Sandık Kokusu Konusu – Yeni Dizi

Sandık Kokusu

Sandık Kokusu Dizisi Neyi Anlatıyor? Oyuncuları Kim?

Sandık Kokusu merakta bırakan bir tanıtımla ekrana geldi. Yeni başlayacak Sandık Kokusu dizisinde Özge Özpirinçci ve Demet Akbağ ikilisi bir araya geliyor. Özge Özpirinçci’yi yine anne rolünde izleyeceğiz! Sandık Kokusu ne zaman başlayacak? Sandık Kokusu hangi kanalda yayınlanıyor? Sandık Kokusu konusu ne, neyi anlatıyor? Sandık Kokusu oyuncuları kim? İşte Sandık Kokusu ile ilgili tüm ayrıntılar!

Sandık Kokusu

Sandık Kokusu heyecanlı bir dizi olacağa benziyor. Özge Özpirinçci’ye anne rolünün çok yakıştığını ve bunu başarıyla karakterine yansıttığını daha önceden izlemiştik. Özge Özpirinçci o zamanlar anne değildi. Şimdi bu yeni rolüne anne olduktan sonra gerçekleştiriyor. Bakalım karşımıza nasıl çıkacak?

Sandık Kokusu yapımcılığını O3 Medya’nın üstlendiği, senaryosunu Melis Civelek ve Zeynep Gür’ün kaleme aldığı, kreatif danışmanlığını Zeynep Günay’ın yaptığı, yönetmen koltuğunda ise Nezaket Coşkun’un oturduğu yeni dizi çok yakında başlıyor.

Dizinin çekimlerine Adana’dan başlayarak İstanbul’a geliniyor. Demet Akbağ ve Özge Özpirinçci anne kız rolünde… Gelelim dizinin konusuna!

Sandık Kokusu Konusu Ne?

Üç çocuk annesi Karsu’nun yaşadığı büyük bir travma sonrası Adana’dan İstanbul’a gelişi ve hayata yeniden tutunma hikayesini etkileyici bir anlatımla ekrana taşıyacak.
‘Sandık Kokusu’ güçlü bir kadının ayakta kalma mücadelesini, aile olabilmenin, geçmişten gelen yüklere rağmen özgürleşebilmenin zorlu yolculuğunu derinlikli karakterleriyle izleyici ile buluşturacak.

Anne ve kızlarının hikayelerinin anlatılacağı dizide; kah gülecek kah ağlayacak ama her zaman kendinizden bir şeyler bulacaksınız.

Sandık Kokusu Oyuncuları Kim?

Özge Özpirinçci, Demet Akbağ, Metin Akdülger ve Necip Memili gibi usta isimler buluşuyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Yedi Numara Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Yedi Numara Oyuncularının Şimdiki Halleri Rüya, Ayten, Armağan, Sabit, Recep, Meryem gibi karakterlerle 23 yıl önce hayatımıza giren Yedi Numara oyuncularının zaman içindeki değişimleri, izleyicileri meraklandırmaktadır. İşte, Yedi Numara’nın efsane oyuncularının günümüzdeki halleri
 • Hayat Bilgisi Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Türk televizyon tarihine damgasını vuran ve milyonlarca izleyici tarafından sevgiyle anılan Hayat Bilgisi’nin oyuncuları, dizinin yayınlandığı dönemde büyük bir hayran kitlesi edinmişti. Peki, şimdi neredeler ve neler yapıyorlar? İşte, Hayat Bilgisi’nin efsane oyuncularının güncel hayat hikayeleri…
 • Prison Break’in Unutulmaz Yıldızları: Oyuncuların Değişimini İnceleyin!
  Prison Break dizisinin ilk sezonundan bu yana tam 17 sene geçti! Kaçış hikayesi, zamanla birçok değişikliğe uğradı. Oyuncuların geçen yıllarda nasıl değiştiğini merak ediyor musunuz? İşte Prison Break oyuncularının unutulmaz değişimleri!
 • Mahallenin Muhtarları Oyuncularının Yıllara Meydan Okuyan Değişimi
  Türk dizisinin en uzun soluklu yapımlarından biri olan Mahallenin Muhtarları, 10 yıl boyunca ekranda yer almış izleyicilerine keyifli anlar yaşatmıştı. Peki, dizinin sevilen oyuncuları yıllar sonra nasıl bir değişim gösterdi? İşte Mahallenin Muhtarları oyuncularının şimdiki halleri!
 • Harry Potter Oyuncularının Büyülü Değişimi: Filmdeki ve Şimdiki Halleri
  J.K. Rowling’in büyülü dünyasından uyarlanan Harry Potter serisi, 2002 yılında başlayarak sekiz filmlik bir serüvene dönüştü. O dönemde çocuk oyuncular olan yıldızlar, şimdi kariyerlerinde parlayan yetişkinler haline geldi. İşte Harry Potter serisinin oyuncularının filmdeki ve şimdiki halleri!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir