Şahmaran Dizisine sosyal medyadan gelen tepkiler

Şahmaran-fazıl-say

Fazıl Say’dan Şahmaran Tepkisi!

Şahmaran dizisi 20 Ocak’ta Netflix’te yayına girdi. Şahmaran tanıtımı sonrası oldukça merak uyandırmış konusu ise dikkat çekmişti. Şahmaran konusu ne? Şahmaran oyuncuları kimler? Şahmaran beklediği ilgiyi gördü mü? Sosyal medyanın Şahmaran’a yorumu ne oldu? İşte Şahmaran için söylenenler!

Başrollerini Serenay Sarıkaya, Burak Deniz ve Mert Ramazan Demir’in oynadığı Şahmaran, Netflix’te 20 Ocak’ta bekleyenlerine kavuştu. Şahmaran’a ilgi oldukça fazlaydı. Şahmaran Top 10 listelerine yerleşti. Fakat izleyiciler Şahmaran’dan beklediğini bulabildi mi? İşte orası soru işareti.

Şahmaran ilk olarak Twilight ( Alacakaranlık) serisine benzetildi. Asla gözünden kaçmayan dikkatli izleyiciler sosyal medyayı kırdı geçirdi.

Eleştirinin bir yönü de Adana’nın ulaşımı olmayan, ücra bir köy kasabası gibi gösterilmesiydi.

Bir kez daha Türk yapımlarının fantastik konuyu işleyemediği gerçeğiyle karşı karşıya kalındı.

Bir eleştiri de Fazıl Say’dan geldi! Fazıl Say Şahmaran dizisine 10 üzerinden 1 verdi! “Böyle Şahmaran mı olur ulan bıktık felsefesizlikten, klişelerden, kısıtlıktan, aşamamaktan, uçamamaktan , ucuzluktan, reytinginizden.”

Peki Şahmaran Hikayesi ne? Şahmaran Efsanesi gerçek mi? Merak edenleri daha önceki yazımızla baş başa bırakalım 👇

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Bahar Yeli Kaç Bölüm Yayınlanacak? Bahar Yeli Hint Dizisi Ne Zaman Final Yapacak?
  Merhaba Hint dizisi severler. Bana Sevmeyi Öğret Tayland dizisinin ardından ardından yeni bir Hint dizisinin gelişi heyecanı arttırdı. Orijinal adı  Punar Vivah olan yeni Hint dizisi ekranlardaki yerini almaya hazırlanıyor.
 • Bahar Yeli Oyuncuları Kim?
  Bahar Yeli Hint dizisi 6 Aralık Çarşamba gününden itibaren Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya başladı. Kanal 7 son aylarda yayınlandığı Hint dizileriyle izleyicisini memnun edememişti. Gözler yeni başlayan Hint dizisine çevrildi. Bakalım Bahar Yeli Hint dizisi beklentiyi karşılayacak mı?
 • Bahar Yeli Yeni Hint Dizisi Kanal 7 Başlıyor!
  Merhaba Hint dizisi severler. Bahar Yeli dizisi ekranlardaki yerini alıyor. Orijinal adı ‘Punar Vivah’ olan yeni Hint dizisi Bana Sevmeyi Öğret dizisinin yerini almaya hazırlanıyor. Bahar Yeli dizisinin konusu ne? Bahar Yeli dizisi oyuncuları kimler? Bahar Yeli dizisi kaç bölüm? İşte Bahar Yeli dizisine dair tüm ayrıntılar…
 • Kızıl Goncalar Konusu Ne?
  Kızıl Goncalar yayınlanan fragmanla merak uyandırdı. Başrollerini Özgü Namal ve Özcan Deniz’in paylaştığı dizi yakında Fox Tv ekranlarında yayınlanacak. Konusu şimdiden merak uyandırdı. Kızıl Goncalar konusu ne? Kızıl Goncalar ne zaman başlıyor? Kızıl Goncalar hangi kanalda yayınlanacak? Kızıl Goncalar oyuncuları kim? İşte diziyle ilgili merak edilen ayrıntılar…
 • Korkma Ben Yanındayım Dizisi Heyecanla Bekleniyor! İşte Detaylar…
  Dizi severlerin büyük bir merakla beklediği “Korkma Ben Yanındayım,” FOX TV ekranlarında izleyiciyle buluşmaya hazırlanıyor. İlk bölümüyle ekrana gelecek olan dizi, iddialı kadrosu ve etkileyici hikayesiyle dikkatleri üzerine çekmeye aday görünüyor. Korkma Ben Yanındayım konusu ne? Korkma Ben Yanındayım oyuncuları kim? İşte Korkma Ben Yanındayım dizisiyle ilgili tüm ayrıntılar…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir