Öylesine Derin 11.Bölüm Özeti – 11 Temmuz Perşembe

Öylesine Derin 11

Mirab ve Murtasım’ın Romantik Gecesi!

Öylesine Derin 11.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Öylesine Derin son bölüm izle! Öylesine Derin yeni bölüm izle. Öylesine Derin adlı Pakistan dizisinin 11. bölümü Kanal 7 ekranlarında 11 Temmuz Perşembe günü yayınlandı. Öylesine Derin dizisinin 11.bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz.

Öylesine Derin 11. Bölüm Full İzle. Öylesine Derin 11. bölümde neler olacak? Öylesine Derin 11.bölüm özetinde Haya’yı kıskanan Mirab, Murtasım’la yakından ilgilenmeye başlar. Öylesine Derin 11.bölüm özeti devam ediyor.

Öylesine Derin 11
Öylesine Derin

Pakistan Dizi Özetleri Malik muhtar Murtasım’la görüşmek için evine gelir. Annesi onu affetmemesi için uyarırken Mirab ise tam tersini söyler. Bu savaşın bitmesini ve affetmenin güçlü göstereceğini söyler. Mirab’ın bu nasihati Murtasım’ın fikrini değiştirir ve Malik muhtarı affeder. Selma Begüm ise bu yapılan hareketin yanlış olduğunu söyleyerek Enver’in yanına gider ve onu yeniden çağırır. Bu durum Enver Murtasım’ın arasındaki problemi ortadan kaldırır.

Öte yandan Vakkas ve Anila kızlarını Karaçi’ye götürmek ister. Kızı zorla evlendirip kırk takla atan çifte şimdi bu özgüven nereden geldi anlaşılır gibi değil. Mirab ise onlarla dönmeyeceğini zaten kendisine hiç sahip çıkmadıklarını vurgular.

Haya hiçbir şey olmamış gibi elinde yemekle Murtasım’ın yanına çıkagelir. Mirab’ın sinirleri iyice bozulur. Selma Begüm’ün engellemesiyle Haya uzaklaşır ve Mirab, Murtasım’a pudingini yedirir.

Haya durdurak bilmez ve Mirab ile Murtasım’ı ayırmak için büyücü kadınlara başvurur. Mirab’ın korkutucu hayaller görüp evden uzaklaşmasını sağlayacaktır.

Haya ve Murtasım bahçede konuşurken Miraab görür ve onları kıskanır. Murtasım bunu anlamış olacak ki peşinden koşup gider.

Murtasım akşam yemeği için organize yapar ve Mirab’la birlikte romantik bir yemek yerler. Haya elektrikleri keserek baltalamak istese de mumlar ortamı daha da güzelleştirir. İkili kendini dans ederken bulur.

Bu yemekten dolayı üşüten Murtasım hapşırmaya başlar. Mirab’tan bitki çayı yapmasını beklerken Haya elinde çayla çıkagelir. Bu durum da Mirab yine sinirlenir ve Haya’yı gönderip mutfağa iner. Mirab burada silüetler görmeye başlar.

Malik muhtarın oğlu hapisten çıkar ve topraklarının Murtasım’a geçmesinden dolayı sinirlidir. Bu düşmanlık kolay kolay bitmeyecek gibi duruyor.

Öylesine Derin 11.Bölüm Özeti – 11 Temmuz Perşembe Özeti Devam Ediyor

Öylesine Derin Dizisinin Konusu Ne?

Haydarabad’da köy muhtarı olan Murtasım topraklarına ve çalışanlarına değer veren biridir. Böylesine güçlü bir adamın bir de düşmanı vardır. Arada yaşanan rekabetler acımasızlıklara itecektir.

Murtasim’in annesi Salma Begüm köylüler tarafından saygı ve sevgi görülen bir isimdir. İnsanların sorunlarına ve acılarına sakince kulak vermeye ve onların sefaletlerine uygun çözümler bulmaya alışkın bir karakterdir. Şimdi sırada olmazsa olmaz arıza çıkaran bir tip geliyor. Haya…. Murtasım’ın kuzeni ve onunla evlilik hayali kuran bir karakter. Ya benimsin ya da kara toprağın diyerek ne kadar takıntılı bir karakter olduğunu anlayabiliriz.

Diğer tarafta ünlü bir avukat olan babasının prensesidir. Yüksek öğrenim görmek isteyen ve babası Vakkas  gibi haklı bir avukat olmayı arzulayan hırslı ve güzel bir genç kızdır . Tüm dünyasının ebeveynlerinin etrafında döndüğü ve en çok onlara inandığı gösteriliyor. Güçlü ve kendine güvenen kişiliği, etrafındaki sosyal adaletsizliklere karşı durmasını sağlıyor ve toplumun masumlara verdiği zararlarla ilgili tartışmasını dile getirmek için asla geri kalmıyor.

Murtasım’ın amcası Enver, Mirab’ın babası Vakkas’ın uzun yıllardır tanıdığı dostudur. Ailesinin onu Murtasım’la evlendirmek istemesi üzerine bir anda hayatı değişen Mirab, bir de öz babasının aslında Murtasım’ın amcası Enver olduğunu öğrenir ve büyük bir yıkım yaşar. Bunun üzerine Mirab, Murtasım’dan nefret etmeye başlar. Öte yandan, Mirab’ın davranışlarının kibirden ve şımarıklıktan ibaret olduğunu düşünen Murtasım da aynı şekilde ondan nefret etmeye başlar.

Kendi kararlarını almaya alışmış olan Mirab, böyle bir dayatma karşısında Murtasım’ın aile geleneklerini ve çevre baskını kabul etmez. Mirab ve Murtasım’ın beklenmedik olaylar çerçevesinde kesişen yolları onları evliliğe kadar sürükler. Evlenmiş olsalar bile bir süre sonra evlilikleri yanlış anlaşılmaların yarattığı sorunlar ve duygusal açıdan ıstıraplara neden olur. Her ne kadar birbirlerinden nefret etseler de içten içe sevgi tohumları ekilmeye başlamıştır. Birbirlerinden nefret eden bu iki genç, kendilerine olan saygıları ve egolarına mı yenik düşecek yoksa aşklarını kabul edecek mi?

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Her Halimle Sev 11.Bölüm Özeti – 18 Temmuz Perşembe
  Her Halimle Sev 11. Bölüm Full İzle. Her Halimle Sev 11. bölümde neler olacak? Her Halimle Sev 11.bölüm özetinde Vedika oğlunun burç haritasına uygun Savi’yi kaybetmek istemiyor. Her Halimle Sev 11.bölüm özeti devam ediyor.
 • Nefes 9.Bölüm Özeti – 19 Temmuz Cuma
  Nefes 9. Bölüm Full İzle. Nefes 9.bölümde neler olacak? Nefes 9.bölüm özetinde Eve gelen misafir Kiran’ı tanıyınca şüpheler ortaya çıkacak. Nefes 9.bölüm özeti devam ediyor.
 • Nefes 8.Bölüm Özeti – 18 Temmuz Perşembe
  Nefes 8. Bölüm Full İzle. Nefes 8.bölümde neler olacak? Nefes 8.bölüm özetinde Evlenmesi için Zoheyb çok sıkıştırılınca artık kalbindeki ismi açıklama kararı alır. Nefes 8.bölüm özeti devam ediyor.
 • Nefes 7.Bölüm Özeti – 17 Temmuz Çarşamba
  Nefes 7. Bölüm Full İzle. Nefes 7.bölümde neler olacak? Nefes 7.bölüm özetinde Kiran’ın yokluğunda Zoheyb ve Ujala yeniden karşılaşır. Nefes 7.bölüm özeti devam ediyor.
 • Nefes 6.Bölüm Özeti – 16 Temmuz Salı
  Nefes 6. Bölüm Full İzle. Nefes 6.bölümde neler olacak? Nefes 6.bölüm özetinde Kiran ve annesi umursamadan paralarının harcamaya devam ediyor. Nefes 6.bölüm özeti devam ediyor.