir gölge görür. Pallavi sandalyede bağlıdır. Raghav ona doğru yürür. Pallavi yardım çığlıkları atsa da Raghav şehirden epey uzakta olduğunu söyler. Pallavi bunu neden yaptığını sorar. Raghav ise imajını bozmak için Anjali’den ne kadar para aldığını sorar. Pallavi onu tanımadığını sadece bir kez gördüğünü söyler. Raghav, Rama Swami’nin akşam yemeğine uyku hapını kimin eklediğini sorar. Pallavi onu nereden tanıdığını sorar. Pallavi şaşkınlıktan sorulara soruyla karşılık verir.

Bu arada aile ise paniklemiştir. Pallavi birden bire ortadan kaybolmuştur. Tabi buna e çok Soluchana sevinir. Pallavi gözyaşları içinde içeri girer ve bayılır. Korkarak uyandığında ise aile neler olduğunu sorar. Pallavi üstü kapalı cevaplar verir.

Raghav Dükkanı Satın Aldı! Ertesi gün Pallavi dükkanının yıkıldığını görür. Dükkanın yasadışı olduğu söylenir. Pallavi hemen Jagdish’i çağırır. Jagdish dükkan sahibi olmadığını Raghav Rao’ya sattığını söyler. Pallavi yetkililere durmaları için yalvarır. Belgeleri getireceğini söyler. Pallavi, Raghav’ın evine ulaşır. Raghav’a ulaşması çok zor olur. Raghav işini zorlaştırır. Evin ısısını düşürür ardından yüksek ses müzik açar. Pallavi’nin saresi yırtılır. Raghav ona ceketini verir ve dilenci gibi evine gelmemesini ister. Ona istediği belgeleri verir. Yalnız Pallavi’nin vakti daralmıştır. Pallavi koşarken sandaleti yırtılır,bir bisiklet ona çarpar ve kağıtlar düşer. Pallavi kağıdı alır ve sadece 2 dakikasının kaldığını görür.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Pis Yedili Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Show Tv ekranlarında 2011 yılında yayınlanan Pis Yedili dizisi bir dönem ekrana bağlayan dizilerden birisi olmuştu. Bazı isimler günümüzde en çok konuşulan dizilerde en iyi olmayı başardı. İşte Pis Yedili oyuncularının şimdiki halleri.
 • Kavak Yelleri Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  31 Mayıs 2007 tarihinde Kanal D’de yayımlanmaya başlayan Kavak Yelleri 30 Ağustos 2011 tarihinde ekrana gelen “Ve Dünya Bizi Yakınlaştırmak İçin Döndü” isimli 170. bölümü ile final yaparak sona ermişti. Toplam 5 sezondan oluşan Kavak Yelleri oyuncularının şimdiki halleri.
 • Selena Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  2006 yılında izleyicilerle buluşan ve Türk televizyon tarihine iz bırakan fantastik kurgu ve komedi dizisi Selena, ekranlara geldiği dönemde büyük bir ilgiyle karşılanmıştı. Başrollerini Sinem Kobal, Cansu Demirci, Gizem Güven ve Dilara Kurtulmuş’un paylaştığı dizi, 3 sezon boyunca seyircileri büyülemiş ve 2009’da 104. bölümüyle unutulmaz bir final yapmıştı. 18 yıl sonra Selena oyuncuları ne yapıyor?
 • Yılan Hikayesi Dizisi Oyuncuları 25 Yıl Sonra Nasıl Görünüyor?
  Yalnızca iş arkadaşlarının Memoli’si, E be köylü kızı Zeyno, Rambo, Avni, Belgin, Kürşat, Gülsüm ve Başkomiser Kemal… İşte bu karakterlerin hayatımıza tam 25 yıl önce girmiş. Şimdilerde Yılan Hikayesi oyuncuları nasıl görünüyor merak ediyor musunuz? Yılan Hikayesi Oyuncularının şimdiki halleri…
 • Bir Zamanların Efsanesi Vahşi Güzel Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Bir dönemin efsane pembe dizisi Vahşi Güzel’i unutmak mümkün değil. Mila ve Ivo o zamanlar favori çiftimizdi. Takvimler 2001 gösterdiğinde Türk televizyonunu pembe diziler ele geçiriyordu. Ana haberden hemen önce yayınlanan Vahşi Güzel çok konuşulan jenerikte esas kızımızın top sektirmesi meşhurdu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir